Ksa dnem Askerlik...

Benim nişanlımda Kocaeli'de bahriyeli olarak yapıyor askerliğini, 2 saat uzağımda , 2haftada 1 de görüyorum,dün bütün gün beraberdik çarşı izninde ama akşam olup ayrılırken yine hüzün.Burnumda tütüyor, ama nihayetinde 100'den düşmeye başladık. Şafak 96....

arkadaslar bı soru aklıma takıldı sıze sormak ıstedım.Şimdi 12 izinlı 12 zorunlu ızın var bunları kullanmazsa erken mı askerliği biter merak edıyorum.Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim..​

heep buraları okurdum daha 12 mi 5 aymı belli değil 1 haftaya kadar buralarda olcam herhalde çok acaip duygular içinde belirszliği yaşayan ruh halim var derlerdide inanmazdım askerlik gelir geçer belki ama bende gitmeden yara açtı onu yanımda özlüyorum bu kötü değilmi yoklğna alıştırmaya çalışıyorummm allah herkese yardımcı olsun

daha gitmedi son 1 haftaaa

347.donem asker yarenleri allahim hepinize bol sabir versin. ilk bir ay cok zorlanirsiniz.zaman gecmez.sanki aylar olmus sanirsiniz askeriniz gideli sayarsiniz daha 8 gun olmus falan:KK43: hele ki bi de evliyseniz durum daha da vahim bir hal alio.o yataga kocan olmadan girmek insana cok ama cok agir gelio:KK43: zamanla biraz alisiosun ama yoklugu hissedilio.teomanin bi parcasinda dedigi gibi; vakit bir turlu gecmezken yillar hayatlar geciyo:) cok dogru vakit gecmio ama aylar gecio.icinizi ferah tutun canlarim benim.

allahim butun mehmetciklerimizi korusun.

safak 44...En Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
İnşallah kısa dönem yapar.. Uzun dönem istiyor.. kasım sonu-aralık başı gibi gidecek =( Şimdiden hasretim:KK43:

X