Ksa dnem Askerlik...

kızlar öncelikle hayırlı tezkereler hepinize :) rabbim yardımcınız olsun çookk zor geçiyo sevdiğinden ayrı olmak ama alışıyosunuz bi zaman sonra heleki telefon başında sizde beklerken su gibi akıp geçiyo zaman sizde aşkınızla nöbet tutuyosunuz :)

vuslatımıza 33 gün kaldı aşkımmmm içel'e selam sengözlerimebaksanab

saol canım inşallah çabuk geçer bizlerinde. sizin de çok az kalmış. hayırlı tezkereler

telefon bekleyince sürekli kulagı kabarıyor insanın her sese telefon mu calıyor diye atlıyordum bugün konustum esimle içim kıpır kıpır oldu ne güzel birsey sesini duymak. birde koklasammm doya doyaaa

safak 155..... istanbul

:gitme: benim eşimde dün gitti dün aradı ama bugün aramadı ne yapıyor acaba şimdiden özledim yaaaa :gitme: nasıl geçcek bu 6a ay

daisybaby canım nasılsın :gitme: eminim pek iyi değilsindir ben bugün biraz daha iyiyim düne göre :sinifsinif: alışcaz sanırım yavaş yavaş

daisybaby canım nasılsın :gitme: eminim pek iyi değilsindir ben bugün biraz daha iyiyim düne göre :sinifsinif: alışcaz sanırım yavaş yavaş

ewet cnm aynı durumundayız anlıyoruz biribirimizi allahtan esim arıyor buqün 2 kere aradı aradıkca ben daha rahatlıoyrum sükürkler olsn ewet cnm ya alısmak zorundayız baska caremzi yok duadan baska allah askerlerimiz korusun kötü haberlerini almayalım iyi olsn la rbaska birsey istemiyorum elbet bir qün bitip qelecekler dayanamıyoruz ama mecburz ayakta durmamız qüclü olmamız qerek cnmya

sanslıymısn enazından evli deqil bebiş yok onlar olsada daha zor olurdu kaydirigubbakcemile5

biz aynı yerde görev yapıyoruz canım sürekli birbirimizi görüyorduk ondan zor çok zor geliyor. ama haklısın bebek olsa çok zor olurdu.
sen de bebek var mı?

biz aynı yerde görev yapıyoruz canım sürekli birbirimizi görüyorduk ondan zor çok zor geliyor. ama haklısın bebek olsa çok zor olurdu.
sen de bebek var mı?

ewet cnm var 2 kzım biri4 yasında biri 11 aylıkcnm cokk zor büyük kzıızm babasına cok düskün aqlıyor aklıan qeldikce :çok üzgünüm: senin nerde askerliqi

Allah kavustursun canım... sende hosgeldın aramıza..

saol canım hepimizi Allah kavuştursun:Saruboceq:
benim eşimde aradı bugün saat 4 5 gibi,
jandarmaydı,ama komando olmuş:bbo:
yemekler heç güsel değel dedi,aşçı yok çnkü:çok üzgünüm:
baya konuştuk Rabbim onu ve bütün askerlerimizi korusun
AMİN:Saruboceq:

ewet cnm var 2 kzım biri4 yasında biri 11 aylıkcnm cokk zor büyük kzıızm babasına cok düskün aqlıyor aklıan qeldikce :çok üzgünüm: senin nerde askerliqi

kıyamam ben ona ya. senin için daha da zor oluyordur eminim.
hatayda canım nişanlım bahriyeli :)

AMİNNNN bende öyle duydum askerde neyemekler ne banyoları nede yatak ları iyi deqilmiş ama beterin beteri var buna sükür etmemiz qerek idare edeckler benim abimde askerde yemekleri yiyemediqi için kantinden yemiş esim ne yapacak bilmiyorum bil e

Amin canım :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…