Ksa dnem Askerlik...

Evet canım çok haklısın senin için benden daha zor evlisin ve bebek bekliyorsun:KK43: Her zaman arayamayabilir ama biraz telefon kulubelerine bağlı bide çok sıra varsa benim sözlümün gittiği yerde telefon kulubesi çok fazlaymış ama genede en az 10 dk sıra bekliyormuş şimdi ilk günler çok yoruluyorlar sesi çok kötü geliyor her aramasında dayanmıyorum ama belli etmemeye çalışıyorum her konuştuktan sonra ağlıyorum :KK43: çok zor nasıl geçecek bilmiyorum 8 ocakta yemin töreni var onu sayıyorum şimdi:KK43:

Ya kızlar bakıyorum herkes dün aradı bugün aradı keyfi yerinde diyor
Topic'e uygun biri değilim çünkü ben kardeşimi gönderdim
Sanırım en kötü yere düşenlerden biri Şırnak'a gitti
Cumartesi sabah 6'dan beri haber alamıyorum
Son görüşmemizde abla buralar çok karışık
Güvenlik nedeniyle kimse bişey demiyor dedi
Deli olucam ya birileri yalı kenarında asker
Birileri baba parasıyla Burdur'da
Bazıları hiç gitmemek için testis kanseri raporu alıyor keyfine bakıyor
Vatanın heryeri aynıdır nereye gidilecekse gideriz ama
Yan gelip yatanlar insanın sinirini bozuyor
Kızmayın bana lafım sizlere değil içim epeyce bi dolu
canım topice niye uygun olmayasınki ya
kardelşini göndermişsin ille sevgili olmakmı lazım derdini paylaşmak için
allah kavustursun canım, anlıyorum seni hemde çok iyi anlıyorum
sabredicez baska caresı yok..

canım topice niye uygun olmayasınki ya
kardelşini göndermişsin ille sevgili olmakmı lazım derdini paylaşmak için
allah kavustursun canım, anlıyorum seni hemde çok iyi anlıyorum
sabredicez baska caresı yok..

Çok kızgınım kötükedihüso :kızgın:
Düzene kızgınım Teröre kızgınım sokaklarda ortalığı yakıp yıkanlara kızgınım
İçimdeki öfke bazen nefes almamı engelliyor
Kardeşim Siirt Eruh'ta o itlerin ilk karakol basıp asker şehit ettiği köyde görevliydi
Zaten diken üstündeydik
Bazı geceler evi taşlandı bazı günler takip edildi
Tehdit edildi hatta taciz ateşine maruz kaldı
Köy aleni terörist gizlemeye bile gerek görmüyorlardı
Hani o katillerin dağdan indiği gün var ya o gün bile çatışma vardı
Dağa eşek yüküyle silah kaçırıyorlardı
Yani barış açılım kardeşlik falan palavra
Lojmanın önüne mayın bile döşendi
Böyle bi cehennemden geldi
15 gün bi rahat etti sonra askerliği Şırnak'a çıktı
Gel de delirme

Evet canım çok haklısın senin için benden daha zor evlisin ve bebek bekliyorsun:KK43: Her zaman arayamayabilir ama biraz telefon kulubelerine bağlı bide çok sıra varsa benim sözlümün gittiği yerde telefon kulubesi çok fazlaymış ama genede en az 10 dk sıra bekliyormuş şimdi ilk günler çok yoruluyorlar sesi çok kötü geliyor her aramasında dayanmıyorum ama belli etmemeye çalışıyorum her konuştuktan sonra ağlıyorum :KK43: çok zor nasıl geçecek bilmiyorum 8 ocakta yemin töreni var onu sayıyorum şimdi:KK43:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gerçektn dayanması çok zor seni çok iyi anlıyorum bende senden farksız değilim ama bebek için dik durmam lazım 25 indede benim eşimin yemin töreni var dört gözle bekliyorum bende haftaya cuma onu görebilicem en azından ufakda olsa mutlu ediyor beni

Hmmm demek disardaki kizlar daha tehlikeli.. Yusumda öyle diyor..
Yok balim onuda yapmazlar bence.. Biz hic düsünmeyelim bunlari..

Aradi evet canim, ariyor cok sükür gittiginden beri haber aliyorum. Dün aramaz dedim ama aksam aradi, seni cok seviyorum diyip kapatti, ama öyle icten dediki, hic unutamam o seni seviyorum cümlesini. Insanin sevdigi askerde olunca ufak seylerden mutlu olmayida ögreniyor, tüm gün yüzüm güldü, oysa seni seviyorumu hergün söylüyor ama bu cok farkli.
Bugün armadi canim, bilmiyorum arayabilecek mi, bende cok özledim.

Çok çok çok doğru söylüyosun sensible canım benim :1hug: Duygulandım yazdığına senağlama
Askere gitmeden önce her gün beraberdik , aynı yastığa baş koyardık, yeni güne beraber merhaba derdik ..Şimdi ise günde 1 - 2 kez aradığında, 1 -2 dk. sesini duyduğumda bununla mutlu oluyorum, içim huzur buluyor :asigim: İnsan haline şükretmesini bilmeli ! Şükreden kulunu sever Allahım opuyorumnanaktan

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

gerçektn dayanması çok zor seni çok iyi anlıyorum bende senden farksız değilim ama bebek için dik durmam lazım 25 indede benim eşimin yemin töreni var dört gözle bekliyorum bende haftaya cuma onu görebilicem en azından ufakda olsa mutlu ediyor beni

evcide çıkar 3 gün birlikte olursunuz ne güzel 3 günde olsa görecek olmak çok güzel. Bizim güçlü olmamız lazım zaten yoksa çok daha kötü olurlar eminmki 4 gün geçti ama bana 4 ay gibi geliyor inan uykuyu çok seven ben ne gece uyuyabiliyorum nede gündüz ama biliyorum geçecek.. Sabırlı olmamız lazım çok zor ama.. Beklemek değil yoran beni delice sevdiğim birinin benden uzakta ve sıkıntıda olduğunu bilmek asıl yoran.. Her aradığında yorgun, bezmiş çok canım yanıyor sanki kalbimi elleriyle sıkıyolar nefes almamı engelliyolar...

ABOOOOOOOOOOOOOWWWW sen ne diyon kuzuuuuuu...sacini basini yolarim o karilarin ben:mymeka: :mymeka::mymeka:
hasretlik kıskançlığımızı biraz daha arttırıyor sadece canım yoksa 5ay ne ki yapıp gelecekler. onların arada bir beyni azıcık sulansan da bize kavuşacakları günü bekliyorlar.

Hastamiydi esi canim??
evt canım eğitim sırasında elinde bir sorun olmuştu. ameliyat olacaktı ama kesin değildi.

var yaa Allah milletin sevdiceğine sulananları süründürsün inşallah..

valla saat başı ararım ben de... otursun cafede ne işi var dışarda açsın webcami de ben izleyim aşkımı..
kaydirigubbakcemile3 AMİİİNNNN

ya arkadaşlar ben 31 aralık a bilecik söğüt te yer bulamıyorum.internette bulduğum bütün otelleri aradım.2 tanesi açtı yer yok dedi diğer oteller dedim onlarda dolu bildiğim kadarıyla dedi.diğer numaralarıda aradım ama açmadılar.:KK43:((
bide bozüyük de bi otel var orda yer varmış ama oraya gitmesine izin verirlermi acaba......uffffff yaaa onun yanında olacam die sevinirken nerden çıktı şimdi buu napacam ben
Otelde kalma zaten canım ne kadar güvenebilirsin ki. google amcadan öğretmen evine bak. kesin yer bulursun. hem daha ucuz olur hem de çok güvenli olur.

en son 25inde konusmusuz deryayla=(
inş iidir eşi canım.

hoşgeldin =)

haklısın bızım onlar ıcın guclu olmamız lazım onlar sımdı bırde bızlerı kafalarına takmasınlar orda bızı dusunmesınler bız uzuluyoruz onlar bızım uzuldugumuzu hıssedınce daha cok uzuluyorlar emın ol o kadar ıyı anlıyorumkı senı aynı seylerı hıssedıyoruz yasıyoruz bak senınde yemın torenıne az kalmıs aralıgın bıtmesıne ne kaldıkı sende gorup rahatlarsın 2 3 gunde olsa sana ıyı gelıcektır emınım

cash canım ben telefonunu buldum ama 6 yatak kapasitesi varmış hemen yer ayırtabilirsin. ben de gölcük e nişanlımın yanına gittiğimde öğretmen evinde kaldım çok güzeldi ordaki rahat ettim.
tlf: Söğüt Öğretmenevi Cemal Küflü Cad (228) 3613588

merhaba arkadaşlar bende aşkımı yolladım askere kısa dönem edirneye yeri rahatmış gittiğinden beri arıyo cumtsi teslim oldu bugunde bekliyorum arar işallahh....Yemin törenine gitcem işallah..yakın zaten

merhabalar.benim eşimde edirne de .kısa dönem çıktı allahtan.keşan da.

haklısın bızım onlar ıcın guclu olmamız lazım onlar sımdı bırde bızlerı kafalarına takmasınlar orda bızı dusunmesınler bız uzuluyoruz onlar bızım uzuldugumuzu hıssedınce daha cok uzuluyorlar emın ol o kadar ıyı anlıyorumkı senı aynı seylerı hıssedıyoruz yasıyoruz bak senınde yemın torenıne az kalmıs aralıgın bıtmesıne ne kaldıkı sende gorup rahatlarsın 2 3 gunde olsa sana ıyı gelıcektır emınım

Evet canım az kaldı inşallah çabuk gelir ve çabuk geçmez:)) Yazıp anlatınca birz daha iyi hissettim kendimi sağol canım opuyorumnanaktan

Ya kızlar bakıyorum herkes dün aradı bugün aradı keyfi yerinde diyor
Topic'e uygun biri değilim çünkü ben kardeşimi gönderdim
Sanırım en kötü yere düşenlerden biri Şırnak'a gitti
Cumartesi sabah 6'dan beri haber alamıyorum
Son görüşmemizde abla buralar çok karışık
Güvenlik nedeniyle kimse bişey demiyor dedi
Deli olucam ya birileri yalı kenarında asker
Birileri baba parasıyla Burdur'da
Bazıları hiç gitmemek için testis kanseri raporu alıyor keyfine bakıyor
Vatanın heryeri aynıdır nereye gidilecekse gideriz ama
Yan gelip yatanlar insanın sinirini bozuyor
Kızmayın bana lafım sizlere değil içim epeyce bi dolu

olur mu öle şey.eşinden,ailesinden ayrı olan,hasret çekenlerin paylaşım yeri sonuçta.kardeşinizin yeri zor birr yer haklısınız ama allah hepsiini korur inşallah.hepsi allaha emanet olsun.kötü şeyler düşünmeyin.allah hepimize sabır,dayanma gücü versin.onları da korusun

Kızlar selam benım sevgılımde asker ama bu topıkten degılım:)uzun dönem benim askerim ama arada bu topiğe uğrayıp bakıyorum hepinizi Allah kavuştursun benim şafak daha 445:KK43:..son konuşulan konu benimde kafama takılıyo bu film olayı bende sorucam bugün aşkıma bakalım var mı böyle birşey:eek:lmaz:

canım kısa uzun ne fark eder bu topicten deilim demeyin biz hepsinde geziyoruz :lepi:

bnmki yüzüğü evde bırakacaktı bende hiç sormadım
zaten takamaz ki acemilikte
ustalıkta bilmem de
yat kalk sürün falan o yüzük keser parmağını he :nazar:

ne kescek yaa yüzük çıkarttırmaya alştırmayın ayrıca eserse yaramalık falan yaptığında aklına gelir :mymeka: sol ele takmadıktan sonrada sorun olmuyo çizilsin yni alırız bekar bilinmesinden iyidir
ben desem bile çıkartmaz çünkü evlenmeden öncede yani beni tanımadan öncede takıyordu

arkadaşlar bişey dicem kendi kendime güldüm burda

listeye bakınca biz de bi ordu gibiyiz maşallahh

böylece gezsek mi acaba şehir şehir şehir ordu kızları da aldı askere bizler de ayşecikleriz hesabı:)))))))))))

alsalar kocacımın yanına keske giderim hemen mafoldumben

ya moon bu söylenecek şey mi şimdi kıskançlık krizim tuttu şimdi. bizimkilere çok film izletiyorlar mafoldumben
Ama yüzüğünü götürdü sol eline takıyor zemuszemus acemilikte bende kaldı sonuçta çarşı izni yok ama usta birliğinde verdim sol eline taktı. eğer o yüzüğün izi parmağına çıkmazsa görüşürüz senle dedim =)))
Burcii çok şanslısın çarşı izni konusunda. valla gölcükte fıstık gibi kızlar vardı. hepsi çok bakımlıydı ama güzel değillerdi :roflol:

süpeerr taktik vereliniortak

kız sen uyur kalırsın o saatte olmaz gülüm bak yerler belli olacağı zaman bacakların bile titriyordu bebeişim sen daha küçüksün

benim gibi güçlü guvvatlı biri lazım gece 3-5 nöbetlerine

veya karasevdamı yaparık o usta oldu herşeyi bilii zaten

:roflol::roflol:

:roflol::roflol:

yırrınız o zaman bak

heryerde erkek aklı derler ya bu da kadın aklı işte anam ne edek:)))

ben de karaman da gü:roflol:zel kız olacağını düşünmüüm (karamanlılar duymasın:)):smiley-cool:

ama benim kocacım 3-5 tutmaz 2-4 tutar ben kocamla aynı tutarım yerimseniben

merhaba yen, üye oldum buraya eşimi yolladım 12 sınde uşakta kısa dönem askerlik yapıyor benım ıcın cok zor oldu yenı evlıyız ve hamıleyım onu çok özlüyorum :KK43: onsuz hiçbirşeyin tadı yok sizlerle paylaşmak biraz olsa rahatlatır diy düşündüm hepimize allah kavuştursun

canım benim Allah yardımcın olsun çok zor senağlama

yeni gelen arkadaslar hoşgelmişler Allah kavutursun

merhaba yen, üye oldum buraya eşimi yolladım 12 sınde uşakta kısa dönem askerlik yapıyor benım ıcın cok zor oldu yenı evlıyız ve hamıleyım onu çok özlüyorum :KK43: onsuz hiçbirşeyin tadı yok sizlerle paylaşmak biraz olsa rahatlatır diy düşündüm hepimize allah kavuştursun

merhaba allah kavusştursun sizi de.allah tan ankaraya yakın uşak.burda birbirimizle paylaşımlarda bulunarak geçireceğiz günlerimizi.sonuçta hepimiz aynı durumdayız.kendimize iyi bakalım,moralimiz yerinde olsun ki askerlerimize destek olalım.

X