Ksa dnem Askerlik...

Harıkasın.
Oglen ne yıyem yanlız cok kotu ısyerınde secenek yok. Hep pııza hamburger felan ay ıcımkaltı oyyyyyy.

Sımıt ayran yıcemde aksam yemıyomya . Bole tatmınsız oluyo. Oglen sole proteın asam dıyom ama hıc canım et bısı ıstemıyo. Bakalım oĞle olsunda bısı dusunmem lazım. Mıdeme kalsa bısı ıstemıy
bole canımın ıstedıgını yemeyınce bole oluyom hıc bısıs yıyesım gelmıyo .
Meyve alırım belk ogeln ıcın

Sımıt ayran yıcemde aksam yemıyomya . Bole tatmınsız oluyo. Oglen sole proteın asam dıyom ama hıc canım et bısı ıstemıyo. Bakalım oĞle olsunda bısı dusunmem lazım. Mıdeme kalsa bısı ıstemıy
bole canımın ıstedıgını yemeyınce bole oluyom hıc bısıs yıyesım gelmıyo .
Meyve alırım belk ogeln ıcın

bence öğllen daha sıkı ye akşam meyveye ağırlık ver :kahve:

Canımcım ben aksam spora gıtcem. Saat 9 da evde olurum. Sen o saate kadar dansını yap ben gelınce gunun analızını yaparız
aksam spora gıttıgım ıcın gec gelıyom yeıyom ancak meyve yıyom. O yuzden oglen yemem lazım ama ne ıste sole dusunuyom eder oglen acıkmassam yıne bole olursam. Meyve yıyem saat 2 cıvarı yemek yıyım hem aksam sporda enerjım olur gec yedıgım ıcın bakcam mıdemden ne sınyal gelcek :)

Canımcım ben aksam spora gıtcem. Saat 9 da evde olurum. Sen o saate kadar dansını yap ben gelınce gunun analızını yaparız
aksam spora gıttıgım ıcın gec gelıyom yeıyom ancak meyve yıyom. O yuzden oglen yemem lazım ama ne ıste sole dusunuyom eder oglen acıkmassam yıne bole olursam. Meyve yıyem saat 2 cıvarı yemek yıyım hem aksam sporda enerjım olur gec yedıgım ıcın bakcam mıdemden ne sınyal gelcek :)

:1rolleyes: tamam canım sen akşam eve gelene kadar ben sporu mu dansımı yapar duşumuda alırım ohhhhhhhhhhhhh Çok üzgünüm çoook

Hosgeldın ılarzu
bende yavas veerıyom ee artık yas gıdıyo napcaz
ama spor yaptıgım ıcın verdıgımde daha fazla vermıs gıbı oldu. Sıgarayı bırakınca aldıgım kılo yu ancak verdım. Şımdı sıra altına dusmekte umarım basarırım

10 tane kadar kızarmıs patates ama ev usulu- ustune yaĞlı yogurt Çeyrek ekmeĞın 1/4 kadar ekmek yıdım. Evet cok masum degıl ama
aksam yımıcemı dusunursek fena dıl demı

ılac kullanıyorum sanıım ondan mıdem bole-ısmını bı ara yazarım sana .sekereı duzenlıyo pek acıkmıyoorsun.ıŞte mıde bulantısı yapıyo

bi tabak çorba 4 çorba kaşığı pilav 2 çorba kaşığı nohut yarım bardak kola birazda yağsız salata ve midem acayip şiştiiii :KK43:((

X