Ksa dnem Askerlik...

Ay yenı donemler gelse hemen ya
bız geldıgımızde eskılerın hemn gecmıstı zamanı hazırlık yaparken. Bızımde ole olur ınsallh hazırlık derken gecer gıdr

merhaba ıdencım. Ay ne salısın kıs bu haftada gorcen dımı. Yaaa kıskanıyorumartık

ilazrzucum hosgeldın valla bı gelıyon bı gıdıyon pek ugramıyosun artık bız 3-5 kıs sıkılıyoruz artıı yanlızlıktan terkettınız bızı . Zaten asklarımızda yok. Sızde bırakın bakalım

kız ne edem masa başı işim yok ki sizin gibi aniden bişey çıkabiliyor dadlum maalesef ben de çok girmek isttim ama ama olmuyor bazen işte

yok tatlım kafa izni yapıyorum kaydirigubbakcemile5

kafa izni tatlım azcık dinlenmeye ihtiyacım vardı :ecrin_bebek:

oohh ne güzel hayatısı

iden balım

bebeğim karamana antalya yakın 3 saat
ben de bursadan antalyaya çabuk geçiyorum uçak vardı oraya ama dün aradım ankara ve izmir var dediler ne etçez bilmiimm
antalyaya gitmiştik anamlarla 2 kere ama oteli nasıl ayarladılar bilmiim belek tarafını dalyanı çok beğenmiştim

şimdi otel arıyorum ucuz erken rezervasyon otelleri

güzcüm wala ben olsam bende kıskanırdım hakkaten ama her hafta gitmekte maddi açıdan zor :)))
tabiki helal olsun aşkıma :))) ilerde bana kızarsa fln yazıklar olsun her hafta yanına geldim gittim bi montu,kazağı,ayakkabıyı ...vs. çok gördün bana diyebilirim =)))))))

güzcüm wala ben olsam bende kıskanırdım hakkaten ama her hafta gitmekte maddi açıdan zor :)))
tabiki helal olsun aşkıma :))) ilerde bana kızarsa fln yazıklar olsun her hafta yanına geldim gittim bi montu,kazağı,ayakkabıyı ...vs. çok gördün bana diyebilirim =)))))))

:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

evet yaa guz aklıma getitrdin iş yerine almıştım dolapta çileklisi vardı yaaaaaa

şimdi içmezsem vicdanım el vermez yaaa içmem lazım tüüh keşke demeseydin balım yaaa :KK43:(((

unutmuşumdu onu resmen üüffff

idenim valla ben sirkeli suyu bi dikişte bi güzel içiyorum bi güzel rahatlıyordum

ama bıraktım yarım şişeyi bitirince meleğim biş işe yaramadı

yalnız ben herşeyi yarım bırakıyorum sanırsam ondan

dur ben yine başlayayım şu sirkeye akşamları da içeyim sevgilisim

O , 0,50 gr pazartesı saat 7 den persembe saat 9 a kadar verdım
yanı 3,5 gunde 0,50 kılo harıka
ve askımı gormeme tam 4 hafta var 4 kılo daha verırsem harıka olcak

X