Ksa dnem Askerlik...

:KK43: doğru haklısın canım sabretmekten başka yapabileceğimiz bişey yok biliyorum nasıl delirdiğini ama kötü bişey olsaydı emin ol duyardın (Allah korusun) kötü haber tes duyulur derler.. o yüzden üzme kendini güçlü olmaya çalış:umursamaz:

Son düzenleyen: Moderatör:
benimkide günde iki defa arardı bu gün iki dk konuşabildik mutfak sırası bize geldi temizlik yapıyoruz dedi yani anlıycağın burda ne halde olduklarını bilmediğimiz için haklı olarak endişe içindeyiz ama onlar orda saçmada olsa bişeylerle uğraşıolar sıkma canını yarın arıycak emin ol onların sağlıklı olması yeter bize öyle değilmi
ben pazar günü gittim gördüm sana garanti kısa dönem askerlere çooookk iyi davranıyolar.ama bakma bizim erkekler biraz nazlı zor geliyo onlara :)
sen üzülme allaha sığın onun için dua et yeter
he birde ben 460 dan başlıyanları düşünüyorum çok üzgünüm ama onlar bana haz veriyo.

yarında aramazsa belki cesaretimi toplar ben ararım.kızcak diye arayamıyorum yaa

:KK43: doğru haklısın canım sabretmekten başka yapabileceğimiz bişey yok biliyorum nasıl delirdiğini ama kötü bişey olsaydı emin ol duyardın (Allah korusun) kötü haber tes duyulur derler.. o yüzden üzme kendini güçlü olmaya çalış:umursamaz:

10 gün oldu inan gücüm kalmadı...bugün evlerinin ordan geçtim içim o kadar kötü olduki:KK43:

benimkide günde iki defa arardı bu gün iki dk konuşabildik mutfak sırası bize geldi temizlik yapıyoruz dedi yani anlıycağın burda ne halde olduklarını bilmediğimiz için haklı olarak endişe içindeyiz ama onlar orda saçmada olsa bişeylerle uğraşıolar sıkma canını yarın arıycak emin ol onların sağlıklı olması yeter bize öyle değilmi
ben pazar günü gittim gördüm sana garanti kısa dönem askerlere çooookk iyi davranıyolar.ama bakma bizim erkekler biraz nazlı zor geliyo onlara :)
sen üzülme allaha sığın onun için dua et yeter
he birde ben 460 dan başlıyanları düşünüyorum çok üzgünüm ama onlar bana haz veriyo.

hazmı veriyo :bbo:

içki falan mı içsem ya:S çatlıcam valla uykum gelir uyurum belki...ağlıyom ya bildiğin hüngür hüngür ağlıyorum...

ağlama canım yaaaa ağlayarak bi yere varamazsın
soruna çözüm bulamasın sadece açılırsın
ama fazla ağlamak seni yorar içini karartır
bekle aricakk mutlaka benm eşim gittinden
5 gün sora aramıştı oda sadece eiim dedi okadar
hemen kapattık
ama şimdi çok çükür 2 saat bile konuştumuz oluo
o günlerde gelicek sen güçlü olki sevdine tel de güçlü durasın
o senden kuvvet alsın :teselli:

X