Ksa dnem Askerlik...

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010) :nazar:

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi ılarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi Sensible Erzurum/Ilicaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce ıstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi

Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - ) :nazar:

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar :nazar:

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance - hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

Son düzenleme:
görücez tabi..hepbirlikte,sonrada o mutlulukları paylaşıcaz..iyi geceler canım,rüyanda kavuştuğun günü gör...vereliniortak

Hafta sonu uzak kaldım bütün yazılanlardan
Ş:146 dün sevdiceğimin yanındaydım :) yanında olmak çok değerli bunu anlıyo insan,bırakıp gelmek çok zor ama hiç görmemek dahada zor.
yakın olduğu için sabah gittim öğlende evdeydim.çok şükür böyle bi şansımız var.allahım hepsinin yardımcısı olsun

günaydın kızlarr...
haftasonu uzak kaldıma ama sabah açar açmaz hepsini okudum yine... neler kaynatmışsınız.. canlarım benim.. :).. sizinle beklemek daha kolay..

Sensible yeni listen çokk güzel olmuşş... kırmızı olmaya hazır mısınız.. :roflol: koptum valla... ellerine sağlık canım benimmm....

aradı yavrum...bi 5 dk konuştuk 1 saat önce falan..bugün bile eğitim yapmışlar 3 bin km koşmuşlar yine sesi bitkindi baya ama dayı oldu dün gece sewinçliyiz :ecrin_bebek: opuyorumnanaktan

yaw 3 bin km edirneden ardahan kadar nerdeyse nasıl olur :roflol:

benim çok yakın bi arkadaşım var ertuğrul okul arkadaşım.benden 2 yaş küçük.bunlar eve çıkmıştı bende temizliğe yardıma gittim erkek arkadaşım bi aradı dedi nerdesin dedim böyle böyle temizliğe yardıma geldim.delirdi resmen delirdi...5 dk içinde o evden çıkmazsan benim ölümü bile göremezsin dedi,ve yalnız gitmemiştim kız arkadaşımıda almıştım.apartman kapıları hep açıktı sürekli komşular geliyodu.ona reğmen kıyameti kopardı napcaz bilmiyorum...

tatlım ama bu kızılmayacak bir şey deilki sen git erkek arkadaşının evini temizle... tamam iyi niyetlisin eminim bende olsam yapardım ama bir çok sevgilinin kızacağı bişi... ben senelerdir kardeşim gibi olan arkadaşımın yanında telefonumu 10 dk geç açtım duymadım diye nasıl nazını çekmiştim.. biz arkadaşımızı tanıdığımız için içimiz rahat ama onlar öyle düşünmüyorlar...

günaydın kızlar

şafak 26 turkbayragi

günaydın canımm... yine sabah iikimiz açmışız burayı.. :teytey:

selam kızlar. benımde esim 331. kd çorluda. 31 aralıkta corluya ucuyoruz.. 1 ocakta gormeye calsıcam. hbrı yok :emir_bebek:
ona el emegı bısey yapmak ıstıyorum içerı sokabılsın baktıkca benı hatırlasın dıcem unutuyolarmıkı :gitme:
çok özledim... şfk:147

selam kızlar. benımde esim 331. kd çorluda. 31 aralıkta corluya ucuyoruz.. 1 ocakta gormeye calsıcam. hbrı yok :emir_bebek:
ona el emegı bısey yapmak ıstıyorum içerı sokabılsın baktıkca benı hatırlasın dıcem unutuyolarmıkı :gitme:
çok özledim... şfk:147

bence ona yapabilceğin en güzel şey el emeği bir börek kek tarzı şeyler :) birde bir termos demli bir çay

El Örgusu alkı vs demeyın.. Bılmem cunkı
canım bende bilmiyorum
ama en basitinden bir tane atkı ördüm işte
haroşa mı ne?
gayette düzgün oldu
senden böyle birşeyi beklemiyorsa hoşuna gidebilir

evet elvinciğim her sabah olduğu gibi erkenden açtık

sevgili eşimle tartıştık ve beni aramadı sabah
arasa bile bende teli açmıcam :dilcikar:

onu yapıcam da. hanı ıcerı soksun ıstıyorm. daha yemın torenı olmadı ıcın dısarıda cıkartamıcaz :KK43: atkı deıdler yetıstıremem öle becerıklı deılım.

canım bende bilmiyorum
ama en basitinden bir tane atkı ördüm işte
haroşa mı ne?
gayette düzgün oldu
senden böyle birşeyi beklemiyorsa hoşuna gidebilir

evet elvinciğim her sabah olduğu gibi erkenden açtık

sevgili eşimle tartıştık ve beni aramadı sabah
arasa bile bende teli açmıcam :dilcikar:

canım ya kavuşmaya ramak kala heyecandan mı tartışıyosunuz. ararsa aç sonra pişman olursun. gelince sorarsın hesabını canım..:eek:klava:

dirim gelır ayak kavga cıkarma ne kavgası yaa :))
ne zaman göz atsam hep kavgalı bı yazı goruyorum sende kız dur su gunlerın tadını cıkarın şafak kapıya dayanmıs zorunuz nee yahuu...
:eek:klava: Şeniz

Sensible yeni listen çokk güzel olmuşş... kırmızı olmaya hazır mısınız.. :roflol: koptum valla... ellerine sağlık canım benimmm....

kaydirigubbakcemile3
Hayal gücümü kullaniyorum:roflol:
Daha güzel bir liste icin fikri olanlar varsa bildirirlerse uygulamaya geceriz:-)

:lepi:
25 Baska yoookkkkkkk.................
25 Baska yoookkkkkkk.................

OoOooOoOoOooOoOoOoOOoOo :teytey::teytey::teytey::dance:turkbayragiturkbayragi:lepi:
Inanin yasin gelmis kadar mutlu oluyorum sizin safaklari görünce, 3 hafta kalmis 3 hafta nedirki hihoyyythihoyyythihoyyyt

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010) :nazar:

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi ılarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi Sensible Erzurum/Ilicaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce ıstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - ) :nazar:

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar :nazar:

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance - hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

17 sınden yol ıznını dÜŞÜn en gec 18 de evdeler ıste 5 ay bekledık 1-2 gun daha beklenır o gunler gelseydı

X