Ksa dnem Askerlik...

Bitti mi hadi geçmiş olsun daha dün gibi hatırlıyorum haber alamıyordunuz üzülüyordunuz karıştırmıyorsam vay be günler çabuk geçiyor..

Şafak artvin artvine selam olsunnnn

Yok güzelim karıştırmıyorsun
Bütün güneydoğuyu ayağa kaldırmıştım
Bende şimdi bakınca dünmüş gibi geliyor ama en çok annem sonra hepimize askerlik yaptırdı bilmiyorumkismile
Ben 3 kez gittim Şırnak'a annem bunları bi duysa ikimizi de topa koyar akannehir

Yok güzelim karıştırmıyorsun
Bütün güneydoğuyu ayağa kaldırmıştım
Bende şimdi bakınca dünmüş gibi geliyor ama en çok annem sonra hepimize askerlik yaptırdı bilmiyorumkismile
Ben 3 kez gittim Şırnak'a annem bunları bi duysa ikimizi de topa koyar akannehir

ne güzel sevindim gerçekten anneniz şimdi çok mutludur değmeyin keyfine. turkbayragi

şafaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkk BııııııııııııııııııııııııRRRRRRRRRRRRRR hihoyyyt eşime kavuşmama çook az kaldı inşallaaahhhhhhhhh :Saruboceq: darısı tüm asker yolu bekleyenlerin başınaaaaaaaaaaa :Saruboceq:

aa geçmiş olsun sizede. Mutlu olmak ne güzel bir duygu ya. Allah bozmasın... :nazar:

Allah herkesi sevdiğine kavuştursun
Bizimki pek kavışma değil gelecek 10 gün sonra Siirte göreve gidecek
Ama en azından kendi evinde olacak
Annemde gece gündüz arar biraz daha rahat olur

Allah herkesi sevdiğine kavuştursun
Bizimki pek kavışma değil gelecek 10 gün sonra Siirte göreve gidecek
Ama en azından kendi evinde olacak
Annemde gece gündüz arar biraz daha rahat olur

AMıN!!!!

mesleği polis mi! öyleyse allah yardımcısı olsun. Askerlik disiplininden çıkması önemli olan. Hiçbir şey askerliğe benzemez sonuçta istediği zaman anneniz arar istediği zaman oğlu arar. Ama askerlikte bambaşka neyse sizin için o günler geride kaldı. turkbayragi

AMİN!!!!

mesleği polis mi! öyleyse allah yardımcısı olsun. Askerlik disiplininden çıkması önemli olan. Hiçbir şey askerliğe benzemez sonuçta istediği zaman anneniz arar istediği zaman oğlu arar. Ama askerlikte bambaşka neyse sizin için o günler geride kaldı. turkbayragi

Yok bacım örtmen ama
Maalesef terör destekçisi bi köyde
Gitmeden önce çook sinsi imzlı tehtitler korkutma çalışmalarına maruz kaldıydı
Bu arada 2 saati kaldı :eek:

eşimde kısa dönem askerlik yapanlardan izin kullanıcağı için bu ayın 26sında gelicek
RABBıM tüm asker yolu bekleyenlerin yardımcısı olsun kızlar

şafakkkkkkkkkkkkkkkk doğan güneeeeeeeeşşşşşşşşşşşşşşşşşşş hihoyyyt Allahım herkese nasip etsinn bugünleri :Saruboceq:

X