Ksa dnem Askerlik...

bağır bağır
benimde kocacım bi arasa bende ona bağıracam kaydirigubbakcemile3

adam noldugunu sasıracak kaydirigubbakcemile3 bızımde hıc ayarımız yok anam sevınıncede ne yapcıgımızı sasırıyoruz kaydirigubbakcemile3

vallaha betül yaa ya 460 dn saysaydık hemde biz evliyiz akannehir
ama şimdii şafak 28 atarsa 27 başkaa yoooooookkk diye bağırasım var
:lepi: hihoyyyt :lepi:

ben senın yerıne bagırıım o zaman sımdı Şeniz
27 baska yoookkkkkk...... sadecee 27 tane guunn.. :)
bıten kac pekıı ? 131 tane koca gun.. vay bee..... kaydirigubbakcemile3

eşime 3 gün izin vercklermişotelde flan kalmamıs için güyaa ordan tanıdık birinin ikameti fatusı flan gerekio demişlerdi 3 gün için kimi ayarlıcam dedim neyse sevindim şimdi saol cnm

yok canım eşin evci kağıdı alcak ama senn gelip otelde kalman şartıyla
yane sen onu çıkarcan bi nevii yerimseniben

eşime 3 gün izin vercklermişotelde flan kalmamıs için güyaa ordan tanıdık birinin ikameti fatusı flan gerekio demişlerdi 3 gün için kimi ayarlıcam dedim neyse sevindim şimdi saol cnm

ben eşim elazığa hastaneye geldiğinde gititm evci izni için vermeleri için ya abla baba kardeş yda eşnin ikametinin burda olması lazım dedi
bide otelde kalınacaksada oluo ozmn ikamete gerek yok ama bizim elazığdıı baska bi ildi yani sizinkini bilemme aklında bulunsun otelde kalcağınızı söylerseniz belki kaldığınza dair fatura falan isterler o kadar

sülüs tarihlerinden sayrsak biten 141 :lepi:
sonuçta o evrakı aldıkları an da asker sayılıolardı sırnaşık şey

aman kalcağımız yerin adresini tlfnunu flan bırakırım zzaten arıyolarmış ordamı kalıyoruz diye ne acaip işler :umursamaz:

benm eşimden fatura felanda istememişler
biz gitmiştik bizim nüfus cüzdanlarımızdaki bilgileri kağıtlara doldurdular
ozaman bişeye gerek kalmıo diye biliorum ikahmet felan şakkıdı

canlar ben yavastan kacar...
opuyorum sızlerı, her gun bır oncekınden daha pozıtıf uyanalım ınsallah..

Allah rahatlık versııınn...

benm eşimden fatura felanda istememişler
biz gitmiştik bizim nüfus cüzdanlarımızdaki bilgileri kağıtlara doldurdular
ozaman bişeye gerek kalmıo diye biliorum ikahmet felan şakkıdı

heryer ayrı bi dert eşi olduktan sonra ne daha bıdı bıdı yaparlar anlamış değilim :dilcikar:

canlar ben yavastan kacar...
opuyorum sızlerı, her gun bır oncekınden daha pozıtıf uyanalım ınsallah..

Allah rahatlık versııınn...

sanada Allah rahatlık versin şekerim
amiinn amiinnn inşallahh :Saruboceq:
bizlerde seniii Şeniz
hee bide küçük yakışıklı Aslan nınıda Şeniz

denk gelemedik belki de canım. biir de topic çok kalabalık oldu okadar yoğun oluyor ki beynim sulandı resmen kaydirigubbakcemile3 şenlendi burası bizim ilk günlerde olduğu gibi =)
İyiyim ben canım. Nikah yapacağız geldiğinde onun stresi bastı beni. dün gece biranda aklıma hastanede yapılacak testler geldi resmen uykum kaçtı -tatlicadiarzu-
sen nasılsın canım? Çok az kaldı ya bu 3 hafta özellikle nasıl geçti anlamadım ben

kan uyuşmazlığı için canım
uyuşmazlık varsa çocuklarda problem oluyormuş sanırım
bir tek bunun için mi yapılıyor yani canım. ikimizin de kan grubu aynı. kan uyuşmazlığı denilen şey kan grubuyla mı alakalı yani. allahım ya ben çok korkarım kan aldırmaktan akannehir

yani sadece bu sanırım
hoş bksalarda nolcak sanki uyuşmazlk olunca nikahtan mı döncek millet sanki Allah koruusn ben yaptırmadım nikah memuru tanııdktı bi ara yaptırın dedi yaparım bende bi ara kaydirigubbakcemile3
benimde eşimle kanım aynı sorun olmuo öle sanırım

oy hem kavusmaya hem de kavusmaya az kaldı desene :))
hayırlısı olsun canım, valla cok guzel.. bende ıyıyım cok sukur..

bu arada hastanede yapılacak testler derken sadece kan aldıracaksın canım bu kadar :)
cok protokolu olan ıslemler degıl yanı.. tabı kan aldırmaktan korkuyormussun ya o ayrı kaydirigubbakcemile3

Gamiş, Melek saolun canlar.... Şeniz

Cansu oda ellerınden oper teyzesiii ... kaydirigubbakcemile3

Haydın baş başş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…