Ksa dnem Askerlik...

sensible şuan burdamısın ama gözünaydın canım çok sevindim üzüleyimmi sevileyimmi demişsin ama bence sevin herşeyde bir hayır vardır

tamam canım görüşürüz:)))
kız o avatar ne deliii=)
çok mazoşistsin kuzumdelikafadulden

vayy bee sensible sen çok ballısın valla çok sevindim kız 10 günde 154 günü bitirdi speedy sensible =)))
gözün aydın canım opuyorumnanaktan

vaayyyyhhh beaaa ne şanslısın yaaaaa
aslında nişanlın için biraz da kötü ama amann askerlk olmasa ne olcak yanee
valla ben olsam havalara uçar takla atardım bide üstüne hihoyyyt
senn adına sevdnm canım yaaa
hadi gözün aydın ne diyeyimm
ben bile şaşırdımm demekki bölesi hayırlıymış
vee çoktaaa güssel olmuş :dance:

yusumcum hoşgeldin...

bişi sorcam sen iskenderuna gittin mi yemin törenine ? ben gidicem Allah izin verirse nasıl olur acaba yemin töreni? var mı bu konuda fikrin? ne giyilmeli ne kadar görüşülebiliyor vs. ?

canım kusura bakma geç cevap yazıyorum. kursa gidiyordum yazdım çıktım hemen =) görmedim sorunu.
Ben yemin törenine gitmedim canım, çünkü nişanlım dağıtım izni kullandı 7gün,gelme demişti bana o yüzden. Akdeniz iklimi olsa da bizim buralar soğuktur canım kalın giyin, şemsiyeni unutma her ihtimale karşı bu aralar çok yağmurluymuş çünkü.
Ne kadar görüşebileceğinizi bilmiyorum ama birazdan nişanlım arar. ben ondan bilgi alırım sana yazarım canım.

cumartesiden beri hiç konuşmadık tamam gün çok ama bari arasın demi ya

ooff cnm benm mukakkak arayamıordu arayabilse neden aramasın
sabırlı olmak lazım beklerken sakın onu suçlama
vakti olsa,arayacak drumu olsa düşünmeden arar
onun da tek ihtiyacı olan sevdiklerinn sesidir...
üzülme sıkma canını arayacaktır fırsat bulduu an bol bol dua et :teselli:

sensible ne oldu böyle ya :bbo: okuyunca şok oldum =)
Nişanlın adına biraz üzülsem de senin adına çok sevindim. Peki bu rahatsızlığın tedavisi yok mu canım? Bir de nişanlının mesleği ne güzelim, neden iş bulma konusunda sıkıntı olur diyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…