Ksa dnem Askerlik...

moralimizi yüksek tutalım yerimseniben
vee askerlerimize moral verelim onların morale bizden daha çok ihtiyacı var a.s

askerim şikayet ediyor yemek 400 kişiye yetsin diye çok az yemek veriyorlarmış yarı aç kalkıyomuş yemekten :1no2:
örneğin sabah kahvaltısında bir kibrit kutusunun yarısı kadar peynir, 4 tane zeytin ve yarım bardak çay veriyorlar ekmek sınırsız ama kuru kuru ekmek yenmez kiii
canım benim askerlerimiz neler çekiyooo morale çok ihtiyacı var elimden geleni yapıyorum

evet canım benim askerimde aynısını söylüyor yemekler çok az ve kötü 10 kilo verdi aşkım kıyamam ona bir gelsin ben ona ne yemekler hazırlıcam

bu arada şafak 18 az kaldı.bitsin bu deli hasret çoookk özledim allahım dayanma gücü ver 18 gün daha:Saruboceq:

canımm yaaa sizin bitmişşş zatenn :teytey:
allah sağ salim kavuşmayı nasip etsinnn :Saruboceq:
sen verdiği 10 kiloyu yaptığın güzel yemeklerle geri aldırırsınn kaydirigubbakcemile3

amin canım allah hepimize sağ sağlim kavuşmayı nasip etsin.evet bende ona aynısı söylüyorum ama artık midem küçüldü yemek yiyemiyorum diyor o kadar az yemek veriyorlarki sorduğumda içim sızlıyor resmen allah hepsinin yardımcısı olsun inşallah

benim eşimin de kocaman göbeği vardı. şimdi göbekten eser yok. tabii o bu durumdan şikayetçi değil ama bitsin artık.

Kaldı 142 gün:1closedeyes:
Göz acıp kapatıncaya kadar gecsın ıstıyorum ..
Şu 140 larda bitsin artık hatta 100 lerden gerı sayalım:asigim::1rolleyes:

benimde içim parçalanıyorr normalde doymak bilmez aşkımm açlıktan kıvranıyooo yazıkk tek tesellisi bu vesileyle kilo vericek olması yerimseniben

Kaldı 142 gün:1closedeyes:
Göz acıp kapatıncaya kadar gecsın ıstıyorum ..
Şu 140 larda bitsin artık hatta 100 lerden gerı sayalım:asigim::1rolleyes:

ewet defdefcimmm 140 lar bitsin artık
100 lerden sonra daha kolay geçicek gibi geliyor banaaa hihoyyyt

benimde içim parçalanıyorr normalde doymak bilmez aşkımm açlıktan kıvranıyooo yazıkk tek tesellisi bu vesileyle kilo vericek olması yerimseniben

evet canım ya benimde içim parçalanıyor ona ne yemek çıktığını hergün soruyorum benimde boğazımdan geçmez oldu özellikle onun sevdiği şeyleri yiyemiyorum ama kilo vermesi iyi oldu

defdef haklısın canım bişey kalmadı ama son günler geçmiyor sizde yaşayacaksınız Allahın izniyle beni o zaman anlarsınıza.s :teselli:

şafak 17 çanakkale
her günün sonunda birikiyor yokluğunun acısı

canım benim eşime çok güzel yemekler çıkıyormuş hatta 2 kilo almış şimdiden nerde askerdi eşin

Merhaba kızlara.s.
Şafak 141oldu bilekaydirigubbakcemile3
Sayılı günler cabuk gecermıs derler umarım devamı da cabuk gelirkaydirigubbakcemile2
Bugün daha iyiyim yemin törenine de fazla bir şey kalmadısengözlerimebaksanab
Yemin töreninden sonra daha rahatlıcaklar bence en azından egitim olmayacak ve kendılerıne verılen gorevlerı yapacaklaryerimseniben
Yemek konusunda sevgilimde sıkayetcı nohut ve bulgur pılavını ıkı gun arayla yıyıolarms.Aksi gibi nohutu da hiç sevmez:bbo:

Günleri az kalan şekerler sızıde kıskanmıyor diilim ama sizin adınıza da cok sevıyorum gercekten:1hug: Çünkü bu durumu yasayan bilir anlatmakla olmaz yaşamak lazım

az yemek vermeleri konusunda komutanlarının yapmış olduğu açıklama :
normal insanın ihtiyacını karşılayacak miktar budur :1shok:

şafağımız 141 ama ben yemin törenine maaalesef gidemicem senağlama senağlama
ama aşkımın eğitimi biteceğini için rahatlıcakmış öyle dedi daha rahat konuşuruz falan dedi bakalımm bekliyoruzzz acemiliğinin bitmesini
allah uzun dönem asker yolu bekleyenlerin yardımcı olsunn
bana 141 gün beklemek zorr geliyor onlar ne yapsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…