Ksa dnem Askerlik...

Az kaldı ama ya önemli olan bu şimdilirk .Burda 345 olanları görünce içim bir tuhaf oldu. İlk gittiği zamanlar bakmıştım şafak sayacına 150 ler vardı %1-2 bitmişti şimdi bakıyorum %80'i bitmiş. :KK8:

evet yaa... onlar da bizim torunlar :KK4: geçti gitti zaman çok şükür. onlara baktıkça ilk zamanlarımı hatırlıyorum :)

evet yaa... onlar da bizim torunlar :KK4: geçti gitti zaman çok şükür. onlara baktıkça ilk zamanlarımı hatırlıyorum :)

geçiyor ya ilk başlar zor ama insan zamanla alışıyor Allahtan kısa dönem hayatımızdaki bir engeli daha aşmış bulunuyoruz 16 mayıstan sonra. :KK9:

geçiyor ya ilk başlar zor ama insan zamanla alışıyor Allahtan kısa dönem hayatımızdaki bir engeli daha aşmış bulunuyoruz 16 mayıstan sonra. :KK9:

Aynen :) Şimdiden heyecan bastı beni ya. Önceden sabah kalkınca şişmiş gözlerime bakar bir daha ağlardım. Artık aynaya bakıp aptal aptal sırıtıyorum :KK1::KK1:

kızlaarr merhaba,
bende aranıza geldim benimde şafak 143 :KK43:( şimdi Kastamonu'da acemi birliği, usta birliğinede kısmetse Tekirdağ'a gelecek...
Hepimize Allah sabır versin :KK43:

şafağım atarsa 141, içinde bulunduğum günü saymayı sevmiyorum çünkü
15 gün geçti ama bir de bana sorsunlar nasıl geçti, gün geliyor delirecek gibi oluyorum. daha yüzünü göremeyeceğim 4,5 ay var

X