Ksa dnem Askerlik...

evet canım Rabbim yardımcıları olsunn:Saruboceq:
ama daha ilk günlerden,içim içime sığamıyor
nefes alamıyorum,her yerden onn kokusu mafoldumben

kızlar biz 7/24 beraberdik
aynı okulda görev yapıyoruz
nereye gitsek beraber giderdik
saçını kestirmeye bile birlikte gidiyorduk-tatlicadiarzu-
4 sene oldu evleneli 11 aylıkda kızımız var
öncesindede üniversitede aynı sınıftaydık

birde şu var istanbuluda hiiiç sevemedim sırf o var o istiyor diye buraya geldim
ve pek alışamadım üfff

kızlar biz 7/24 beraberdik
aynı okulda görev yapıyoruz
nereye gitsek beraber giderdik
saçını kestirmeye bile birlikte gidiyorduk-tatlicadiarzu-
4 sene oldu evleneli 11 aylıkda kızımız var
öncesindede üniversitede aynı sınıftaydık

birde şu var istanbuluda hiiiç sevemedim sırf o var o istiyor diye buraya geldim
ve pek alışamadım üfff

şimdi seni daha ii anlıyorum canım.sen yıllardır onunla yaşamışsın hayatı. evlilik öncesi de böyleymiş.allah sabır versin sana.
biz 6ay önce tanışmıştık. geçen ay da nişanlandık zaten.opuyorumnanaktan

şimdi seni daha ii anlıyorum canım.sen yıllardır onunla yaşamışsın hayatı. evlilik öncesi de böyleymiş.allah sabır versin sana.
biz 6ay önce tanışmıştık. geçen ay da nişanlandık zaten.opuyorumnanaktan

tamda dediğin gibi oldu canım
sudan çıkmış balık gibi oldum

seninkide taze heyecanlar ne güzel
allah bir ömür mutluluk versin

benm sewgilim de daha yeni aradı bugün,2 gün sonra.eğitimler sıkıymış daha anca fırsat bulabilmiş ben rahatım iyiym herkes iyi dedi işalla gerçektir bunlar ben de saf saf bidaha nezaman ararsın diye sormuşum-tatlicadiarzu-1 buçuk dk ya sığdırınca tabii aceleden ne sorucağımı şaşırdımkafamçokkarıştı da ha öğrenmek istediğim çook şey var bakalım arayabilirse senağlama sağlıklı olsunda dönsünde tek dileğim o aman,hepimizin sevdikleri için şafak 155..

benm sewgilim de daha yeni aradı bugün,2 gün sonra.eğitimler sıkıymış daha anca fırsat bulabilmiş ben rahatım iyiym herkes iyi dedi işalla gerçektir bunlar ben de saf saf bidaha nezaman ararsın diye sormuşum-tatlicadiarzu-1 buçuk dk ya sığdırınca tabii aceleden ne sorucağımı şaşırdımkafamçokkarıştı da ha öğrenmek istediğim çook şey var bakalım arayabilirse senağlama sağlıklı olsunda dönsünde tek dileğim o aman,hepimizin sevdikleri için şafak 155..

Canım üzülme ben de arkadaşlarla yemek yedik deyince kız var mıydı diye sordum bu akşam.. Uzun bir sessizlik oldu :roflol:

arar canım fırsat buldukça o seni.
şafağımız neden 155 ki. 153 olamayacak mı 4dk sonra :)

Canım üzülme ben de arkadaşlarla yemek yedik deyince kız var mıydı diye sordum bu akşam.. Uzun bir sessizlik oldu :roflol:

o da güzelmiş tatlım ya:roflol: konuşmayı nasl 1 buçuk dk ya sığdırıcağımı şaşırdım:1ninca:eek:lsun geç arasınlar ama sağlıkları moralleri iyi olsun bize yeter.
mmnveln cim ben salı girdi bölüğe swgilim bugün 155 dedim nebiliym.sağlıklı olsunlar hepimizin sewdikleri yazıcaktım yanlış yazmışım canm:bbo:buaralar bi tuhafım ben de farkındayım

:roflol:kaydirigubbakcemile3

arar canım fırsat buldukça o seni.
şafağımız neden 155 ki. 153 olamayacak mı 4dk sonra :)

aneyyyy dk ları sayıyoz vallaturkbayragi

o da güzelmiş tatlım ya:roflol: konuşmayı nasl 1 buçuk dk ya sığdırıcağımı şaşırdım:1ninca:eek:lsun geç arasınlar ama sağlıkları moralleri iyi olsun bize yeter.
mmnveln cim ben salı girdi bölüğe swgilim bugün 155 dedim nebiliym.sağlıklı olsunlar hepimizin sewdikleri yazıcaktım yanlış yazmışım canm:bbo:buaralar bi tuhafım ben de farkındayım

hepimiz bi tuafız bu aralar :çok üzgünüm:

12 ağustosu da sayarsak bu saat itibariyleee 153 gün kaldı die biliyorum. amannn kafamız öle bulanık ki alışamadık hiçbirşeye şafak bile sayamıyoruz baksana canım boşver

X