Ksa dnem Askerlik...

İzmir Narlıdere kısa dönem cok sukurki..Hepmızı Allah kavustursun cabucaakkk....Yollluyorum yarın gece askerimi

Benim nisanlimda sinava orada girmisti=)
mekan olarak cok güzel manzara felan süper=)
insallah askerligide rahattir canim

cnm çanakkale çok güzel yer bende oralıyım benim askerimde iskenderun denizci olarak gitti.bugün 3 te uğurladım tek tesellim güzel yere gitmesi.

Bu sene inanilmaz cok kisi gitti Iskenderuna denizci olarak anlamadim ne istir..
Bende Iskenderunda dogdum büyüdüm,memleketim tarihinin en büyük asker alimini yasiyor resmen=)

benim eşimde erzurum merkeze abimde doğu beyazıta cıktı ikiside çok üşicek yaa

acemilikte egitim spor vs yaptiklari icin üsümezler bence.. nöbet yok,disari cikmak yok..
ama yinede kislik esyalari alsinlar bol bol,iclik,kalin corap felan..
askeriyedede vericekler ama yetmiyor genelde..

Hepimizi Allah kavustursun kizlar, bizim atarsa son 36günümüz kaldi..

inşallah dediğin gib olur canım...siz bitirmişsiniz nerdeyse bizde görürüz inşallah 30ları

evet canim cok sükür 123 günü ardimizda biraktik..son bunlar artik.. dogrusu bitsede ayriliga devam ama en azindan evinde onu bilecegim.. Sagliklari yerinde olsun soguklarmis,egitimlermis hic birsey degil..Simdiden üzmeyin kendinizi hersey güzel olacak

benim askim teslim oldu bugun kütahya hava komutanligi..
nasil gecicek onsuz bu günler Allahim hepimize sabir versin
biz ztn ayriydik ben yurtdisindayim simdi daha cok ayrildik ne zaman gorusuz ne zaman sesini duyarim bilmiyorum..
kisa dönem 158 gün yapiliyor dimi??

soğuk oluca kesin..
ama sıkıntısız olur diye biliyorum orası için..

kısa dönem oldukları için ne kadar şanslısınız kızlar..
Allah kavuştursun herkesi inşallahhh...

sağol canım Allah hepimizi kavuştursun biran önce -25c oluyo erzurum kıyamıyorum kızlar fotolara baktım herkesin yüzü pancar gibi

benim nişanlımda ilk oradaydı şimdi bandırmada hatta 28 günü kaldı...
havacılar rahat oluyor,kütahyadada çok rahattı.Allah hepimizi tez zamanda kavuştursun inşallah.
hayırlı tezkereler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…