Ksa dnem Askerlik...

Inanmiyorum kizlar yaaa komutan nisanlimi revire birakmamis=(
parmagim cikmis demis birsey olmaz kendin geri takmaya calis, yemin töreninden önce kimseye revir izni yok demis.. olacak ismi yaa millet ölsün o zaman yemin töreni var diye=(

@Tuti
gece egitimleri baslamis artik bide,bugünde varmis yine.. resmen komanda egitimi aliyoruz diyor ya=/

canım çok geçmiş olsun ya
kolay kolay revire göndermiyorlar işte
bende çok kızdım zamanında off off
benim nişanlımda acemiden geldiğinde ilk işi
doktara gitmek olmuştubilmiyorumkismile

geçmiş olsun caglocum..benimkide kaç gündür revirden çıkmıyor, problemler benzer ayakları şişmiş yüğrüyemiyormuş, zorlanıyorlar tabi bir anda bukadar sıcak altında eğitimlere maruz kalınca.. ama benimkine doktor 2 gün istirahat vermiş.. komutan saçmalamış yani ,sağlık bu sonuçta, ihmale gelmezkilmaz:

kızlar yaamafoldumben
17 ocakta teskere alıyorlar ya, Iğdır'da çok kar yağıyo mudur? Yollar kapalı mı olur ya gecikirse öff öff valla çok taktım kafayıııı

kızlar yaamafoldumben
17 ocakta teskere alıyorlar ya, Iğdır'da çok kar yağıyo mudur? Yollar kapalı mı olur ya gecikirse öff öff valla çok taktım kafayıııı

kalacağı 1 bilemedin 2 gün olur kendinize bu kadar dert etmemeye çalışın.sağsalim gelmesi önemli olan.

allahım 40 yılın başında teli düşürdüm bizim ki yok ortalıkta asker çocuk 50 kere bağırdı bizimki yok meydanda allahımmmmmmmm

caglocum cok gecmıs olsunn canım yaaaaa

düşürdüm şimdide iştimadalarmış...

off ya sen benim rezilligimi görsen=/
en son oturdum agladim sinirden o derece yani..
saat 5de aradi yarim saatim var yukariyi ara dedi yarim saat ugrastim tam 5bucukta ulastim ve yeni gittiler dedi ordaki asker=(
sonra saat 8de aradi yine yukariyi ara dedi bir saat aradim ve yine düsmedi telefon..
gece egitimi 10bucukta bitiyor o zaman arayabilirsin demisti dün ve saat 10bucuktan 11e kadar denedim yine yoooook=(
sinirlerim cok bozuk ya, bende gelmek istiyom yemin töreninesenağlama

caglooooo hele ben sınırımden aynen bende agladım
ılk aradım seslendıler seslendıler benımkı yokmus orda yıne aradım 15 dk sonra dusurdum yıne bu sefer ıstımadalar dedıler kapadım 20 dk sonra gene aradım dusurdum 11 e kadar ugrastım ama bu sefer koğuş yat emri werildi dedi bir uyuz oldum waryaa

bızde en son aksam 6 da aradı benı dedıkı kacta serbest oluyorsunuz allah askına arayacagım dedım 8 de ara sansını dene dedı durduk yere bısey cıkarıolar egıtım falan dedı mantık yok askerde hakıkaten yok dedı...

arkadaslar merhaba,
benım erkek arkadasım da izmir seferihisarda kısa dönem, bi kaç gündür yazdıklarınızı okuyorum.
biz de bugün konuştuk ama neredeyse tartışıcaktık, son derece gergindi. siz şanslısınız sanırım :)

kızlar benimki de kısa dönem daha acemilik bugün hastalanmış serum takmışlar iyiyim diyor ama benim içim rahat değil günde 5 saat güneşte tutuyorlarmış dayanırmı insan vücudu o sıcağa.. neyse bu hafta yemin töreni var bir kaç gün nefes alıcak bari

hataydaydı değil mi seninkide benimkide orda aynı dertten muzdarip, çok sıcakmış, soğuk suya doyamıyoruz diyor... üzülüyorum, ama geçicek bugünlerde.hihoyyyt

ben gidemiyorumsenağlama

üzülme canim yaa, hayirlisiyla bitirp gelsin diye dua et sende izin kullanacakmi sevgilin??
benim nisanlim ailesine söylemedi bile yemin töreni oldugunu ve bende almanyada oldugum icin gidemiyorum..aileleri gelmeyenlere yemekhanede yapiyorlarmis yemin töreni cildirdim resmen cifte standart..

@ Tuti
sen saat kacta gidicen canim??
bizim fotograf isi yatti, benimki yemekhanede olacakmis kimse gelmedigi icin=(

kızlar yaamafoldumben

Tatlım ığdırda yollar kapanacak kadar kar yağmıyor fakat
ktm işi sakat benim nişanlım temmuzda izine geldi 3 gün kalmış yollarda
ilk önce alaya sonra ağrıya sonrada erzurumaohaoldumsmile
tabii benimki merkez köylerinde
seninki merkezde olursa daha rahat olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…