Ksa dnem Askerlik...

online olduğunu sembolize ediyor sanırım :-)

benim sevgilimde kısa dönem yapacak fakat ben o kadar istiyorum ki yaş yükseldikçe iyice depreşti duygularım.. evlenmek, çocuk, yuva sahibi olabilmek.. bazen askerliği sallayıp sonra da gidebilir diye düşünüyorum acaba yanlış mı yapıyorum kızlar? :1no2:

benim sevgilimde kısa dönem yapacak fakat ben o kadar istiyorum ki yaş yükseldikçe iyice depreşti duygularım.. evlenmek, çocuk, yuva sahibi olabilmek.. bazen askerliği sallayıp sonra da gidebilir diye düşünüyorum acaba yanlış mı yapıyorum kızlar? :1no2:

hemde çok yanlış bak biz şimdi evlilere göre daha rahatız ama sevgili aşamasındakilere görede rahatız
istersek gidebiliyoruz ama sevigli olunca aile izin vermeyebilio
evli oluncada aynı evi paylaştığın adam gidio çok daha zor oluyo
tabi tercih ve hayat senin

hemde çok yanlış bak biz şimdi evlilere göre daha rahatız ama sevgili aşamasındakilere görede rahatız

katılıyorum bence de en kolay zaman nişanlılık dönemi... zor bir dönem askerlik ve herşeyiyle yaşanmalı... üzülüp günlerce içine kapandığında oluyor.. bu durumda aile desteği de bi yerde gerekli...nişanlı olmak seni rahatlatır tabi.. ailenin bakış açısı nedir bilmiyorum ama bizim için öyle oldu..

merhaba . calısıp kendı ayaklarının ustunde durabıleceksen evlen . yanı esınaskere gıdınce kendı aılene veya esının aılesınde kalman gerekmıcekse yanı. duzenın bozulması cok kotu tavsıye etmem. ama calısıp ben esımede kendıme de bakarım dıyorsan evlen tabı nolcak sorun yapmaz. evde yanlız kalmaktan korkmam doyorsan yanı. okey

haklısınız..

ya bu ıdenle evvınkız ne zaman evlendınız kız evlı yazmısınız allah sızı napmasın ıımı

merhaba . calısıp kendı ayaklarının ustunde durabıleceksen evlen . yanı esınaskere gıdınce kendı aılene veya esının aılesınde kalman gerekmıcekse yanı. duzenın bozulması cok kotu tavsıye etmem. ama calısıp ben esımede kendıme de bakarım dıyorsan evlen tabı nolcak sorun yapmaz. evde yanlız kalmaktan korkmam doyorsan yanı. okey
yok yok zaten 16mdan beri çalışıyorum :-) bu sorun değil yanlızlıktanda korkmam aksine huzurlu ve güvenli gelir yanlızlık bana hep :KK70:

ama sanırım sabretmem gerekecek daha baya.. çünkü maddi sorunlarımızı yenemedik ikimizde askerlik bir yana.. :-)

kız gamıs valla ıcım rahatladı aksamkı kavga ıı geldı sanırım. ay neydı o ole dunku sıkıntım :KK70:

X