Ksa dnem Askerlik...

canım onların hepsi var ondan sakın yolamayın diyip duruyo :S hepsine sahip çıkamam diyo, çarşıya çıkmak için bile bir kot birde kazak aldı diğerlerini bıraktı yani o yüzden göndermek istemiyorum ama kek tarzı bişey yapıcam o zaman yaa değişik bişey olsun istiyorum ama ama yok galiba

ya zaten erkeklerin hediye seçeneği az bide asker erkeğin hediye seçeneği yok denecek kadar az =))

benimkide bi kazak bi pantolon gitti ama yıkamak kurutmak gibi derdi yok haftadan haftaya ben alıp yıkıyıp götürüyorum o yüzden yine yanında bi takımı kalır sadece problem olmaz seneye krallar gibi doğum günü yaparım aşkıma ben :)))

aynen yaa ben jartiyer almak istiyorum ama beyaz değil ya ama gelinliğin altınada ancak beyaz olurr uufff

aynen yaa ben jartiyer almak istiyorum ama beyaz değil ya ama gelinliğin altınada ancak beyaz olurr uufff

niye gelinliğin transparanmı olcak
gözükücek bişey değil sonuçta görmesi gerekende çıkarınca görücek =)))
bence olur be niye olmasın farklı renk

wala onlarda kalınca kaynanamın paçalı donunu giymiştim görmedi değil yani hahahaha kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…