Ksa dnem Askerlik...

günaydın asker aşkları , günaydın sabır taşları , günaydın yağmurun gözyaşları

her gün biraz daha sinirleniyorum bu ayrılıga
hanı nerdeyse nıye benle tanısmadan yapmamıs su askerlıgı dıye eşime çatıcam.neyseki sizler varsınız. bırbırımızı anlıyoruz. dısarda ınsanlara anlatsan muzip gülümsemelerinden daha çok alınıyorsun. işin maddesel boyutundan çıkamıyor onlar. ruhumuzun kalbimizin ne denli özlemle dolu olduğunu , yüzümüz bahar olsada içimizin güz olduğunu anlamıyorlar .

her güz den sonra bahar gelir baharım yazım sensin güzüm kışım sensizlik

hanı nerdeyse nıye benle tanısmadan yapmamıs su askerlıgı dıye eşime çatıcam.neyseki sizler varsınız. bırbırımızı anlıyoruz. dısarda ınsanlara anlatsan muzip gülümsemelerinden daha çok alınıyorsun. işin maddesel boyutundan çıkamıyor onlar. ruhumuzun kalbimizin ne denli özlemle dolu olduğunu , yüzümüz bahar olsada içimizin güz olduğunu anlamıyorlar .

Üzülme canım onlarında elbet bi sevdiği oğlu askere gider
Sende o zaman onlara gülersin kaydirigubbakcemile3
Bugünler geçecek ve birlikte oturup birer kahve içerken konuşup güleceksiniz
Kızlar bi arkadaşım eşi zorunlu hizmet için Şırnak'a gittiğinde
2 yıl çocuğuyla kaynanasında kalmak zorunda kalmıştı
Ve o sürede günlük tutmuş
Şimdi eşi okuyor ve her üzüntünün acısını çıkarıyorlar :teselli: Şeniz

gunaydın canım bende sahruda katılıyorum hem sabah sabah ne bu moralsızlık :KK43:

arkadaslar bırsey sorucam bız safak sayıyoruz ama herkes farklı sayıyor 331. dönemler ıcın konusuyorum ben bur yerde 154 gun oldugunu okudum askerlıgını yapan bırınden tam olarak safagı ne zamandan ıtıbaren saymaya baslıcz sülüsten itibaren mi yoksa 12 aralıktanmı

Üzülme canım onlarında elbet bi sevdiği oğlu askere gider
Sende o zaman onlara gülersin kaydirigubbakcemile3
Bugünler geçecek ve birlikte oturup birer kahve içerken konuşup güleceksiniz
Kızlar bi arkadaşım eşi zorunlu hizmet için Şırnak'a gittiğinde
2 yıl çocuğuyla kaynanasında kalmak zorunda kalmıştı
Ve o sürede günlük tutmuş
Şimdi eşi okuyor ve her üzüntünün acısını çıkarıyorlar :teselli: Şeniz

bende günlük tutuyodum ama bi dönem çok ciddi sorularımız olmustu
o dönem bıraktım bidaha da yazmadım:dilcikar:
çok şımarınca tepeme çıkıyo benimkilülülülülülü

arkadaslar bırsey sorucam bız safak sayıyoruz ama herkes farklı sayıyor 331. dönemler ıcın konusuyorum ben bur yerde 154 gun oldugunu okudum askerlıgını yapan bırınden tam olarak safagı ne zamandan ıtıbaren saymaya baslıcz sülüsten itibaren mi yoksa 12 aralıktanmı

canım gittiği günden 158 gün saycaksın
bukadar=)

Kızlarr aradı neymiş bana ceza vermişmiş aslında pazartesiye kadar aramayacakmışta merak ederim diye aramış. Çok kızgın ve kırgındım ama aşkım naber deyince içim eridi:asigim::1rolleyes:

Kızlarr aradı neymiş bana ceza vermişmiş aslında pazartesiye kadar aramayacakmışta merak ederim diye aramış. Çok kızgın ve kırgındım ama aşkım naber deyince içim eridi:asigim::1rolleyes:

Sesini duymadan iki gün yaşayamadım demiyor da
Merak edersin diye aradım diyor :dilcikar:
Aricak tabi başka şansı mı var
Bulmuş böyle kızı aramayıp ne halt edecek kaydirigubbakcemile3

Sesini duymadan iki gün yaşayamadım demiyor da
Merak edersin diye aradım diyor :dilcikar:
Aricak tabi başka şansı mı var
Bulmuş böyle kızı aramayıp ne halt edecek kaydirigubbakcemile3

delikafaduldenAyy çok teşekkür ederimmm canım opuyorumnanaktanalkisalkisalkis

gozunaydın hayatm arıcka dedık sana bız degılmı ama:))) duramadı bak:) darısı benım basıma artık kocam da bugun arar benı :) ınsallah masallah :)

bende aşkımla msnde konuşuom şimdi gece aramadı sabah erken aramadı ço kötü oldum
neseki duyurdu sesini bugun izinli msn keyfi yapıos :asigim:Şeniz

gozunaydın hayatm arıcka dedık sana bız degılmı ama:))) duramadı bak:) darısı benım basıma artık kocam da bugun arar benı :) ınsallah masallah :)

evet canım ya ama ben işte hep kötü düşündüm çünkü biliyorum inadını Allahtan pazartesiye kadar beklemedi yoksa dağılırdım benakannehir Arar inşallah canım snein kocacığndazemuszemus

X