Ksa dnem Askerlik...

bilmem ki canım brz zaman alacakmış çünkü yasa falan değişecekmiş ya ondan
hbr sitelerinde yazıyo

merhaba kızlar.askerlik süreleri değişiyormuş tek tip askerlik olacakmış.sanırım 12 ay.ama bizimkileri kapsamıyor.üzerinde çalışılıyormuş yani 1 seneyi bulur.tam zamanında gitti bizimkiler şanslıyız bence.

1 seneyi bulur mu öyle mi dersin? bnmkide ağustosta diplomayı alırsa hmn başvursa askere alırlar mı acaba 27 yaşında? yoksa kasımda mı alırlar

Yakın olmak senın kararın tabıkı ama ıyı düşün derım sana :1closedeyes:
En iyi kararı sen verirsin.Bende bu ara fazla konusmaya başladım kayınvalıdemle..Çünkü bızımkıler bı annesıyle bı bızle konusuyo ve kıme ne anlattıgını unutuyorlar ayrıca orada rahat konusamadıgı ıcın kayınvalıdeyle konusturuyolar bızi ..Karısık bır cumle oldu umarım anlasılmıstır.Ayrıca samımıde olmamızı ıstıyorlar tabııyerimseniben
Umarım sevgılılerımız gıbı aılelerıyle de ıyı dıyaloglarımız olur:Saruboceq:

1 seneyi bulur mu öyle mi dersin? bnmkide ağustosta diplomayı alırsa hmn başvursa askere alırlar mı acaba 27 yaşında? yoksa kasımda mı alırlar

canım tecilli mi.tecil bozdurup gider.ama ihtiyaç varsa. çıkmayadabilir askerlik şubesinden öğrenebilir

canım ne güzel cok sevındım sızın adınıza bitmiş diyelim artık hihoyyyt

tecilli okuyo son sınıf işte ağustos ortası falan diplomayı alsa hmn askere alırlar mı acaba
yoksa dönemini mi bekler

ilk defa burada okudum bu haberı:uhm: ..Sende emın bır yerden okumadıysan ınanma derim.Yine de hersey ııcn hayırlısı olsun..Benımde nısanlılıgım askerden dolayı uzuyor.Evlenınce beklemek daha zor olur dıye boyle oldu..Her zaman zor aslında cunku karsında sevdıgın bırısı var..:çok üzgünüm:

genelkurmay başkanı açıklama yaptı.iki gündür bütün kanallarda var..
evlenmeden askerliği halledin kızlar sonra gerçekten çok zor oluyor.hele bizim gibi birde bebek olursa çok çok zor

ewt cnm heryerde var bu haber
asker ihtiyacıda varmış o yüzden yasa çıkmasada uzun dönem çıkar bize
Allah canınını sağ etsinde hepsinin sayılı gün geçer inşallah

kızlar askeriyede kısa dönem askerliği kaldırma kararı almışlar.bütün askerliği -kısa dönem,uzun dönem-hepsi standart olacakmış.kötü bir uygulama olacağa benziyor.siz ne düşünüyorsunuz.seviglim kısa dönem yapıyor.kardeşim uzun dönem.uzun dönem beklemesi ne zordur bilirim.i
mkan varken kısa dönem yapılabilmesi gayet güzel bir uygulamaydı.siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??

kanun şuan asker olanları kapsıyor mu :uhm:

hayır kapsamıyor.benim eşim şuan asker.işlerin ona göre ayarladı.ücretsiz izinde.bundan sonra gidecekleri kapsıyor

Selam kızlarrr nasılsınızŞafak 138gamyoncuiremsu Şu 130 larda bitsekaydirigubbakcemile3 Hedeflerımızı yavas yavas kucultmekten yanayım onar onar O zaman daha umutlu oluyorum sankıkaydirigubbakcemile3

Nerelerdesinizsınız kızlarr:sm_confused:
Şafak 137 oldu bile çok şükür:Saruboceq:
Artık daha rahatım sankı.
Acemilik bitiyo en azından bu hafta:sm_cool:

veee vee şafak 136 oldu bılehihoyyyt
Nerelerdesınız sekerlerrsenağlama
Kimse lerde yok galıba kendı kendıme gunluk tutmus gıbı hıssedıyorum kendımıkaydirigubbakcemile3

yaa benim bilgisayarda mı problem var bilmiyorum mesaj yazdıkça hata veriyor gönderemiyorumm yaaa sinir oldum klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…