Ksa dnem Askerlik...

cok zor valla ama usta bırlıgıne gıdınce rahatlar sanırım uzulme bugun yarın soylerler belkı bılemıyorum yerlere gore degıstıgı ıcın ocagada sarkabılır eslerımızı askere gonderıyoruz ama su hale bak askeremi sürgünemi belli değil

bizimkiler 12 ağustosta gitti,
kimimizin 4 eylülde kimimizinde 11 eylülde oldu yemin töreni
tahminende 8 ocak yada 15 ocakta olur
yemin töreni genelde 1 ay sonra cuma günleri oluyor

yazılanları okudukça rahatlıyorum biraz daha.ve çok şükürki çalışıyorum insan biraz kafa dağıtıyo en azından çünkü bişeyle uğraşmazsam sürekli aklımda o c.tesinden beri 2 kilo verdim.o orda açken burda doyamıyorum o üşüyoken ısınamıyorum.

idencim herkesin yakını hemen hemen aynı sorunları yasıyor yada daha onceden yasayıpta donenler oluyor sen kendını uzme en azından calısıp kafanı dagıtabılıyorsun bende oda yok ısten ayrılmak zorunda kaldım evde kukuman kusu gıbı dusunup duruorum oyalanıcak hıcbırsey yok burda hepımız bırbırımıze destek olucazkı cabuk atlatalım su surecı

bizimkiler 12 ağustosta gitti,
kimimizin 4 eylülde kimimizinde 11 eylülde oldu yemin töreni
tahminende 8 ocak yada 15 ocakta olur
yemin töreni genelde 1 ay sonra cuma günleri oluyor

dirimcim benimki 31 aralıkta sanırım bazılarının da 8 ocakta olucakmışşş

evet haklısınız burdaki dayanışma hoşuma gittiği için üye oldum ve paylaşabiliyorum.
sanırım birde evliyken gönderdiniz
eminim o daha zor olur iki taraf içinde.bizim bi çok şansımız var çok sıkıştığımda 1 saatlik yolda en azından günde iki defa arayabiliyo. bunlar beni rahatlatıyo ama onun çektiği sıkıntılar illaki daha zordur.herşey sabır ve zaman.bitmeyen gün geçmeyen zaman yoktur.bir gün hepsi geçicek teselli alan dedil veren olucaz.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

bak ne kadar sanslısın uzulme
benım eşim ağrı da bense izmir istedıgım zaman gorusemıyorum 7 -9 arası ulasabılırsen konusabılıyosun o da telefonlar hep meskul. ıstedıgın zaman gıdıp gorebılırsın daha ne ıstıyorsun .

bak ne guzel hem yakınsınız hem arıyabılıyor senı ben 7 aylık evlıyım 6 aylık hamıleyım esımı cok zor gonderdım gıttıgınden berı arıyabılıyordu ama dun aramadı bugun hop oturup hop kalkıyorum bugun arıyacakmı acaba dıye oyalanmaya calısıorum oyalanamıorum evde ne yapılabılırkı ınsanın elınde olmuyor bılıyorum cok zor gecıyor ama dayanmak zorundayız onlar ıcın ıyı seyler dusunmek zorundayız aralıgı sayma bıtıyor dıyorum ocak subat mart nısan mayısın ılk haftasıda gelıyorlar 4 ay kaldı bak :)

Evet dedim ya benim açımdan rahatlatıcı sebepler var ama zaten ben kendime deil ona üzülüyorum

balıkesirde 8 ocakta olcakmış sanırım yemin töreni dediğiniz gibi her yerde farklı olabiliyor...
yeni gelen ark.lar hoşgeldinz allah kavuştursun :Saruboceq:

çok saolun insan böyle konuşmalar yapınca bile rahatlıyo.
birde şu imzalardaki zaman çizelgesini nasıl yapabilirim.gayet hoş duruyo

dirimcim benimki 31 aralıkta sanırım bazılarının da 8 ocakta olucakmışşş
hıı 1 ocakta olmaz diye 8 ve 15 ocak demiştim aslında
resmi tatil ya
demekki 31 aralığa çekmişler
o zaman 31 aralık 8 ocak olur

canım kalabalık oldukları için böyle sorunlar olabiliyor
güzel yere çıkmış canım
acemilik bittikten sonra herşey düzene oturur.

öfff işim var bugün yaa
kızlar kaytaramıyorum bugün
dirim yardım et yaağğğ

ne konuda hehehh :icecream::icecream:
ben işi sallıyorum ya :kedi:
öğleden sonraya kaldı artık kaydirigubbakcemile

Kızzlar evet her yerin farklı tek kesin olan cuma günü olaması gerektiği sözlüm balıkesir edremitte 8 ocakta yemin töreni son 22 gün canımı görmemehihoyyyt

Kızzlar evet her yerin farklı tek kesin olan cuma günü olaması gerektiği sözlüm balıkesir edremitte 8 ocakta yemin töreni son 22 gün canımı görmemehihoyyyt

25 aralık benım esımınde yemın torenı bı arasa bugün her akşam arıyordu orda takılı kaldım dunden berı nıye aramadı dıye .kızlar hamıleyken beklemek daha zor ya napıcam bakalım

fcert canım çok sıra vardır belki ondan arayamıyordur. Benimkinin birliği çok büyük ve çok fazla telefon kulubesi olduğu için arıyor ama ondada yorgunluktan konuşamıyor bile şimdi bide ilk günler ya biraz daha zor olur vakit bulmak ama eşinin olduğu yerde çok rahat hiç kafana takma sen hamilelikte de çok zor olur sen aramızdaki duygularını en yoğun yaşayansın ama bebiş için olumlu düşün bak göz açıp kapayıncaya kadar geçecek hem neydi slogan "bir gün gelecek bir gün kalacak.."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…