Ksa dnem Askerlik...

kızlar Allah hepinizi tez zamanda hayırlısıyla sevdiceklerinize kavuştursun...
zordur asker yolu beklemek... onların tuhaflıklarını görmezden gelin... ilişkilerinizi yıpratmayın...

her ne kadar kısa dönem de olsa askerlik askerliktir... erkekler için önemlidir ve askerlik sonrası bunalıma girmekten müthiş keyif alırlar... buna da aldırmayın ; üzerlerine gitmeyin... sivil hayata adapte olmalarına izin verin ...

tecrübeyle sabittir :)

ya bu askerlik topikleri beni dağıtıyor... 6 ay önce ayrıldığım sevgilimi askere göndermiştim... hep o dönemi hatırlıyorum... aman yanlış anlaşılmasın askerden döndükten 1,5 yıl sonra ayrıldık biz... korkmayın :)

ama asker deyince biri aklıma o geliyor... çünkü o da benim askerimdi... şimdi belki başkasının sevgilisi olacak ama hep benim askerim kalacak... ömrüm boyunca da benim askerim o olacak :KK43:

şafak 145 bugün hiç iyi değilim bende özlem bazen dayanılmaz oluyo nasıl geçer bu günler diyorum:çok üzgünüm:
Siz nasılsınız kızlar? Zaman geçmiyor,uyusam uyansam 5 ay geçmiş olsa diyorum:çok üzgünüm:
Hadi moral verelim birbirimize CADIARZUfisfisfis

şafak 145 bugün hiç iyi değilim bende özlem bazen dayanılmaz oluyo nasıl geçer bu günler diyorum:çok üzgünüm:
Siz nasılsınız kızlar? Zaman geçmiyor,uyusam uyansam 5 ay geçmiş olsa diyorum:çok üzgünüm

benimde keyfim yok defdefcim ilk tartışmamızı yaptık sağolsun yanisenağlama

kızlar Allah hepinizi tez zamanda hayırlısıyla sevdiceklerinize kavuştursun...
zordur asker yolu beklemek... onların tuhaflıklarını görmezden gelin... ilişkilerinizi yıpratmayın...

her ne kadar kısa dönem de olsa askerlik askerliktir... erkekler için önemlidir ve askerlik sonrası bunalıma girmekten müthiş keyif alırlar... buna da aldırmayın ; üzerlerine gitmeyin... sivil hayata adapte olmalarına izin verin ...

tecrübeyle sabittir :)

teşekkür ederim canımmm
bu dönemde ilişkimin zarar görmesinden çok korkuyordum ama Allah'a şükür şimdilik iyiyiz Allah bozmasın :Saruboceq:
bu arada askerim eskisine göre çok olumlu ve yapıcı maşallah askerlik yaradı yanii :nazar:

çok üzüldüm yaaaa :çok üzgünüm:
işinize karışmak gibi olmak istemem ama onların psikolojileri bu aralar çok hassas dikkatli olmak lazım üzmeyin birbirinizi anlayışlı olun
askerlik hayatı zor bize anlayışlı olmak düşüyor ilişkilerimzi zedelememek için üstüne fazla gitme canım benim
bu aralar gergin ve sinirli oluyorlar sıkı bi eğitimden geçiyorlar yalnız başlarına uzak bi şehirdeler özlem duyuyorlar senağlama işi toparlamak ta bize düşüyor tabiki her zaman ki gibi yerimseniben

Siz nasılsınız kızlar? Zaman geçmiyor,uyusam uyansam 5 ay geçmiş olsa diyorum:çok üzgünüm:
Hadi moral verelim birbirimize CADIARZUfisfisfis

ewet canım morale çok ihtiyacımız var :teselli: bizim moralimiz yüksek olacakki bizde askerlerimize moral verelim a.s
bende önümüzdeki 145 gün nasıll geçecek diye kafayı yiyorum walla delikafadulden
offf beklemek çok zormuş senağlama

Canım benim bir de madalyonu tersinden düşünelim..Şayet ben askerde olsaydım herhalde intikamımı ondan alırdım gıbı gelıyor ee o da öyle yapıcak insanın nazı en cok sevdıgıne gecermıs:nazar:kaydirigubbakcemile
Ben birazda bize yaptıklarını düşünüyorum ailelerine yapmıyorlar niye biliyomusun ilgiyi abartıyoruz bazen bu benim düşüncem tabii kş:nazar:
Onun için sıkma canını gelip geçici anlık stresler bunlar ..Bu aralar onlara hep hı hı dicez zaten 3 dakikalık konusmalar ve zannımca özlemden ve görüsememekten kaynaklanan bir problemdir bu...

Canım benim bir de madalyonu tersinden düşünelim..Şayet ben askerde olsaydım herhalde intikamımı ondan alırdım gıbı gelıyor ee o da öyle yapıcak insanın nazı en cok sevdıgıne gecermıs:nazar:kaydirigubbakcemile
Ben birazda bize yaptıklarını düşünüyorum ailelerine yapmıyorlar niye biliyomusun ilgiyi abartıyoruz bazen bu benim düşüncem tabii kş:nazar:
Onun için sıkma canını gelip geçici anlık stresler bunlar ..Bu aralar onlara hep hı hı dicez zaten 3 dakikalık konusmalar ve zannımca özlemden ve görüsememekten kaynaklanan bir problemdir bu...

aynen katılıyorum defdef a.s insanın nazı sevdiğine geçer yerimseniben
alttan almak lazım zaten 3-5 dk bişey konuşuyoruz bir günde senağlama bu kıymetli dakikalarımızı tartışarak geçirmeyelim a.s

bende sizler gibi düşünüyorum tabiki ama araya ailede girince çıkılmaz oluyor. para gönderecekti ailesi ben yardımcı olayım dedim belki bilemezler allahım nerden karıştım nasıl tarif ettim gönderememişler ve kabak yine bana patladı herzamanki gibi asıl sevmediğim nişanlım yanımda yok ve ailesiyle hergün seni aradı mı parayı gönderdik söyle, parayı almış mı, seni arayınca söyle bizide aarsın,biz evde yokuz şu numarayı arasın ordayız, bu uzaklık nedeniyle muhabbetlere bakar mısınız kızlar. nişanlım hem ailesiyle muhattap ediyor beni hemde kızıyor nasıl tarif ettin para göndermelerini doğru tarif etsene diyor en sevmediğim şey zırt bırtt muhabbet iki arada aracı olduk. öyle iştee

bu durumda mecburen öyle oluyor bende aileyle daha çok muhattap oluyorum ve aynı nedenler yardımcı olayım dıye.. Diyorum ya biraz kendı hallerıne bırakmalıyız onları ve ben eminim kızlar askere gitse erkekler bu kadar takmazdı bu durumu ..Bayanlar cok fedakar oluyo genellıkle ve ne gelırse basımıza bundan gelıyor:1rolleyes:

işiniz zormuş arkaşlarım allah sabır versin
aileler girince işler biraz yokuşa çıkıyor
allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

kızzlar saat itibariyle şafak 144 :eek: kavuşmamıza bir gün daha yaklaşmış olduk alkisalkisalkis
iyi geceler....

Günaydın kızlar aslında tünaydında olabilirkaydirigubbakcemile3
Şafak 144 olmus bıle 44 te olucak 4 te ınş alkisalkisalkis
Dün gece sevgilim 23 de aradı aksam telefon etmıs duymadım diye uyumamıs aramıs kıyamam:eek::asigim:
Ama benım sevgilim hep boyle hep ne yaptıgımı merak eder ıyı mı kötü mü bılmıyorum ılerıde gorecegız:kahve:

Günaydın kızlar aslında tünaydında olabilirkaydirigubbakcemile3
Şafak 144 olmus bıle 44 te olucak 4 te ınş alkisalkisalkis
Dün gece sevgilim 23 de aradı aksam telefon etmıs duymadım diye uyumamıs aramıs kıyamam:eek::asigim:
Ama benım sevgilim hep boyle hep ne yaptıgımı merak eder ıyı mı kötü mü bılmıyorum ılerıde gorecegız:kahve:

inşallah canımmm şafak 4 olucakkk sabır sadece :hooray:
ne güzel ilgili bir sevgilin varr :asigim:

Günaydın şekerler iyi pazarlar hepinizeyerimseniben
Bugün özlem duygum doruk noktasında olsa bile moralli olmaya calısıorum özellikle sevgilme karşı:nazar:
Çare yok diyorum kendı kendıme fisfisfis
ve şafak 143 dıorum 143 sonrakı kavusma anına sevınıyorum:dance:

X