Ksa dnem Askerlik...

bugün eğitim falan olmuyor dedi ama bilmiyorum ki canım belki herkesin eğitimi falan farklıdır. sen ara istersen

bana no vermedi cnm belli tel no yokmus ben caqrı aparım ararsın dedi ben arıyorddum bilmiyomki belki farklıdır belki ilşleri vardır belki kontorü yoktur ayyy ne bilem herseyi düsünüyom

Selamlar..
ıkı gundur esımle konusabılıyorum.. dun aksam konustuk bırde bu sabah..
Bırlıgıne ulasmıs artık.. ama cok kalabalıkmıs hatta dısarıda yatacakmıs askerlerın bır cogu..
20 gun sonra acemılık bıtınce dagıtım yapılacakmıs.. yıne cıvardakı karakollara.. ama burası bır tabur halıyle en guvenlı yerken bıle cok kucuk karakollar hepten kucuk ve guvensız dıyor..
hemen onlerınde bır nehır var zap nehrı, pkk kamplarıyla iran ve ırak la onları ayıran tek sey bu nehır.. :KK43:
Allahım korusun tum askerlerı... sesını duydukca moralım yerıne gelıyor.. ıyı hıssedıyorum..
Insallah hepsı sagsalım gelecek, hepımız kavusacagız Allahın ıznıyle..

bana no vermedi cnm belli tel no yokmus ben caqrı aparım ararsın dedi ben arıyorddum bilmiyomki belki farklıdır belki ilşleri vardır belki kontorü yoktur ayyy ne bilem herseyi düsünüyom

internetten bölüğünün numarasını bulabilirsin canım ama biraz daha bekle bence sen.

Selamlar..
ıkı gundur esımle konusabılıyorum.. dun aksam konustuk bırde bu sabah..
Bırlıgıne ulasmıs artık.. ama cok kalabalıkmıs hatta dısarıda yatacakmıs askerlerın bır cogu..
20 gun sonra acemılık bıtınce dagıtım yapılacakmıs.. yıne cıvardakı karakollara.. ama burası bır tabur halıyle en guvenlı yerken bıle cok kucuk karakollar hepten kucuk ve guvensız dıyor..
hemen onlerınde bır nehır var zap nehrı, pkk kamplarıyla iran ve ırak la onları ayıran tek sey bu nehır.. :KK43:
Allahım korusun tum askerlerı... sesını duydukca moralım yerıne gelıyor.. ıyı hıssedıyorum..
Insallah hepsı sagsalım gelecek, hepımız kavusacagız Allahın ıznıyle..

canım iyi bir dönemde gitti eşin biliyor musun? içini ferah tut. kış yaklaşıyor. kışın o ayılar inlerine çekilip yaz için hazırlık yaparlarmış.

canım iyi bir dönemde gitti eşin biliyor musun? içini ferah tut. kış yaklaşıyor. kışın o ayılar inlerine çekilip yaz için hazırlık yaparlarmış.

Evet Allaha cok sukur... haklısın canım.. ama dıgerlerı de ana evladı onlarında bekleyenlerı var sadece esımı dusunuyor olmak da bazen sucluluk duygusu uyandırıyor.. ama bu boyle gelmıs boyle gıdıyor ıste.. Allah hepsıne yardım etsın..

Bu arada esıme sordum henuz bızım onu aramamız soz konusu degılmıs.. belkı bıraz daha zaman sonra ıyıce yerlesırse bu mumkun olabılır...

Evet Allaha cok sukur... haklısın canım.. ama dıgerlerı de ana evladı onlarında bekleyenlerı var sadece esımı dusunuyor olmak da bazen sucluluk duygusu uyandırıyor.. ama bu boyle gelmıs boyle gıdıyor ıste.. Allah hepsıne yardım etsın..

elbette öyle. allah hepsinin evlerine sevdiklerine sağsalim kavuşmasını nasip etsin:Saruboceq:

arar canm mutlaka üzülme sakın..yoğun eğitimler varmış biraz zaman geçsin daha rahat arar benm kuzum da aramıyo ama yoğundur fırsat bulamıyodr napsın ben hep öyle düşünüyorum olumsuz düşünmeyin onlarıda üzmeyin kızlar onların işi bin kat daha zor:çok üzgünüm: kendimizi oyalıcak bişeyler bulalım en güzeli düşünerek vakit hiiç geçmiyo:teselli:

X