Ksa dnem Askerlik...

öhööömm yorumluyorum; at murattır siyah asildir buda demek oluyo ki sen evlenecen 8 vakte kadar=)))))
nasıl amakaydirigubbakcemile3 ücreti nakit alıyımdelikafadulden

Gideli 5 gün oldu
Bugünde haber yok
Haberler yangın yeri
İtler heryerde olay çıkarıyor
Ve benim kardeşim oralarda bi yerde

Gideli 5 gün oldu
Bugünde haber yok
Haberler yangın yeri

canım geçmişi okurken gördüm
Allah kavuştursun canım benim
telefon sıkıntı olur ilk zamanlar birde şırnaktamıydı?
jandarma sanırım

öhööömm yorumluyorum; at murattır siyah asildir buda demek oluyo ki sen evlenecen 8 vakte kadar=)))))
nasıl amakaydirigubbakcemile3 ücreti nakit alıyımdelikafadulden

ağzına sağlık burcucum artık bi öpücük vereyimŞeniz nedense o atla hep düşmanlardan kurtuluyorduk hele birkeresinde boş dikenli bir alandan geçmem lazım ama dikenlerin arasında köpekler yatıyorkafamçokkarıştı atı bir sürdüm bi anda kalktılar bi anda aralarından geçmeyi başardım:bbo:

Gideli 5 gün oldu
Bugünde haber yok
Haberler yangın yeri
allah korusun canımiçini ferah tutmaya çalış
böyle çok zor geçer 150 gün, sabır cok önemli bitecek inşallah

günaydın kızlar

şafak 31 turkbayragi

geçmişi okuyorum bende bitiremedim -tatlicadiarzu-
günaydııınnnn=)) bende okuyamıyorum ya artık kalıgım yerden başlıyorum napiim şaşı oluyo gözlerim yeni dönemler geldi topic şenlendikaydirigubbakcemile3

dogubeyazıta bi arkadasım gitti, fena biyer degıl sakin filan demişti acaba yeni mi çıktı bu olaylar canım ya

dün akşam konustum dtp kapatıldıya şimdi taciz ediyorlar bi yerde patlak verırler ama bakalım kmlerın canı yanacak nedir bu kardeş kavgası anlamıyorum.

Günaydın canlarım, yerimseniben

canım iskenderunda kalmayacaklar.. dağıtım oluyormuş.. hayırlısı olsun mecbur ne görev verilirse yapılacak.. Allah tüm askerlerimizin yardımcısı olsun..

askerim hastalanmis kizlar serum felan takmislar.. aglamaktan bi hal oldum dun gece.. nasil gecicek 150 gun ya..

geçmiş olsun canım ya..

bende dün akşam mutfağı temizledim. zaman geçsin diye temizliğe vurdum kendimi :roflol:

kızlar dün bahsetmiştik ya
film olayından
eşimi sorma gafletinde bulundum :tomato:
zılgıtı yedim bi güzel kafamçokkarıştı

allah korusun canımiçini ferah tutmaya çalış
böyle çok zor geçer 150 gün, sabır cok önemli bitecek inşallah

Ben bişeylerle oyalanıyorum zaman geçiriyorum

Ama annem bi kaç ay önce beyin ameliyatı geçirdi

Ağlasa beynine zarar veriyor

Ağlamayıp içine atsa yine zarar veriyor

Hangi birine yanayım şaşırdım

dün akşam konustum dtp kapatıldıya şimdi taciz ediyorlar bi yerde patlak verırler ama bakalım kmlerın canı yanacak nedir bu kardeş kavgası anlamıyorum.
niyet başka işte canım
bende ona kızıyorum yakıp yıkıyorlar
hiç yaptırımı yok,ceza yok,hapis yok :umursamaz:

elvinciğim belki sanada gölcük felan çıkar sana daha yakın zemuszemus

haklısın canım allah korusun hepsini dua etmekten başka yapıcak bişey yok... düşünmememye çalıs olurmu:teselli:

kızlar dün bahsetmiştik ya
film olayından
eşimi sorma gafletinde bulundum :tomato:
zılgıtı yedim bi güzel kafamçokkarıştı
haha ben sormya fırsat bulamadım 1 dk konustuk kapattı hemen gece bile çalısıyo çalışkan sevgülüm benümkaydirigubbakcemile3

Şeniz
hep böyle şapır şupur öpecekseniz ben burda topic açıp rüya yorumlıyım kız, nişanlım 5 aydır öpmüyo ilgiye muhtacıımmmsenağlamasenağlama
:roflol:
rüyalarım benim hep tavsan kaç tazı tut seklinde, bende böyle romantik zorro havasında rüyalar görmek istiyom niye olmuyo hüümafoldumben

burcucuğum senin şu ağlayan avatarına bitiyorum
çok şirin ya:)
çalabülürsün tatlım beraber aglarızkaydirigubbakcemile3
çok içli ağlıyo demi kucagına al sev

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…