Ksa dnem Askerlik...

kızlar eşiniz,sevgilinz,nişanlınız askerdeyken tlf knuşmalarınız ne sıkılıkla oluyordu ben eşimden haber alamdan duramıyorum günlük konuşabiliyomuydunuz acemi birliğinde ilk gittiğinde kaç gün tlf açamadı??

kızlar 12 aralıkta benımde nısanlım teslım oluyor kısa donem ıyı gecer ıolarlar ama sız bırde gelın bana sorun şimdiden eksikliği içime çöküyorr hayırlısıyla gıtsın hayırlısıyla dönsün :KK14::KK14:

benim eşimde bu ay gidecek kısamı uzunmu olduğu henüz belli değil yarın sınava girecek ne zaman belli olur peki gideceği yer?

12 aralıkta eşim gidiyo kızlar benimde
çok zormuş dayanamıyorum gidince nasıl dayanacağım
offfffffff

Allah kavuştursun kızlar burdaki yazıları okuyamıyorum bile arada bi kaçamak okuyup hemen kapatıyorum benim eşimde henüz askere gitmedi ve ben çok düşünüyorum ne yapacam diye. bu sene kendimi çok hazırlamıştım ama tek ders ve tek sorudan dönemi uzattı işletme mezunu olacak inşallah umarım kısa dönem gidebilir ve yakın yerler olur inş. buarada her iki gidecegi yer belli oluyor mu bilgisi olan var mı.

eşin eger kısa dönem gitmek istiyosa soruları yapmasın :)

öyle bir şey yok canım bu askeriyenin ihtiyacına da bağlı biraz. Benim erkek arkadaşım yarın gidecek askere o sınava girerken ordaki komutan neyi işaretlediyseniz ne kadar iyi yaparsanız onun şansını artırırsınız demiş ama yine de kesin değil demiş. Benim sevgilim de bütün soruları hemen hemen yapmış ciddi bir şekilde ve kısa dönemi işaretlemişti kısa dönem çıktı.

nısanlım dun teslım oldu manısaya kısa donem olarak yapıcak askerlığını safak kac sayacağım ben sımdı aralık 1 den ıtıbaren askerdı 12 gun ızın kullanmıs gozukuodu 12sınde teslım oldu 6 ay olarak 180 gun mu sayıcaz yoksa 5 ay 130 gun mu

şu foruma giriyorum da şu şafak panosuna yazacağım aklıma gelmezdi :) hatta bir kere bile tıklamamıştım bu başlıklara :)

öncelikle Allah hepinizi sevdiğine kavuştursun:) bir sorum olacak sizlere.. kısa dönem askerlik yapanlar 4 dönem mi asker oluyorlar 3 dönem mi? yani hani normalde atıyorum 92/1 92/2 falan olur ya onlar da o şekilde mi gidiyorlar ? bir yakınım nisanda ağustosta ve aralıkta olduğunu söyledi ve beni etkileyen bir durum sözkonusu.. bilenler cevaplarsa sevinirim..:nazar::nazar:

kızlar merhaba benım sevgilimde kısa donem gitti bugn 3.günümüz sımdıden cok ozledım nasıl gecıcek bugunler :2:

342.kısa dönem sadece 6 gün kaldı hayırlısıyla kavuşalım.yeni kısa döem yarenler Allah yardımcınız olsunEn Büyük TÜRKİYE:nazar::emir_bebek::KK52::KK52:

şu foruma giriyorum da şu şafak panosuna yazacağım aklıma gelmezdi :) hatta bir kere bile tıklamamıştım bu başlıklara :)

öncelikle Allah hepinizi sevdiğine kavuştursun:) bir sorum olacak sizlere.. kısa dönem askerlik yapanlar 4 dönem mi asker oluyorlar 3 dönem mi? yani hani normalde atıyorum 92/1 92/2 falan olur ya onlar da o şekilde mi gidiyorlar ? bir yakınım nisanda ağustosta ve aralıkta olduğunu söyledi ve beni etkileyen bir durum sözkonusu.. bilenler cevaplarsa sevinirim..:nazar::nazar:

çok anlamam ama kısa dönemlerde,dönem şeklinde mesela benim askerim 342.dönem ve gelmesine 6 gün var.senin dediğin uzun dönemler için 92 si doğum yılı 1,2 si de sanırım kura sıraları.yardımcı olmuşumdur umarım

X