Ksa dnem Askerlik...

slm kızlar ...
haberler alınıor demek ne gsl benm eşimde gittiğinden beri hep aradı dün 3 defa aradı bgn de aradı ...

aksama dogru arıyor genelde ama bugun bılmem ne zaman arar evde cok sıkıldım arıcak dıye cıkamıorum da

Bugün izin günleri ama tabi sıra bulupta aramakta çok zor.. Ev telefonuya konuşmuyoruz biz (gerçi ben evden markete bile adım atmıyorum o ayrı) benim kamu hattım var her yöne 1500 dk beni çaldırıyor ankesörden bende onu arıyorum çaldırdığı numaradan kaydirigubbakcemile2

evdeyım bır haftadır çok sıkıldım hava soguk dısarı adım atılmıyor kocamda aramadı dun bugun ondan tlf beklıorum arar dıye evden cıkmıyım dedım rahat konusuruz dıye patladım sıkıntıdan evdede

İnternetten kitap sipariş et kapına gelsin
Hem dışarı çıkmamış olursun
Hemde kitap okuyarak zaman geçirirsin
Ayrıca duydum ki çok güzel iğne oyaları yaparmışsın sırnaşık şey sırnaşık şey
Bebeğe hazırlık yap be güzelim

İnternetten kitap sipariş et kapına gelsin
Hem dışarı çıkmamış olursun
Hemde kitap okuyarak zaman geçirirsin
Ayrıca duydum ki çok güzel iğne oyaları yaparmışsın sırnaşık şey sırnaşık şey
Bebeğe hazırlık yap be güzelim

hı hı tabı sorma ne yaparım ıgne oyaları bende ya :) kıtap var hayatım ya ama okumuorum kı kafamı veremıorum kı

hı hı tabı sorma ne yaparım ıgne oyaları bende ya :) kıtap var hayatım ya ama okumuorum kı kafamı veremıorum kı

Bebeğin çeyizini hazırlamaya başla şimdiden kaydirigubbakcemile3
Yine sıkılırsan
Bilgisayar oyunlarını dene o zaman
Şöyle eğlenceli bişeyler mutlaka vardır

kızlaaarrrr günaydıııınnnn....
oy 1 gün daha düştü be şafaktannn.
tam olarak kaç olduğunu bilmiyorum ama sewdiceğimin geleceği güne 1 gün daha yaklaştımmmmdelikafadulden:dance::dance:

X