Ksa dnem Askerlik...

canımm ayy Allah korusun :umursamaz: genel eve falan gitmezler yaa.. benim aşkım gitmez. bi de baksana burdakiler ne kadar seviyor askerini eminim bunun karşılığında da hepsi seviyodur bekleyenini öyle bişey yapmazlar.. içimizi ferah tutalım .. ama benim kafama takılan malesef bazı kızlar çok tehlikeli çarşı izinlerinde falan bakan olur telefonunu vermeye çalışan olur... olur mu olur.. oyyyyyy daraldımmmmmmmm

sensible tatlım arıyormu seninki rahat mı? benimki dün aradı en son bugün arayamadı heralde ... özledimm :asigim:

Hmmm demek disardaki kizlar daha tehlikeli.. Yusumda öyle diyor..
Yok balim onuda yapmazlar bence.. Biz hic düsünmeyelim bunlari..

Aradi evet canim, ariyor cok sükür gittiginden beri haber aliyorum. Dün aramaz dedim ama aksam aradi, seni cok seviyorum diyip kapatti, ama öyle icten dediki, hic unutamam o seni seviyorum cümlesini. Insanin sevdigi askerde olunca ufak seylerden mutlu olmayida ögreniyor, tüm gün yüzüm güldü, oysa seni seviyorumu hergün söylüyor ama bu cok farkli.
Bugün armadi canim, bilmiyorum arayabilecek mi, bende cok özledim.

bugün bir özlem düştü içime askerim
tıpkı bir sarhoşluktan uyanır gibi.
hani gözünü açarsın ,bir ağrı başında
bir kırıklık kalbinde,
bağırmak istersinde düğüm atılmış boğazının görünmeyen yerine
ki kimse görmesin ne acını ne düğümü, taki sen gelip mutluluktan ağlayana dek kimse görmesin göz yaşlarımı, mahremim olsun sana akan yaşlarım taki sen gelip mutluluk gözyaşlarım sel olana dek

Hmmm demek disardaki kizlar daha tehlikeli.. Yusumda öyle diyor..
Yok balim onuda yapmazlar bence.. Biz hic düsünmeyelim bunlari..

Aradi evet canim, ariyor cok sükür gittiginden beri haber aliyorum. Dün aramaz dedim ama aksam aradi, seni cok seviyorum diyip kapatti, ama öyle icten dediki, hic unutamam o seni seviyorum cümlesini. Insanin sevdigi askerde olunca ufak seylerden mutlu olmayida ögreniyor, tüm gün yüzüm güldü, oysa seni seviyorumu hergün söylüyor ama bu cok farkli.
Bugün armadi canim, bilmiyorum arayabilecek mi, bende cok özledim.

evet canım en iisi düşünmemek...

bende çıkıorum benim mesaide bitti..

akşam inşallah girerim.. burda vaktin nasıl geçtiği belli olmuyo.. öptüm hepiniziii...

ya arkadaşlar ben 31 aralık a bilecik söğüt te yer bulamıyorum.internette bulduğum bütün otelleri aradım.2 tanesi açtı yer yok dedi diğer oteller dedim onlarda dolu bildiğim kadarıyla dedi.diğer numaralarıda aradım ama açmadılar.:KK43:((
bide bozüyük de bi otel var orda yer varmış ama oraya gitmesine izin verirlermi acaba......uffffff yaaa onun yanında olacam die sevinirken nerden çıktı şimdi buu napacam ben

herkese merhaba,
bizi anlayan birilerinin olması güzel... herkese sevgiler...
ben de sevdiğimi bayburta gönderdim kısa dönem... dün ve bugün aradı, gayet iyiymiş. :)
fırsat buldukça arayabildiklerini, arayamazsa merak etmememi söyledi, sevgilisi yada eşi arayamayanlar varsa kıyamam zor biliyorum ama dayanmaya çalışsınlar.. :KK66:
ben karadenizliyim, bayburt taraflarını da iyi bilirim, kışın o taraflarda yollar kapanır, çok soğuk olur ama eğer imkanım olursa yemin törenine gitmeyi herşeyden çok istiyorum. yemin töreni tam olarak kaç gün sonra oluyor??? gidemezsem de baharda bir haftasonu giderim artık, yapacak bişey yok malesef..

merhaba arkadaşlar bende aşkımı yolladım askere kısa dönem edirneye yeri rahatmış gittiğinden beri arıyo cumtsi teslim oldu bugunde bekliyorum arar işallahh....Yemin törenine gitcem işallah..yakın zaten

çocuk var mı canım?
Kızlar daisy den hiç ses çıkmıyor değil mi? Nasıl oldu acaba eşi?

ya evet neden girmiyo artık ya o çok sık girerdi üstelik
merak ettim bak inşallah bişey yoktur ya...
yaa kızlarıyla ilgileniyodur belkide vakit bulamıyodur hemen kötü düşünmeyelim bakim:mymeka:

merhaba arkadaşlar bende aşkımı yolladım askere kısa dönem edirneye yeri rahatmış gittiğinden beri arıyo cumtsi teslim oldu bugunde bekliyorum arar işallahh....Yemin törenine gitcem işallah..yakın zaten

merhaba arkadaşım. senin sevgilin edirnenin neresinde yapıyor askerlik ? benim nişanlım edirne söğlücede. o da kısa dönem

herkese merhaba,
bizi anlayan birilerinin olması güzel... herkese sevgiler...
ben de sevdiğimi bayburta gönderdim kısa dönem... dün ve bugün aradı, gayet iyiymiş. :)
fırsat buldukça arayabildiklerini, arayamazsa merak etmememi söyledi, sevgilisi yada eşi arayamayanlar varsa kıyamam zor biliyorum ama dayanmaya çalışsınlar.. :KK66:
ben karadenizliyim, bayburt taraflarını da iyi bilirim, kışın o taraflarda yollar kapanır, çok soğuk olur ama eğer imkanım olursa yemin törenine gitmeyi herşeyden çok istiyorum. yemin töreni tam olarak kaç gün sonra oluyor??? gidemezsem de baharda bir haftasonu giderim artık, yapacak bişey yok malesef..

yemin töreni yaklaşık 28 gün sonra oluyor canım benim sözlüm edremitte 8 ocakta olacakmış aradı öyle söyledi bide muhakkak cuma gününe denk getiriyolar ailesi gelenleri evci çıkarıyorlar bulundukları şehirde..

Ya kızlar bakıyorum herkes dün aradı bugün aradı keyfi yerinde diyor
Topic'e uygun biri değilim çünkü ben kardeşimi gönderdim
Sanırım en kötü yere düşenlerden biri Şırnak'a gitti
Cumartesi sabah 6'dan beri haber alamıyorum
Son görüşmemizde abla buralar çok karışık
Güvenlik nedeniyle kimse bişey demiyor dedi
Deli olucam ya birileri yalı kenarında asker
Birileri baba parasıyla Burdur'da
Bazıları hiç gitmemek için testis kanseri raporu alıyor keyfine bakıyor
Vatanın heryeri aynıdır nereye gidilecekse gideriz ama
Yan gelip yatanlar insanın sinirini bozuyor
Kızmayın bana lafım sizlere değil içim epeyce bi dolu

merhaba yen, üye oldum buraya eşimi yolladım 12 sınde uşakta kısa dönem askerlik yapıyor benım ıcın cok zor oldu yenı evlıyız ve hamıleyım onu çok özlüyorum :KK43: onsuz hiçbirşeyin tadı yok sizlerle paylaşmak biraz olsa rahatlatır diy düşündüm hepimize allah kavuştursun

merhaba yen, üye oldum buraya eşimi yolladım 12 sınde uşakta kısa dönem askerlik yapıyor benım ıcın cok zor oldu yenı evlıyız ve hamıleyım onu çok özlüyorum :KK43: onsuz hiçbirşeyin tadı yok sizlerle paylaşmak biraz olsa rahatlatır diy düşündüm hepimize allah kavuştursun

Hoşgeldin canım Allah sabır versin senin için daha da zor:KK43: Allah kavuştursun.. Uşak ta rahattır canım en azından bunu düşünüp biraz rahatla

mrhblar nasılsınsınız akşam abim aradı alışmış iyimiş ama giderken hastayıd yha hadi benim yüzümden grip bulaşmıştı yha:sinifsinif: revire çıkmış faranjit olmuş dizlerinde kemik büyümesi vardı akşam 10:30da iştimaları oluyomuş pazartesi günü bacaklarınınn ağrısına uyuyamamış yemekte yiyemiyormuş boğazında.bu askerlik nasıl bitcek diyo çok sıkılmış.ocak ayının 9.daymış yemin törenikaydirigubbakcemile2

tesekkur ederım suchalovely evet ama yinede insanın aklı kalıyor her gün arardı bugün aramadı en basitinden ınsan merak ediyor hamile olunca birde duygularını kontrol edemiyorsun bende dedim arkadaş bulurum kendime belki bu siteden paylaşımlarımız olur en azından hepimiz aynı sorunu yaşıyoruz ve birbirimize destek olabiliriz paylaşabiliriz

X