Ksa dnem Askerlik...

bende 46 kiloyum :çok üzgünüm:
evlenince alırsın dicem ama evlisin de :kedi: neyse eşin gelince artık bol kalorili yemekler yaparsın o da kilo alır sen de. ben ara sıra sorun ederim kilomu ama şimdi iiyim :nazar: birara annem yanımda değildi nişanlımla 2 hafta boyunca öğle aralarında,akşam yemeklerinde beraberdik. 2haftanın sonunda tartıya bir çıktım ki 3kilo almışım =)) tabi o askere gidince sıkıntıdan uçtu gitti kilolar =((

1.71 boy 53 kilo
55 iyiydi ya 53kilo olunca bacaklarım çıta bacağı gibi olduu mafoldumben
nişanda gördüğün fotoda 56 filandım canım, boyuma göre 55-56 iyiydi aslındamafoldumben
manken gibisin canım :nazar: Nişanda ben de kiloluydum ama malum sonra askere gitti ve uçtu kilolar. alırız ama ya boşver.

evet extreme rabbim öyle büyük ki

kızlar ya 1.72 boyum kilomsa 50 banada yardım edin nişanlım gelene kadar biraz tombiş olayım mutlu olsun:dance:
daha var nasılsa canım size alırsın birşekilde. Bol kalorili şeyler yersen hızla kilo alırsın.

evet hem evim hem de işim çok yakın

ben çok severim c.tesi pazarını bekarken nefret ederdim şimdi bayılıom gezmeye kaydirigubbakcemile

geçmişi okudum az da cevap yazdım geldim =))
O tuvalet neydi öyle ya kaydirigubbakcemile3 cevaplar ondan da komik olmuş =))

evet ya sorma extremeye msnden gsterdim ilginç bi cvp verince buraya eklim dedim burdaki cevaplar daha ilginç vede komik oldu :roflol:

evet ya sorma extremeye msnden gsterdim ilginç bi cvp verince buraya eklim dedim burdaki cevaplar daha ilginç vede komik oldu :roflol:
biranda tuvaleti görünce şok oldum ben de. dedim askeriyede böyle bişey olmaz herhalde =))
karasevdam nikah işlemleri için hastanede test falan yapılıyormuş galiba. ne testi yapılıyor??

yavrular hepinize iyi geceler mutlu mutlu uyucam sevdiğimi düşünerek şafak 151 turkbayragi başka yok..daha ne olsun dimi :smiley-cool:
evet tatlım mesela 460 da olabılırdıı benneyaptımki daha ne olsun 151 süper kaydirigubbakcemile3
ıyı uykular ruyanda gör emi sevdiceğini :KK66:

:eek: teşekkürler canım bende betülleri hep güzel bulurum eminim sende öylesindir

tesekkur ederım canım opuyorumnanaktan

geçmişi okudum az da cevap yazdım geldim =))
O tuvalet neydi öyle ya kaydirigubbakcemile3 cevaplar ondan da komik olmuş =))

:)
canım naber, hıc gormuyoruz bırbırımızıı... :hulya:

biranda tuvaleti görünce şok oldum ben de. dedim askeriyede böyle bişey olmaz herhalde =))
karasevdam nikah işlemleri için hastanede test falan yapılıyormuş galiba. ne testi yapılıyor??

kan uyuşmazlığı için canım
uyuşmazlık varsa çocuklarda problem oluyormuş sanırım

vallaha betül yaa ya 460 dn saysaydık hemde biz evliyiz akannehir
ama şimdii şafak 28 atarsa 27 başkaa yoooooookkk diye bağırasım var
:lepi: hihoyyyt :lepi:

eşime 3 gün izin vercklermişotelde flan kalmamıs için güyaa ordan tanıdık birinin ikameti fatusı flan gerekio demişlerdi 3 gün için kimi ayarlıcam dedim neyse sevindim şimdi saol cnm

X