Ksa dnem Askerlik...

ya moon bu söylenecek şey mi şimdi kıskançlık krizim tuttu şimdi. bizimkilere çok film izletiyorlar mafoldumben
Ama yüzüğünü götürdü sol eline takıyor zemuszemus acemilikte bende kaldı sonuçta çarşı izni yok ama usta birliğinde verdim sol eline taktı. eğer o yüzüğün izi parmağına çıkmazsa görüşürüz senle dedim =)))
Burcii çok şanslısın çarşı izni konusunda. valla gölcükte fıstık gibi kızlar vardı. hepsi çok bakımlıydı ama güzel değillerdi :roflol:

yusum seninki de denizciydi yaa valla denizcileri rahat bırakmazlar. ustalığa gecince haftasonları dışarı çıkmasın CADIARZU
çok mu gaddarım :eek:

aman erkekler güzelden ne anlar hadiseye güzel diyen erkekten ne bekliycenki gerçi benimki hayatta yorum yapamaz alnını karıslarım yanımda birine güzel derse:eek:klava:

evet aslında doğu moğu oldu diye üzüldüm ama allah bu konuda gönlüme göre verdi hohoohoh=)))))

haha :1ninca: şüphelenen varsa bize basvurun evet ortak çalışmayla bi gecede seceresini
çıkarır önünüze veririz, amme hizmeti çaylarda şirketten :roflol:

o ayaga anca kamuflajlı babet olur be güzelimkaydirigubbakcemile3

aslanım burcu bee... dimi ya hadiseye güzel diyen erkeğin zevkine tükürelim... benimkide yorum yapamaz.. alnını karışlarım...:eek:klava: delikafadulden

Kızlar benide ekleyin:KK43: edremit / kısa dönem

hoşgeldin canım... Allah kavuştursun..

hahha deja vu yasıyorum=)))
bu konuların aynısı 4 ay önce döndü bu topikte kızlar
tarih tekerrür ediyo yine
bu erkekler askerde bile kudurtuyo adamı, kız milletide hep aynı panik manik depresif=))))

:roflol:

Ya hakkaten ama sorunluyuz biz biraz:)))
Adamin askerlikte cani cikiyor, biz neler düsünüyoruzkaydirigubbakcemile3
Benimki zaten benden uzakti, yani yaparsa yine yapar askerligi beklemezde, simdi burda hep bir arada bu erkek milleti, birbirlerini gaza getirirler hadi olum nolacak bi seferden diyerek.. Su anki listemizde ne kadar asker bekleyen kiz varsa, hepsini toplar basarim Erzurumu:mymeka::eek:-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
mesai bitti çok çalıştım bugün=))))))
bana kk da maas versin işten çok buraya çalışıyom ben bea=)))
aslında hiç fena olmaz da :eek::eek:
neysem bende çıkıyorum zati opuyorumnanaktan

sensibleciğim ellerine sağlık
bu şafaklar doğru mu canım
yada benimki mi yanlış

şafak 32 :icecream:

:roflol:

Ya hakkaten ama sorunluyuz biz biraz:)))
Adamin askerlikte cani cikiyor, biz neler düsünüyoruzkaydirigubbakcemile3
Benimki zaten benden uzakti, yani yaparsa yine yapar askerligi beklemezde, simdi burda hep bir arada bu erkek milleti, birbirlerini gaza getirirler hadi olum nolacak bi seferden diyerek.. Su anki listemizde ne kadar asker bekleyen kiz varsa, hepsini toplar basarim Erzurumu:mymeka:Çok üzgünüm çoook:eek:-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

sensible canım erkek milleti zaten tek başına zararsız.. toplu olunca gaza getiriyolar birbirlerini marifet gibi.. beni de al baskına giderken tüm türkiyeyi gezelim :eek: :eek: :roflol:

kızlar az önce eşimden mail geldi.nete girme fırsatım oldu çok kısa süreli mail atayım dedim ama arama şansım olmadı demiş.şook oldum ondan mail geldiğini görünce.offf ya onlar gelene kadar biz kafayı yemezsek iyi

sensible canım erkek milleti zaten tek başına zararsız.. toplu olunca gaza getiriyolar birbirlerini marifet gibi.. beni de al baskına giderken tüm türkiyeyi gezelim :eek: :eek: :roflol:

Iste onu diyorum hayatim, bunlar bir araya gelince kudurmus gibi oluyorlarkafamçokkarıştı
Yok anam ya yapmazlar yapmaz...zemuszemus
Hem diyorum, hemde aciyorum bak, o orda yoruluyor, ac kaliyor, üsüyor, ben neler düsünüyorum..
Zaten Erzurum'da genelevi yoktur:umursamaz:

Varmidir????kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kiz Yusumcum, ben sonuclar aciklanmadan önce keske Izmir ciksa felan diye icimden cok geciriyordum, sonra aklima geldi, oranin kizlari cok güzel olur, fistük gibiler, geri vazgectimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Birde gecen gün arkadasim takiliyor. Diyorki askerler genelevine giderlermis diyor. Kellesini ucururum dedim sakayla karisIk:)) sonra ciddi ciddi sordum dedim Erzurumda varmidir ki genel ev? Kizi bi gülme tuttu:))))
evet ya geneleve gidenler varmış. heryerde vardır canım o ya. olmasa bile birsürü sokakta var onlardan. millet koca diye ölüyor. hele ki kısa dönemlerin mesleği de var çok cazip geliyor onlara :eek:klava:

yusum seninki de denizciydi yaa valla denizcileri rahat bırakmazlar. ustalığa gecince haftasonları dışarı çıkmasın CADIARZU
çok mu gaddarım :eek:

aslanım burcu bee... dimi ya hadiseye güzel diyen erkeğin zevkine tükürelim... benimkide yorum yapamaz.. alnını karışlarım...:eek:klava: delikafadulden

hoşgeldin canım... Allah kavuştursun..
canım denizciler o beyaz elbiselerle dışarı çıkmıyorlar sivil çıkıyorlar çarşıya.
gaddar değilsin tatlım asker diye ii davranacağız ama sınırını da ii bilecekler yoksa yoldan çıkar bunlar =))
Benden size tavsiye kızlar. usta birliğine giderken yanlarına kötü bir cep telefonu alsınlar. orda bir internet cafeye bıraksınlar. biz öyle yaptık. internet cafeye haftasonları sadece size geleceğim dedi adam da tlfnun kalmasına izin vermiş. çarşı izninde tlfnu alıyor ve dakka başı arıyorum içim rahat ediyor az da olsa -tatlicadiarzu-

kızlar az önce eşimden mail geldi.nete girme fırsatım oldu çok kısa süreli mail atayım dedim ama arama şansım olmadı demiş.şook oldum ondan mail geldiğini görünce.offf ya onlar gelene kadar biz kafayı yemezsek iyi

Canim gözün aydin olsun:)))

canım internet var mı orda akannehir

Evet canim duymustum var oldugunu. Askerlikle ilgili internette arastirma yaparken, Erzurumun bir ilcesinde askerlik yapan biri oraya gidenler icin sanslisiniz 5 tane internetli bilgisayar var demisti. Oluyor yani.

sevgülüleriniz askerde siz neler düşünüyosunuz :mymeka:
benüm akluma da sokmayın bakem , zaten yollamadan dedim bilgisayar başına verirlerse filan saçma sapan şeyler izlersen hakkımı helal etmiyorum diye , siz anladınız onu :sm_cool:
benimki izleyemez eli mahkum kaydirigubbakcemile3

Canım aradı şimdi sesi çok kötüydü..Gideli daha 4 gün oldu ama bana 4 ay gibi geldi.. Nasıl geçecek bilmiyorum:KK43:

Alfabetik siralamaya göre 331'inci dönem ve şafagi coktaaaaan yarilayanlar:))

Yeni gidenler MAVI

şafagi yariya düsürenler YESIL

Kavusanlar KIRMIZI

turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

Asmin Elazığ Kisa dönem

benimruyamsensin Tekirdag/Malkara Kisa dönem

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 43

burcudeniz Tunceli şafak 32

buttefly Istanbul/ şafak 33

Cash06 Bilecik/Sögüt Kisa dönem

Charm Hakkari Çukurca Karatas Karakolu/ Şafak 32:)

Cilek Erzurum/Susuzharmanlar Kısa dönem

Daisybaby / edirne / kisadonem

denise85 Elazığ jandarma/ Kısa dönem

deniziM Ankara / Şafak 34

dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 35

dirim Adana/ Şafak 32

elfcn Sakarya/Adapazari Kisa dönem

elvin06 Hatay/Iskenderun kisa dönem

erence Sivas kisa dönem

Extreme Ağrı Tutak Doğan Gün Karakolu/ Şafak 34

Gamis ankara/mamak uzun dönem

guz_1 Agri/Dogubeyazit kisa dönem

horizon Kütahya Kisa dönem

ılarzu Karaman/ Kısa dönem

Kara_Sevdam Tunceli/ Kisa dönem / Şafak 34

Kardelen35 : ıstanbul / Kucukyali / Kisa donem

linguist Balikesir/ Uzun dönem

Moon Erzurum/Cat/Uzun dönem

nbsasmaz Edirne/Keşan/Kisa dönem

PesPemBe Izmir/Kisa dönem

Seda Manisa/ Kisa dönem

Sensible Erzurum/Ilica Kisa dönem

shining Kars/ Kisa dönem

songa84 Istanbul-Edirne/Kisa dönem

suchalovelyday Edremit/Kisa dönem

torakcan Nevşehir/Jandarma Kisa dönem

Tuce ıstanbul /Tuzla Piyade Okulu Kisa dönem

YOZGATLI Edirne/Uzunköprü/ Kisa dönem

Yusum Gölcük şafak 39

36 ASKER BEKLENIYOR...

çocuk var mı canım?
Kızlar daisy den hiç ses çıkmıyor değil mi? Nasıl oldu acaba eşi?

ben deldim nereye didiyonuz :umursamaz:

hoşgeldin canım ben burdayım canım benim mesai 6 da bitiyor...

Iste onu diyorum hayatim, bunlar bir araya gelince kudurmus gibi oluyorlarkafamçokkarıştı
Hem diyorum, hemde aciyorum bak, o orda yoruluyor, ac kaliyor, üsüyor, ben neler düsünüyorum..

ayy Allah korusun genel ev :sm_confused: Allah korusun benim aşkım yapmaz. ama var ya buraya giren arkadaşların hepsi de çok seviyor eminim karşılığında da seviliodur.kimsenin sevdiceği yapmaz.. olmaz öyle şey diyelim. İçimizi ferah tutalım yaaa ...
benim en çok aklıma gelen hani haftasonları falan çıktıklarında bunlara takılan falan olur telefonunu falan vermeye çalışan olur. .. ne kadar bakmasa da bazı kızlar çok pis olabiliyo.. :eek:klava:

oyy sensible daraldım yazarken bile.. tatlım arıyor mu seninki nasıl rahatmıymış benimki dün aramıştı ama bugun arayamadı heralde..

evet ya geneleve gidenler varmış. heryerde vardır canım o ya. olmasa bile birsürü sokakta var onlardan. millet koca diye ölüyor. hele ki kısa dönemlerin mesleği de var çok cazip geliyor onlara :eek:klava:

canım denizciler o beyaz elbiselerle dışarı çıkmıyorlar sivil çıkıyorlar çarşıya.
gaddar değilsin tatlım asker diye ii davranacağız ama sınırını da ii bilecekler yoksa yoldan çıkar bunlar =))
Benden size tavsiye kızlar. usta birliğine giderken yanlarına kötü bir cep telefonu alsınlar. orda bir internet cafeye bıraksınlar. biz öyle yaptık. internet cafeye haftasonları sadece size geleceğim dedi adam da tlfnun kalmasına izin vermiş. çarşı izninde tlfnu alıyor ve dakka başı arıyorum içim rahat ediyor az da olsa -tatlicadiarzu-

ABOOOOOOOOOOOOOWWWW sen ne diyon kuzuuuuuu...sacini basini yolarim o karilarin ben:mymeka: :mymeka::mymeka:

sevgülüleriniz askerde siz neler düşünüyosunuz :mymeka:
benüm akluma da sokmayın bakem , zaten yollamadan dedim bilgisayar başına verirlerse filan saçma sapan şeyler izlersen hakkımı helal etmiyorum diye , siz anladınız onu :sm_cool:
benimki izleyemez eli mahkum kaydirigubbakcemile3

Hosgeldin PESPEMBI$:KK66:

Izlemezler balim sen aklina kötü seyler getirme. Adamcagizlar aksama kadar yoruluyor zaten, ona ayiracak vakitleri bile olmaz.

Canım aradı şimdi sesi çok kötüydü..Gideli daha 4 gün oldu ama bana 4 ay gibi geldi.. Nasıl geçecek bilmiyorum:KK43:

Canim gözün aydin aramis. Moralleri yavas yavas bozuluyor demekmafoldumben:sinifsinif:

canımm ayy Allah korusun :umursamaz: genel eve falan gitmezler yaa.. benim aşkım gitmez. bi de baksana burdakiler ne kadar seviyor askerini eminim bunun karşılığında da hepsi seviyodur bekleyenini öyle bişey yapmazlar.. içimizi ferah tutalım .. ama benim kafama takılan malesef bazı kızlar çok tehlikeli çarşı izinlerinde falan bakan olur telefonunu vermeye çalışan olur... olur mu olur.. oyyyyyy daraldımmmmmmmm

sensible tatlım arıyormu seninki rahat mı? benimki dün aradı en son bugün arayamadı heralde ... özledimm :asigim:

var yaa Allah milletin sevdiceğine sulananları süründürsün inşallah..

valla saat başı ararım ben de... otursun cafede ne işi var dışarda açsın webcami de ben izleyim aşkımı..

X