Ksa dnem Askerlik...

idencim düşündüm de sanırım onun hesabı sabahtan sabaha yapılıyor şafak diyor ya hani gün doğuşu sayılıyor sanırsam ondan 104 bugün gün doğdu bugün o yüzden sayılmıyor... 17 mayısta da doğan günde alınmış oluyor teskere o yüzden sayılmıyor

ŞAFAK 104 !!!

Vatana millete hayırlı olsun ... :)

ya bu c.tesi gelce ikili rakamlara düşücez ondan sonra 10 gün 10 gün kolay gider inş. ama daha başı ayın yaa nasıl biticekkk :KK43:((

günaydın yeni gelenleeerrr:))

ay bu cumartası onlu rakamlara düşecez gızlar yaaaaa

bana çabuk geçiyor nedense ama durup düşünürsem çok uzun olmuş diyorum daha çok var diyorum.....

hayatı akşına bırakırsak çabuk geçiyor bence dün mesela sabah kahvaltıdan kalktım gece saat 11 e kadar temzilik yaptım.. evde temzilenmedik yer kalmadı bi de üzerine bitter çikolatalı pasta yaptıımm:))

ama bir tadına bile bakmadan uyudum gün nasıl geçti anlamadım

ama heryerim ağırıyor canlar yaaaa

walla düşünmiyim diyorum boşver diyorum geçer diyorum saniyesinde bakıyorum gözlerim dolmuş çok özledim seni diye haykırış moduna geçmişim ben anlamıyorum bu nasıl bi sınav bu nasıl bir hayat yokuşu ne zaman biticek ne zaman geçicez allahım sabır ya sabııırrr

ıdencım nası bı sınav ben solum ılerde bu gunlere bakınca, aramız guzelse ay ne zor gunlerdı guluscez
aramız bozukken ay bıde bunun ıcın onca uzulmustum dıyıp sonunda gene onun ıcın uzulcez :)

ıdencım nası bı sınav ben solum ılerde bu gunlere bakınca, aramız guzelse ay ne zor gunlerdı guluscez
aramız bozukken ay bıde bunun ıcın onca uzulmustum dıyıp sonunda gene onun ıcın uzulcez :)

bazen derman bulamıyorum hayatı yaşayabilcek,çok yoruluyorum nefes almak zor geliyor yeminle hasretinden verem olacam hayır verem olmak problem deil tamamen kaybedicem adamı :))

ay kzum sıkma bu kadar kendını bak ne guzel hemen hemen her hafta goruyorsun. bak bızım halımıze 2 aydır yok. valla msn gırıyo neredeyse monıtoru opcem oderecede ozledım yanı bole kameraya elımızı uzatıp gozumuzu kapatıyoruz. bırbırmızı hıssetmeye calısıyoruz. arrtık sen dusun yanı nası ozlem ıcındeyız. tabı zor kolay olacagını kımse solemedı askerlık bu. farzetkı askerde degıl de gorusmenıze aıleler ızın vermıyo sızde kacamak yapıp haftada 1 gun gorosuyorsunuz. hanı eskılerdekı gıbı. :)

kızlar bana da günlşer çok zor geçmiyooo arada esiyo efkarlanıyommm ama sohbet muhabbet falan derken geçiyo dimi güz

ay kzum sıkma bu kadar kendını bak ne guzel hemen hemen her hafta goruyorsun. bak bızım halımıze 2 aydır yok. valla msn gırıyo neredeyse monıtoru opcem oderecede ozledım yanı bole kameraya elımızı uzatıp gozumuzu kapatıyoruz. bırbırmızı hıssetmeye calısıyoruz. arrtık sen dusun yanı nası ozlem ıcındeyız. tabı zor kolay olacagını kımse solemedı askerlık bu. farzetkı askerde degıl de gorusmenıze aıleler ızın vermıyo sızde kacamak yapıp haftada 1 gun gorosuyorsunuz. hanı eskılerdekı gıbı. :)

biz ilk günden beri hep haftada en az 3 kez görüşüyoduk :KK43:((
en baştan beri aileler biliyodu hiç az görüşmek zorunda kalmamıştık
kuzum hafta sonu en azından gelince düğünümüz olcak onun mutluluğu var bazen hayal ediyorum biraz rahatlıyım diyorum sonra daha çok var diyorum yine sıkılıyorum diyo :KK43:(

kızlar bana da günlşer çok zor geçmiyooo arada esiyo efkarlanıyommm ama sohbet muhabbet falan derken geçiyo dimi güz

vevet sekerım ya ıyıkı varsınız sıleer olmasanız daha zor gecerdı gunler hıc olmassa bızler anlayan ınsanlarla konusma frısatımızvar

biz ilk günden beri hep haftada en az 3 kez görüşüyoduk :KK43:((
en baştan beri aileler biliyodu hiç az görüşmek zorunda kalmamıştık
kuzum hafta sonu en azından gelince düğünümüz olcak onun mutluluğu var bazen hayal ediyorum biraz rahatlıyım diyorum sonra daha çok var diyorum yine sıkılıyorum diyo :KK43:(

ıden anam bunu banamı dıyon . ne tesaduf bızde 5 yıldır aynıyattık aynı kalktık. ama ıste askerıye bu kım cok gormus kım az gormus demıyo. bak ne guzel gelcek dugunun olcak ıste hazırlıklarını yap hemen zamn gecer

vevet sekerım ya ıyıkı varsınız sıleer olmasanız daha zor gecerdı gunler hıc olmassa bızler anlayan ınsanlarla konusma frısatımızvar

ıden anam bunu banamı dıyon . ne tesaduf bızde 5 yıldır aynıyattık aynı kalktık. ama ıste askerıye bu kım cok gormus kım az gormus demıyo. bak ne guzel gelcek dugunun olcak ıste hazırlıklarını yap hemen zamn gecer

walla interneti açıpta gelinlik modeli bakmam iki olmamıştır hiiiççç ilgilenesim gelmiyo

aaa olurmu ama ıden . ne guzel bole seylerle ılgılen. perı kızı gıbı olmalısın. heman daha cabuk gecer zorla kendını

aaa olurmu ama ıden . ne guzel bole seylerle ılgılen. perı kızı gıbı olmalısın. heman daha cabuk gecer zorla kendını

alırız bi gelinlik yaa her gelinlik güzeldir zaten :) çok vurdumduymazım bu konuda galiba nişanımdada aynısını yapmıştım nisan ayı sonu çıkarım bi kaç dükkan gezerim alırım bitane olur biter :)

ya zat ole olur
bıtane begenırsın ve alırsın amaıste ole gezınmek acaba hangısı dıye dusunmek bıle cok hos oluyo

alırız bi gelinlik yaa her gelinlik güzeldir zaten :) çok vurdumduymazım bu konuda galiba nişanımdada aynısını yapmıştım nisan ayı sonu çıkarım bi kaç dükkan gezerim alırım bitane olur biter :)

gelinlik alırken bende öyle uzadı uzadıya bakmadım girdim glinlikçiye hemen model beğendim zaten orası büyülü bi ortam ne görsen beğeniyosun :asigim:

X