Ksa dnem Askerlik...

arkadaslar benımde yatmam lazım allah tum askerlerımıze saglık versın tez zamanda kavustursun dıye dua ederek sımdılık ayrılıyorum aranızdan sevgılerımı yolluyorum hepınıze :))ıyı gecelerr

Arkadaşlar iyi geceler hepinize..

arkadaslar benımde yatmam lazım allah tum askerlerımıze saglık versın tez zamanda kavustursun dıye dua ederek sımdılık ayrılıyorum aranızdan sevgılerımı yolluyorum hepınıze :))ıyı gecelerr

ei geceler canlarr opuyorumnanaktan
şafaktan bir gün daha eksildii bu aradaaa
hepimize hayırlı olsun :lepi:

annem de kizdi bana ben 4 sene bekledim babani sen 1 ayda hemen sizlanmaya basladin diyo.. sizlanmak degil mesele iste oranin acisini uzakligini dertlerini unutturacak guzel arkadasliklar kursun guzel insanlar tanisin istiyor insan.. hep duamda aten.. insallah iyi olur insallah..:asigim:

ayy onu bizimkilerde diolar millet kaç sene bekledi
sen 5 ay bekleyemisoun die :kedi:

herkesin durumu kendine büyük geliyo.işin içinde asker yolu beklemek vara 1 gün bile insanı üzmeye yetiyo.günler geçmiyo ya.bilerek geç yatıyorum ki yarın geç kalkayım gün çabuk geçsin.bi de ailemin yanında olduğum için onları da üzmemek adına duygularımı çok fazla belli edemiyorum.ancak içerde gözyaşı döküyorum.çok zor gerçekten ya.ama dayanmak zorundayız.bebeği olacaklara allah analı babalı büyütsün diyorum ve darısı başıma diyorum,hasta olanlar için de allah acil şifalar versin diyorum.

kaydirigubbakcemile3
InsAllah cabucak gececek canim, bazen bende durgunlasiyorum aklima geldikce, ama bazende Allah öyle bir sabir veriyor ki insana:Saruboceq:
Ah canum birakma bizi:1hug:
Tabi önce esin gelsin onla bi bol bol hasret gider, sen ugrayamasanda biz anlariz arkamizda oldugunuŞeniz
Evet ayni geminin yolculariyiz, ve ben bu yüzden bu topigi cok seviyorum.
Tok acin halinden anlamaz derler, gercektende öyle, anca biz anlariz birbirimizikaydirigubbakcemile5
Bende insAllah bitanem geldiginde yine buralarda olacam, zaten biz Allah nasip ederse temmuzda 2 hafta anca hasret giderebilecegiz.. Bunada sükür..
Sonra dügüne kadar yine safak saymaya devam edecem bir yil daha..
ömrüm safak saymakla geciyor benim..

Aynen, annemde babama demis bizim kiz üzgün diye, babamda yanima geldi, dedi kizim niye üzülüyorsun ben 20 ay askerlik yaptim, afedersin tel örgülerin arkasindaki kuyrugunu sallayip gezen köpeklere hevesleniyorduk nöbet tutarken.. onlar bile özgürken biz 20 ayi nasil gecirecegimizi düsünürdük, 5 ay nedir dedi..
Babamla bu konulari konusacagim hic aklima gelmezdi, utandimda acikcasi:kedi:
Ama hakli, dogru söylüyor, da iste seninde dedigin gibi insan iyi oldugunu bilmek istiyor, yerinin rahat olmasini istiyor.. InsAllah rahatlardir, Allah'im sen onlara sabir ve saglik ver amiin

slm nasılsınız
sizindemi eşiniz askerde

evet canım kısa dönem sennki kısamı uzunmu

olsun canım sonunda sevdiğin varsa herşeye değer
kii tek derdin şafak saymak olsun
sonu mutlulukla bitsin inşallahh :Saruboceq:

sensible çok doğru söylemişsin ancak bizler birbirimizi anlarız.bu dönemde herkes bişey söylüyor.yok bizde bekledik,biz de hasret çektik falan ama sonuçta şu an bu duyguları yaşayan biziz.diyorum ya allah bize ve askerlerimize yardım etsin.

evet canım yaa insann morali bosuluo,beklediseler beklediler
ama ben şuan hasrett çekioruum o şekilde düşünemem kii mafoldumben

Evet canim gercekten öyle. Ve sizden baska etrafimda asker yolu bekleyen kimseler yok biliyormusunuz..
Allah razi olsun cok yakin 3 arkadasim var, destek oluyorlar.. hele bitanesi.. Allah razi olsun ondan, ama moral verirkende sizler kadar beni anlayamiyorlar.. Bu normal birsey tabi, sonucta herseyi yasayan bilir.

kızlar ben yatar, bir günümüz daha eksildi.. inş. bütün askerlerimiz yarını ve kalan diğer günlerini mutlu sağlıklı biçimde atlatırlar diye hepimiz adına dua ederek yatıyorum.. iii geceler.. opuyorumnanaktan

Alfabetik siralamaya göre 331'inci dönem ve şafagi coktaaaaan yarilayanlar:))

Yeni gidenler MAVI

şafagi yariya düsürenler YESIL

Kavusanlar KIRMIZI

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

Asmin Elazığ Kisa dönem

benimruyamsensin Tekirdag/Malkara Kisa dönem

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 43

burcudeniz Tunceli şafak 32

buttefly Istanbul/ şafak 33

Cash06 Bilecik/Sögüt Kisa dönem

Charm Hakkari Çukurca Karatas Karakolu/ Şafak 30:)

Cilek Erzurum/Susuzharmanlar Kısa dönem

Daisybaby / edirne / kisadonem

denise85 Elazığ jandarma/ Kısa dönem

deniziM Ankara / Şafak 34

dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 35

dirim Adana/ Şafak 32

elfcn Sakarya/Adapazari Kisa dönem

elvin06 Hatay/Iskenderun kisa dönem

erence Sivas kisa dönem

extreme Ağrı Tutak Doğan Gün Karakolu/ Şafak 31

fcert Uşak/ il jandarma komutanlığı/Kısa dönem

Gamis ankara/mamak uzun dönem

guz_1 Agri/Dogubeyazit kisa dönem

horizon Kütahya Kisa dönem

İlarzu Karaman/ Kısa dönem

Kara_Sevdam Tunceli/ Kisa dönem / Şafak 34

Kardelen35 : İstanbul / Kucukyali / Kisa donem

linguist Balikesir/ Uzun dönem

Moon Erzurum/Cat/Uzun dönem

nbsasmaz Edirne/Keşan/Kisa dönem

PesPemBe Izmir/Kisa dönem

Seda Manisa/ Kisa dönem

Sensible Erzurum/Ilica Kisa dönem

serenapak Van/Jandarma Asyş kom./kısa dönem/şafak 30

shining Kars/ Kisa dönem

songa84 Istanbul-Edirne/Kisa dönem

suchalovelyday Edremit/Kisa dönem

torakcan Nevşehir/Jandarma Kisa dönem

Tuce İstanbul /Tuzla Piyade Okulu Kisa dönem

YOZGATLI Edirne/Uzunköprü/ Kisa dönem

Yusum Gölcük şafak 39

38 ASKER BEKLENIYOR...

sens canım karasevdamınkide 32 olucak
sana zahmet oluo ama tek teek görüorum bende fisfisfis

Varmis canim listede, ekledigimi hatirliyordum zaten.
Ne zahmeti kuzuuuuu ben listeye eleman ariyorum, bizde bi ordu kuracaz:))
ilarzunun dedigi gibi, bu nöbet listesi, hergün biri nöbet tutacak:))

Asmincim ilk sirada sen varsin:)) ilarzu komutanimdan aldigim habere göre hava soguk oldugu icin yarimsar saatten nöbet tutacak 4 kisi:)) sanirim o demisti..:)

InsAllaaaaaaaaah canim, Allah razi olsun, dualarin kabul olsun insAllah. Hayirli teskereler, iyi geceler canim, rüyanda kocecünü göresin:))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…