Ksa dnem Askerlik...

benim sözlüm de Balıkesir Burhaniye de
acemi birliğinde 24 aralıkta yemin töreni varmış saat kaç gibi başlar kaç gibi biter acaba bilgisi olan var mı?

ben geldim aranıza yeni katıldım.beni de kabul edermisiniz:KK17: eşim kısa dönem de yani poşet!izin kullanmayı düşünmüyor vee bu yüzden bu hafta sonu ben gidecem inşallah!samsun a:KK66:önerileriniz var mı neyapmalıyım yani hazırlık olarak!:26:

kızlar bişey sorucam size bilgisi olan varsa cevap verirse çok sevinicem.izmir amfibi komando birliğinde askerlik yapan arkadaşımın sevgilisine mektup gönderdik.bizistanbuldayız.1 hafta olmasına rağmen eline ulaşmamış mektup.istanbul-izmir arası bu kadar uzun sürmemesi gerekiyodu sanırım gitme işleminin.bu mektup işleri askeriyede nasıl dağıtılıyo bileniniz var mı acaba.yani tüm mektuplar toplanıp sadece belirli bir günde mi veriliyo acaba?

kızlar bişey sorucam size bilgisi olan varsa cevap verirse çok sevinicem.izmir amfibi komando birliğinde askerlik yapan arkadaşımın sevgilisine mektup gönderdik.bizistanbuldayız.1 hafta olmasına rağmen eline ulaşmamış mektup.istanbul-izmir arası bu kadar uzun sürmemesi gerekiyodu sanırım gitme işleminin.bu mektup işleri askeriyede nasıl dağıtılıyo bileniniz var mı acaba.yani tüm mektuplar toplanıp sadece belirli bir günde mi veriliyo acaba?

ben ankara dan artvin e gönderdim.tavsiyem bundan sonra ptt kargo ile göndermen.normal mektup çok uzun sürüyor.kargo ile 3 günde aps ile de 5 günde gitti benimkiler.ikisini de denedim yani ki normal posta çok daha uzun sürüyor.benimkini direk çağırıp eline vermişler.sizinki yoğun bölgedeyse sıkıntı olabilir.ama bundan sonra normal göndermemenizi tavsiye ederim

ben ankara dan artvin e gönderdim.tavsiyem bundan sonra ptt kargo ile göndermen.normal mektup çok uzun sürüyor.kargo ile 3 günde aps ile de 5 günde gitti benimkiler.ikisini de denedim yani ki normal posta çok daha uzun sürüyor.benimkini direk çağırıp eline vermişler.sizinki yoğun bölgedeyse sıkıntı olabilir.ama bundan sonra normal göndermemenizi tavsiye ederim

kargoyla 3 aps ile 5 günde gidiyorssa normal postayla 1 haftadan fazla sürmesi normal sanırım.ben acaba postada kayıp mı oldu mektubum diye düşünüp üzülmüştüm.postanedeki görevli 4 günde gider demişti ama sanırım o da kafadan atmış.çok çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için canım.içim rahatladı biraz.1-2 güne ulaşır herhalde eline
allah razı olsun:KK70:

kargoyla 3 aps ile 5 günde gidiyorssa normal postayla 1 haftadan fazla sürmesi normal sanırım.ben acaba postada kayıp mı oldu mektubum diye düşünüp üzülmüştüm.postanedeki görevli 4 günde gider demişti ama sanırım o da kafadan atmış.çok çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için canım.içim rahatladı biraz.1-2 güne ulaşır herhalde eline
allah razı olsun:KK70:

rica ederim canım.uzun sürmesi normal adam azcık sıkmış çünkü aynı il içinde bir ilçeden başka ilçeye gönderdiğimde bile 5 günü bulmuştu ptt ile.sıkıntı yapma hayırlısıyla ulaşır.mektupları okuyunca çok mutlu oluyolar ama emin ol içini ferah tut yani:KK66:

umarım gerçekten öyledir.çok uzun bi mektuptu çünkü kaybolursa çok üzülürüm:)
tekrar teşekkürler

sevgilim daha gitmedi ama ben daha o gitmeden sıkıntılara girdim gün saymaya başladım =( inşallah o gitmeden önce kısa dönem uzamaz diye dualar ediyorum bu çok bencilce diğerleri 15 ay yapıyo ya diyeceksiniz onların günahı ne diyeceksiniz ama napayım işte =(

diğer başlıkta konuştuk kızlarla ama kaç saattır burası boş..gelin artık yaww..öksüz kaldı başlık:KK1:

X