Ksa dnem Askerlik...

Gece bekçisi olmicaksa niye sorun olsun ki
Hiçbi şirket elemana sen tavuk karasısın olmaz demiyor
Yada askerlik sorunu olmayan eleman arıyoruz diyorlar
Askerden erken terhis olanlar olmaz da demiyor
Nişanlın arayınca böyle söylersin ona kaydirigubbakcemile3
İçinizi rahat tutun

:))
Dogru canim haklisin.
Daha arastirmamis kendisi, ama kendi aklina göre sorun olur mu acaba diyor.
Kaygilarini anliyorum ama seninde dedigin gibi, özel sektörde gece bekciligi yapmayacak sonucta:)

sagol canim, hayirlisi olsun artik ne diyelim, ama cok ilginc bir durum yani neyin nasil olacagini bilmeden ne tam sevinebiliyorum nede üzülüyorum, hakkimizda hayirlisi.

Kizlaaaaaaaaaaaaarrr yarim saat önce nisanlim aradi.
Dedi ki erken teskere aldigimi söylesem ne düsünürsün?
Nasil yani dedim??:sm_confused:
Soruyu tekrarladi.
Mutlu olurum.. yani ne bileyim dedim, kötü birsey mi var ne oldu?
Su an ankaradayim dedi. Askerde muayene etmisler, muayene sirasinda gözünde tavuk karasi hastaliginin oldugu ortaya cikmis, ki zaten var oldugunu biliyorduk.
Askere gitmeden öncede muayene etmislerdi ama sorun cikmamisti, bizimkide askere gitmek istedigi icin birsey söylememis.
Sonra Erzurum hastanesine sevk etmisler, ordanda Ankaraya. Su an itibari ile erken teskere almis durumda. Askerlige devam etmek istedigini söylemis, bitirmek istiyorum demis ama kabul etmemisler.
O kadar sevindim ki anlatamam. Ama ben üzülüyorum askerligimi tamamlamak istiyorum dedi.
Yarina kadar Ankarada kalacak, yarin istanbula dönüyor. Daha ailesinede haber vermemis.

Geceleri direkt bakerken sag ve solunu tam göremedigini biliyordum, yani hastaligi yeni cikmadi ortaya, bu nedenle erken teskere almasina sevindim ama özel sektörde calismak istiyor, sigortam olmayacak sanirim diyor, is bulabilecekmiyim acaba diyor..

Ay karmakarisigimhihoyyyt1shok:uhm::sm_cool:fisfisfis
canım düğünle ilgili sıkıntınız kalmadı ozaman:)))
inşalah iş konusundada problem olmaz
şimdi maviyken kırmızı mı oldun :icecream:
Nasıl yani :1shok:
ya benimki aşı oldu yazsana ödüm koptu bi an algılayana kadar senağlama

Sorma ya benimde ödüm koptu
Sen yazmasan yine algılayamazdım
Allah senin iyiliğini versin emi dirim
Asker bacım bunlar
Öyle dan diye benimki vuruldu denir mi
Aklımı aldın be

ben yaptırma dedim yaptırmamıs oda fisfisfis

-tatlicadiarzu-
ay Allah korusun :a015:
aşı vuruldu demek istemiştim yani :icecream:
eşime sormamışlar bile
bende vuruldumkine :icecream:

Son düzenleme:
turkbayragikızlar esımede cuma gunu 3 ası vurulmus hafta sonunada istirahat vermısler. demek domuz grıbıde varmıs. sordum söylemedıler demıstıakannehir
az once enıstem aradı oda yüzbası esımın egıtım subayını aramıs. subay demıs silahlarını verıdk bugun sılahlı egıtıme gecmısler allahım sağa salım geldıgı gunlerınıde gosterır ınsallaaaaaaaaah

turkbayragi

canım düğünle ilgili sıkıntınız kalmadı ozaman:)))
inşalah iş konusundada problem olmaz
şimdi maviyken kırmızı mı oldun :icecream:

kaydirigubbakcemile3
Yok canim askerlik engeli kalkti ama iste isine bagli. Hayirlisi gülüm ya, her iste bir hayir vardir.
Dogru kirmizi oldum:roflol:

Hey Allah'im gülsem mi aglasam mi..

Annem diyorki cocugun arkasindan aglaya aglaya getirttin sonundakaydirigubbakcemile3

Ama temmuzda anca kavusuyoruz Allah'in izniyle, safak saymaya devam:))

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010) :nazar:

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi ılarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi Sensible Erzurum/Ilicaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce ıstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - ) :nazar:

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar :nazar:

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance - hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

canlarim ben cikiyorum simdi, sonra gelirim yine, sicak bir dusla su $oku bir üstümden atayim:))'

hadi öptüm bacilar

ben geldimmm nasılsınız bugün. bugun haberler guzel galıba arkadaslar:) soyle bır hızlıca okudum ama :)

ben geldimmm nasılsınız bugün. bugun haberler guzel galıba arkadaslar:) soyle bır hızlıca okudum ama :)

Şafakmatiğimiz Sensible erken terhis olmuş
dirim'in eşi aşı vurulmuş
Ama akıllım benimki vuruldu yazınca bizim azcık aklımız çıktı kaydirigubbakcemile3
Askerler aramış bekleyenler sevinmiş
Benim sıpadan bugünde haber yok
Özetle bi yaramazlık yok
fcert sende ne var ne yok

:))
Dogru canim haklisin.
Daha arastirmamis kendisi, ama kendi aklina göre sorun olur mu acaba diyor.
Kaygilarini anliyorum ama seninde dedigin gibi, özel sektörde gece bekciligi yapmayacak sonucta:)

sagol canim, hayirlisi olsun artik ne diyelim, ama cok ilginc bir durum yani neyin nasil olacagini bilmeden ne tam sevinebiliyorum nede üzülüyorum, hakkimizda hayirlisi.

Canım hiç kafanda bi soru işareti olmasın benim babamda ayağındaki çift kemikten dolayı erken terhis olmuş zamanında ama bu sorun olmamış hiç devlet memurluğu yaptı ve erken yaşta emekli olduğu için özle bi şirkette çalıştı sorun olmaz yaniopuyorumnanaktan

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi İlarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 İstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi Sensible Erzurum/Ilicaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce İstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - ) :nazar:

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar :nazar:

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance - hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

canım gözün aydın şöle bi okudum terhis olmuş nişanlın sanırım :)))ayrıca liste içinde tekrar eline sağlık harika olmuş a.s.

sensible bizim şafaklarlada uğraşmazsın artık senağlama

Topiğe bile uğramaz kaydirigubbakcemile3
Terhis olanlar topiği açar
Ordan bize nanik yapar naniknanik :roflol:
Şaka şaka uğraşır herhalde
Sonuçta askerlik gelip geçici arkadaşlık kalıcı dimi

X