Ksa dnem Askerlik...

ya bu ıdenle evvınkız ne zaman evlendınız kız evlı yazmısınız allah sızı napmasın ıımı

alkisalkisalkis alkisalkisalkis işte ilk farkeden sen oldun tebrikleeerrr vereliniortak

bizde diyoruz niye kimse farketmiyodelikafadulden
sabah sabah can sıkıntısı alarmı bu canım öyle esti yaptık kaydirigubbakcemile3

damlacım kavga et gecıyo valla bak ben denedım super oluyo

evet biliyorum banada öyle oluyo hatta aşkıma diyorum bana bağırrsana kavga edelim falan, o da diyoki, hatun sen kafayı yemişsin belli diyo, bende dedim sayende sıyırdım yani kafayıu yicem yaa akannehir

alkisalkisalkis alkisalkisalkis işte ilk farkeden sen oldun tebrikleeerrr vereliniortak

bizde diyoruz niye kimse farketmiyodelikafadulden
sabah sabah can sıkıntısı alarmı bu canım öyle esti yaptık kaydirigubbakcemile3

valla hemen farkettımde acaba evlılerdı benmı yanlıs hatırlıyom falan dedım yazmaadım sonra yok be kendıne gel bunlar daha dugun hazırlıgı yapıyorlar dedım

bugünde bende var skıntı mafoldumben böle halsizlik bitkinlik bezmişlik

damlacım bende kötüyümfisfisfis

aynen bende öyleyim bidanem yaa gel işleri asalım pendikte buluşalım kaydirigubbakcemile2
ayy keske askım izin verse valla görüşmek isterdim

bugün sıkılmayın yaaa bak 2yle başlayanlara düşüyosun biz çift rakamlara üzülmeyin sevininn hadiiii :))

ayy evet idenim ama bugün tuhafım ya hiç çalışasım yokkkk offff keşke evde otursam battaniyemin altında yaa

oofff aynen gamze yaaa sıkıldım artık hergünüm aynı yaaaaaaaaaaaaaaaaa
ıSYANLARDAYIMMMMMMMMM...........

bugünde bende var skıntı mafoldumben böle halsizlik bitkinlik bezmişlik

damlacım bende kötüyümfisfisfis

aynen bende öyleyim bidanem yaa gel işleri asalım pendikte buluşalım kaydirigubbakcemile2
ayy keske askım izin verse valla görüşmek isterdim

ya ben kıskanırım ama alsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

bugün sıkılmayın yaaa bak 2yle başlayanlara düşüyosun biz çift rakamlara üzülmeyin sevininn hadiiii :))

haklısın ıden ya sonra sı artık 90-80-70 dıye gıdelım

evet kızlar ya ben şafak saymayı bıraktım ama burda hergün görüyorum öle hiç geçmiyo şafakları yazmayalım lütfen sonrasında birden bi kaç kare çizmek çok daha iyi oluyo çabuk geçmiş diyo insan

bu hafta sonu aşkımın doğum günü ona cicili bicili hediyeler aldım onları vericem çok heycanlıyım o yüzden bide hafta başı dedim annende gelicekmiş gelmesin bu hafta diyo yada sen tek gel gelirse ertesi gün onunlada gelirsin diyo =))

ne hediye aldın idencim yaa 14 şubatta yaklaştı bende bişeyler yapmak istiyorum ama aklıma bişey gelmiyo

ne hediye aldın idencim yaa 14 şubatta yaklaştı bende bişeyler yapmak istiyorum ama aklıma bişey gelmiyo

canım öyle çok süper hediyeler olmadı açıkcası ama seneye artık öylesi
kazak aldım çarşıya çıktıkça giysin diye eşofmanım kirlendi evdekini getir demişti yeni aldım bide çoookk hoşşş bir kutu içine renkli çakıl çikolata diolar ya ondan doldurduttum bide kırmızı kurdeleler fln süslediler çok hoş oldu cidden bide yapabilirsem cafe de garsona çaktırmadan söyleme fırsatım olursa pasta üfleticem bakalım ama kısmet :))

anladım canım ama eminim bir tanesi bile olsa genede çok mutlu olur canım merak etme, ben ne yollasam bilmiyorum ya aklıma hiç bir şey gemiyo kızlar yardımcı olun LÜTFENNN
askım zaten 17 şubatta dağa çıkıcak off 3-4 gün hiç arayamıcak beni

askerdeki adama hediye seçenekleri kısıtlı
istersen orda kullanabilceği bi kaç şey al bi kutu yap bide mektup tamam
mesela giysi olabilir kazak eşofman gibi işte
traş malzemeleri olabilir
botun altına giyebilceği kalın çoraplar olabilir hepsini derleyip bi kutu yapabilirsin
bide sevdiği bi kek kurabiye tarzı bişey koyarsın daha ne olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…