Ksa dnem Askerlik...

napıyım şekerim elektrikler gitti öyle oyalanıyordum pc kapanmıyo loş ışıkta çalışıyordum :))
sen napıyorsun

Canlariiimmm...
Uzun süredir gelemedim buralara, ama sizleri unuttugumu zannetmeyin sakin. Cok özledim gercekten.
Arkadasimin kina gecesini yaptik, kina gecesinden önce baya islerimiz vardi, bir türlü vakit bulup giremedim. Ama iste yine burdayim;-) Cok özlemisim ya.. Simdi listeyi atiyorum canlarim, mutlaka degisiklik olmustur, iden'cim yariya düsmüs, safagi yarilayan baska isimler varsa lütfen bildirsinler, bir an önce listemize kaldigimiz yerden devam edelim..

Cilek, yusum, asmin, iden, ayazz, crncrn, Gamis,ilarzu ve bütün diger asker güzelleri hepinize selam olsun, sizleri cok seviyorumzemuszemus

canımsın özledim canım yaa epeydir yoksun canım bende seni cok seviyorum :1hug:

Canlariiimmm...
Uzun süredir gelemedim buralara, ama sizleri unuttugumu zannetmeyin sakin. Cok özledim gercekten.
Arkadasimin kina gecesini yaptik, kina gecesinden önce baya islerimiz vardi, bir türlü vakit bulup giremedim. Ama iste yine burdayim;-) Cok özlemisim ya.. Simdi listeyi atiyorum canlarim, mutlaka degisiklik olmustur, iden'cim yariya düsmüs, safagi yarilayan baska isimler varsa lütfen bildirsinler, bir an önce listemize kaldigimiz yerden devam edelim..

Cilek, yusum, asmin, iden, ayazz, crncrn, Gamis,ilarzu ve bütün diger asker güzelleri hepinize selam olsun, sizleri cok seviyorumzemuszemus

allah razı olsun sensiblecim ama yok be anam yanlış anlamışsın :))
100 den düşünce rengimizi değiştirde havamız yerine gelsin dediydim :)))
ama görüncede bi tuhaf oldum saolasın canım benim :)))

günaydınlar olsun.

cidden ya bende alıştım burada rahata,sabah kalkıyorum kahvaltı hazır,sorumluluk derdi yok,akşam yemek derdi yok,gelen,giden ağırlama işi ile uğraşma yok:)))tabi dönünce nasıl olacak bilmiyorum.bi de asker dönüşü ya birsürü kişi gelip gidecek of offf düşünmek bile istemiyrm:))))aman hayırlısıyla dönelimde evimize geçer hepsi dimi

evet bı gelsınlerde hepsı gececek.ben kendı adıma cok alıstım rahata. nası olcak bılmıyom :)

gamıscım pek ıı degılım bugun bole ıcım sıkılıyo kendımı yollara vurasım var
hıc calısasım yok. ole aptal aptal kordonda takılmak ıstıyorum. yada salona gidip gebere kadar spor yapmak ıstıyorum. bole bı sıkıntı var ıste

X