Ksa dnem Askerlik...

Kızlaaar hani bi laf vardır ya
Askerlik adam eder gibi bişey derler ya
Hiç akıllanmış durulmuş bi adam beklemeyin
Benim kardeşim aynı sıpa yaramaz çocuk olarak geldi boshayallersmile
Gece tutturdu ben ablamla yatıcam diye
Oğlum ben ameliyatlıyım kocamla bile yatmıyom git odana desem de ne fayda
Yere bi yorgan attı sabaha kadar uyutmadı sempatiksalakcinni

arkdaşlar sonunda bitti askerliği abimim yarın sanırım 9da terhis olucak bitanem ama samsuna cuma günü gelcek çok özledim canım bitanemi.Allh tüm asker yolu bekleyenlerin yardımcısı olsun

sabah 7,30da bır telefon aldım
" EY ÖZGÜRLÜÜÜKK " şarkısını söyleyen bi ses. çok şükür cıktı. ama ucağımız aksam 8de o yuzden vuslat 9,30 gbı ama olsun cok şükür bittiyaa...

opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Sevdicegini aralik ayinda askere gönderenler ve 17 mayis'da (sanirim 17 mayisti:) kavusanlar hepinizin gözü aydin olsu bacilarim, Rabbim sizleri birdaha hic ayirmasin, nisanlilar evlensin, bekarlar nisanlansin, evliler cocuk yapsinkaydirigubbakcemile3

Ve sevdiceklerini uzun dönem askere gönderenler, yaklasIk 7 ay sonrada sizler kavusuyorsunuz, yarisi bitti sayilir, Allah kavustursun sizleride canlarim.

Hepinizi yürekten öpüyorum..

benim eşimde Nisan 1 de teslim oldu. Kısa dönem yapıyoo. Gideli tam 52 gün oldu. Ne zaman terhis olacak hesaplayamıyorum :)

Lisans okuyor henüz 2 senesi var bitirmesine ondan sonra gidecek kısa dönem olarak. Yakında kısa dönem kalkacakmış herkes 12 ay yapacakmış öyle duydum doğru mu kızlar? Duyan var mı aranızda? eyvahedigeldismile

kızlar allah kavustursun hayırlı teskereler benimde gecen yıl bu zamanlar gelmişti eşimde polis ve üniversite mezunu 155 gün yaptı geldi cok şükür darısıda size olsun inşallah kuzularrropuyorumnanaktan

Lisans okuyor henüz 2 senesi var bitirmesine ondan sonra gidecek kısa dönem olarak. Yakında kısa dönem kalkacakmış herkes 12 ay yapacakmış öyle duydum doğru mu kızlar? Duyan var mı aranızda? eyvahedigeldismile

vet tatlım doğru duymussun askerlik tek tip olcak 12 ay

kızlar merhaba benim oğluşum askerrr 331 astegmen
artık 335. kısa dönemler alınmıyacakmışşşşşş bölüklerine emir gelmişşşş
kocaları askerliği yapmamışlara duyurulurrrrrrrrrr

benim eşimde Nisan 1 de teslim oldu. Kısa dönem yapıyoo. Gideli tam 52 gün oldu. Ne zaman terhis olacak hesaplayamıyorum :)

canım sana bi iki sorum olacak
benim bildiğim kısa dönemlerin hepsii teslim olacakları ayın 12 sinde teslim olur !!! seninki neden 1 de gitti ? doktor mu ? değilse herifi 11 gün önceden kaçırmışın :))))

seninki izin kullanmazsa eylül (12 sinde gittiyse eğer) 16-17-18 gibi terhisini alır bu tarihlerde yol iznine bağlı olurrrrrrrr
öptüm seniiiiiiikaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba benim oğluşum askerrr 331 astegmen
artık 335. kısa dönemler alınmıyacakmışşşşşş bölüklerine emir gelmişşşş
kocaları askerliği yapmamışlara duyurulurrrrrrrrrr

yanlisiniz var, 335. donem askere gidecek kisiler basvurularini yapmaya basladilar bile...
daha yasa falan onaylanmadi ne emri bu boyle?
lutfen konuyu tam arastirmadan kimseyi panige suruklemeyelim.
:1no2::eek:klava:

canım sana bi iki sorum olacak
benim bildiğim kısa dönemlerin hepsii teslim olacakları ayın 12 sinde teslim olur !!! seninki neden 1 de gitti ? doktor mu ? değilse herifi 11 gün önceden kaçırmışın :))))

seninki izin kullanmazsa eylül (12 sinde gittiyse eğer) 16-17-18 gibi terhisini alır bu tarihlerde yol iznine bağlı olurrrrrrrr
öptüm seniiiiiiikaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Eşim Fizyoterapist. Bu yüzden 1 Nisan da Samsun Sıhhıye Okuluna teslim oldu. Ordan ayın 12 de acemi birliği için Kütahya'ya gitti. Şimdi de usta birliği İzmir/Aliağa :) Bende bu yüzdeşafaktan bişe anlamadım Bakalım bekleyip görecez:)

X