Ksa dnem Askerlik...

Hakkari / Çukurca - Kısa Dönem Jandarma.

Nasıl yapacagız bılmıyorum ıcıme oturdu sımdıden.Allahım yardım etsın.

esim qidiyor birde yiqenim askere qidiyor yiqeninki uzun dönem safran bolu o bekar olan ablam olur bütün askerlere hayırlı teskereler olsn ne zormus ya ama vatan için deqer diyelim

turkbayragi HERSEY VATAN İÇİN turkbayragi

:gitme: selam kızlae eşimin askere gideceği yer belli oldu çarşamba gidiyor ama allahtan yakın yer tekirdağa düştü gider görürüm arada bir :eek:lmaz: şafak saymaya başlayacam bende yani allah kazasız belasız gidip gelmek nasip etsin tüm askerlerimize :gitme:

bnm balım zonguldak kısa dönem jandarma çıktı

çok şaırdım valla hiç beklemiyordum zonguldak falan

Hakkari / Çukurca - Kısa Dönem Jandarma.

Nasıl yapacagız bılmıyorum ıcıme oturdu sımdıden.Allahım yardım etsın.

Canım benim hiç üzülme benim sevgilim de Hakkari'de yaptı askerliğini, kısa dönem çok şükür mayısta geldi zemuszemus sevgilim de jandarmaydı ama merak etme kısa dönemleri pek dışarı çıkartmıyorlar bol bol nöbet tutacak oralarda bi de güzel bi zaman benim aşkım kışın çok zorluk çekti nöbetlerde mafoldumben ben de onunla askerlik yaptım çok ağladım ama buradaki arkadaşlara sabır diliyorum bitiyor kızlar önemli olan mutlu değilseniz bile aşklarınaz öyle hissettirmeniz onları orada üzmemeniz, kötü şeyleri anlatmayın hep mutlu şeyler anlatın onları kırmayaya çalışın

benim sewgilimde yarın bayburt ta göreve başlıcak kısa dönem.ilk kez bu kadar ayrı kalıcaz ağlamaktan gözyaşımız kalmadı.nasl bi yerdir acaba hiç fikrim yok.herkese hayırlı teskereler ve sabır dilerim.

Canım benim hiç üzülme benim sevgilim de Hakkari'de yaptı askerliğini, kısa dönem çok şükür mayısta geldi zemuszemus sevgilim de jandarmaydı ama merak etme kısa dönemleri pek dışarı çıkartmıyorlar bol bol nöbet tutacak oralarda bi de güzel bi zaman benim aşkım kışın çok zorluk çekti nöbetlerde mafoldumben ben de onunla askerlik yaptım çok ağladım ama buradaki arkadaşlara sabır diliyorum bitiyor kızlar önemli olan mutlu değilseniz bile aşklarınaz öyle hissettirmeniz onları orada üzmemeniz, kötü şeyleri anlatmayın hep mutlu şeyler anlatın onları kırmayaya çalışın

Allah razı olsun canım ya bırı cıktı.. cok tesekkur ederım ıcıme bıraz olsun su serptın..
Askerlıgı nasıl gectı pekı hıc pkk saldırısı vs olmusmu bıraz anlatabılırmısın bana.. netten baktım cunku saldırıları yazıyor hep zaten konum olarak saldırıya cok musaıt..

Allah tum askerlerımızın ve bekleyenlerımızn yardımcısı olsun. sabır versın. kavustursun. Amın.

benqücüqm sen kurtulmususn darısı bizim askerlere olsn insallh ya benim analamdıqım konu kısa dönem askerlik te kac ay yapacak kimi 6 ay diyor kimide 5 ay kac ay yaptı seninki

Yeni dönem gidecek olan asker sevgililerini,eslerini simdiden hepinizi allah kavustursun. Gonlunuzu ferah tutun. Allah herkese hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin.ınşallah iyi yerlere düşerler,iyi insanlarla karşılaşırlar.:Saruboceq:

Allah razı olsun canım ya bırı cıktı.. cok tesekkur ederım ıcıme bıraz olsun su serptın..
Askerlıgı nasıl gectı pekı hıc pkk saldırısı vs olmusmu bıraz anlatabılırmısın bana.. netten baktım cunku saldırıları yazıyor hep zaten konum olarak saldırıya cok musaıt..

Allah tum askerlerımızın ve bekleyenlerımızn yardımcısı olsun. sabır versın. kavustursun. Amın.

Doğuda askerlik tabi ki de zor ama şu var kısa dönem farklı, onları daha geri planda tutuyorlar mesela hiç bölükten dışarı çıkmadı, en çok bahçeye çıkıyorlar, o kadar çok şehit oldu ki burada duymuyoruz ama dağa çıkanlarda oluo dediğim gibi kısa dönemleri binanın içinde tutuyorlar zaten kendini savunamayacak durumda olduklarından daha dikkatliler, hiç üzülme şimdi diorum neden o kadar takmışım kafama geçio valla ama sevgiline moral vermen çok önemli göreceksin çok değişecek çünkü oranın şartları farklı mesela bi askerimiz yaralanmış sevgilimden kan vermesini istemişler o sırada şehit olduğu haberi gelmiş o kadar üzüldü ki aşkım :gitme: bu durumda ona siz moral vermelisiniz yanında olduğunu hissettirin sakın tartışmayın onun haricinde içiniz ferah olsun turkbayragi vatan onlara emanet

X