Ksa dnem Askerlik...

gamıscım pek ıı degılım bugun bole ıcım sıkılıyo kendımı yollara vurasım var
hıc calısasım yok. ole aptal aptal kordonda takılmak ıstıyorum. yada salona gidip gebere kadar spor yapmak ıstıyorum. bole bı sıkıntı var ıste

bende çok kötüyüm gece bi sancıylka uyandım 3 saat ağladım bugünde pek iyi değilim:çok üzgünüm:

kuzum bekleme rahımden gelen bı sancıysa kadın doguma gıtcen . analamdımkı neyı beklıyon. hastanede calısıp nası dıruyorsun orda

kızlar yaaaa
cok sessız oldu topıkımız kımse bısı anlatmıyo kımse bıseyını payrasmaz oldu. merhaba ıı akasamlar ıı sen nasısınız dondu valla.

havada dengesiz bizde dün sende iyiydin bu gün kötsün bahhh :))
gözünü dışarı çevirmeyin pc ye bakın hep napalım idare edicez

günaydın güzellerr az geç geldim bugün topiklerime cevap verem dedim şekerler:))

sensible öperim alnından canım günaydın sıcak ekmeğim (üzeri nutellalı)

hoşgeldin ilarzuu
zaten güzcüm dediğin gibi 3-4 kişi kaldık kimler kimler vardı bölündü parçalandı şu diğer topik işin içine girincede baya dağıldık

yo ıden ordada az kısı gelıyo. ılk basta bı dunya asker vardı
yoklar sımdı. toplasan 15 kısı yok sureklı gelen 10 kısı bıle yok. ozelden msj mı atsak kı su sensble lıstesınden :KK70:

yo ıden ordada az kısı gelıyo. ılk basta bı dunya asker vardı
yoklar sımdı. toplasan 15 kısı yok sureklı gelen 10 kısı bıle yok. ozelden msj mı atsak kı su sensble lıstesınden :KK70:

olabilir aslında ama demekki gelmek istemiyolar ya da başka sebepler olabilir bilemeyiz olsun bizdee dagılmayalımda :lepi:

ben paylaşam cüğerim akşam aşkitom aradı uyumadan önce bayağı konuştuk ben taramalı tüfenk gibi bi açtım ağzımı şöle oldu böle oldu aralksız bi 10 dakika konuştuktan sonra

eeee canım sen nasılsın ? diye sordum bu sefer gülmeye başladı:))) sıra bana geldi mi ya canım dedi.:))

sonra dedi aşkım arkamda sıra var kapatayım dedi. ben de ya sen bişey anlatmadın canım ya dedm. dedi ben iyi yat kalk yat kalk bu kadar herşey aynı çıkacağım günü iple çekiyorum seni öslüyorum:asigim: dedi.

dün başka birşey oldu iş yerinde çok sinirlendim. ben 20 gün kadar önce iş yerinin pc yi eve götrümüştüm yeni almışlardı. evde pcnin kablosu ayağıma dolandı düştü ekran gitti. sabah oldu iş yerine geldim burada beni fazla çekemeyen bir kadın var . ona söyledim mecburen o da dedi patrona söylemeyelim. ben söyleyeyim dedim. boşver tantana eder duymadan hallet sen dedi. Normalde biz aynı çatı altında çalışıyoruz ama o sadece muhasebeye bakıyor bir de benden önceden beri çalışıyor ben 3 sene o 12 senedir... patronun da tüm ayak işlerini yaptığı için patron tabi onu seviyor. neyse biz söylemedik düşürdüğümü.

ben yaptırmak için uğrşıyorum 320 tl masraf çıktı garanti karşılamadı. kendi başıma oradan oraya parça arıyorum kardeşimi bile istanbula yolladım onun için.

dün sabah geldim bu kadın yoktu kimse yoktu. başkan geldi dedi bilgisayar ne durumda.akannehir

ben şok...:1shok:

dedim arızalandı yarın alacağım. ama kadın bana hiç söylemedi bile . bak ben söyeldim falan diye patron söyleyince ne cevap vereceğimi şşırdım.

patron bişey demedi gitti.

kadın geldi dedim patronun haberi var dedim. sen mi söyledin o mu sordu?

dedi konuşurken laf oraya geldi ben de söyledim.

dedim sen mi söyledin o mu sordu dedim.

yok dedi konuşuyorduk nerden nerden konu oraya geldi söyledim.

tekrar döndüm bak dedim sorduğum soru açık sen mi söyledin o mu farketti?

aynı şeyi bir daha tekrarlayıncaaaaa:eek:klava:

dedim sen neden benim arkamdan iş çeviriyorsun. ben zaten baştan beri söyleyecektim sen söylemeyelim dedin söylemedim. şimdi beni sen bişeyleri saklar gibi konumda bırakarak nasıl gidip şikayet eder gibi söylüyorsun.

dedi ben de zaten bundan sonra senin kurumun işlerine karışmıcam sadece para işelrine bakacam.

dedim karışma zaten sen kendi işine bak. kendi kurumumun işlerini ben yapıyoum zaten sen sadece para işine bakıyorsun başka işlere girme sen dedim.

dedi zaten ben anlamıyorum patron bana sen buranın şususun bususun diyor be de ne olduğumu anlamdım dedi. (mdürüsün dediğini demek istiyor. ama ben onu daha önce bu yüzden güzel haşlamıştım. patronun önünde. sen benim müdürüm değilsin sen kendi kurumunun ne si olrusan ol beni ilgilendirmez benim sorumlu olduğum kişi sen değildin demiştim.)

ben de dedim patron gelsin bana söylesin senin ne olduğunu dedim. biz de bilelim dedim.

dünden beri sinrilerim nasıl ressemn kızın üzerine atlamamak için zor duruyorum.

Alinin gelmesini bekliyorum nikahı basacam tazminatı alıp koyacam tekmeyi. çüknü ben gidince benim işler de ona kalacak tırmalansın dursun çirkef karı:eek:klava:

anlat dediniz buyrunbuyrunnnnnnnnn

X