Ksa dnem Askerlik...

gitmek lazım ata demirerin filmine de ..ben yahşi batıya gittim... söledikleri kadar kötü deil kızlar yaa...tamam başarılı da değil verdğim para boşa gitmemiş olsun diye böyle düşünüyo olabilirim ama çook da kötü diildi

Günaydınlarr guz_1, gamiş

gunaydın elvın . kızsen bı gelıyon bı gıdıyon. hıc konusamıyız valla

canlarım günaydınnnnnnnnnnn

sanada gunaydın dalma hosgeldın

ilarzu sana sormak ıstedıgımız seyler vardı dedım bı ara sorarım bugun . bı sıkıntımız varda belkı sen yardımcı olabılırsın

guz_1 canım valla yoğun işler başımdan aşkın sıkıldıkça arada giriyorum bugün müdür daha gelmedi daha uzun kaldım ama gidicem yine öf

elvinim var ya o yaşi batı filmine gittiğime bin pişman oldum anam ben heç beğenmedim sadece 1 kere 10 saniye güldüm o kadar yaaa yazık oldu paraya

ama Başka dilde aşk diye bir film var kızlar ağldım ya sonunda çok etkilendim harika bir film başrol erkek oyuncu resmen aşmış olayı yaaa çok iyiydi anam ben teyzem gittik 3 ümüzün beğensi hep farklı olmuştur ama 3 ümüz de o flme bayıldıkk..

bir de avatar ama 3 boyutlusu çok güzerldi şekerler

alim yok kendimi sinemaya verdim:)))

guz bebem sorsana çok merak ettim gı

kk ıle ılgılı sıtede bırının erkek oldugundan supe edıyoruz ama burda yazmayayım bırkac kısı aynı seyı dusunuyoruz sen belkı napmamız gerektıgı konusunda yardımcı olursun.

kıs erkek vr diyince kendimi çıplak gibi hissetim
üstümü başımı düzelticektim nerdeyse hahaa

iden seban sebah gülümsedim anam ya
gülümseyünce de dişimin ağrısını hissettim(( dünden beri hafif hafif yokluyor yaramaz beni

of yaa bencede bugün iğrenç bi güüünn
bir an önce hafta sonu olsun istiyorum (((

guz sevgilisim bişey soracam sonra özelden saaa gözlemlediklerimi anlatacam

soruyorum:

şafak erkek ismi midir? yoksa kız mı?

guzum ben ne edem yollarda perişan oldum Bilecik senin Karacabey benim il ve ilçe kuş misali gezdim. gerçi kuşlar bilem bu havada yola çıkmıyor ben ki soğuğu heç sevmem donarak ölecektim az daha:))

aşkitomla aramız eyü dün hafif bi kızdı bana arkadaşıma gitmiştim. neden arabayla gitmedim yada madem arabayla gitmedim neden 11 de döndüm die kızdı kızdı ben de alttan aldım aldım çünkülüm doğru diyordu. haklsıın dedim. bunu deyince birden yelkenler suya indi çünkü kolay kolay ahklısın demem de ondan... :))

heh dedi şöyle de bi kabul et canımı ye ya dedi... ben de
ettim aşkım geçelim bu konuyu diyerekten kıvrak hareketlerle krizi aştım... çiçeğim...:)))

hasretlik arada bi geliyor ağır şekilde sonra gidiyor geçen perşembe idi ınegöl e gitmek için arabaya bindim kahvaltı etmemiştim börek aldım otobüste tam yiyecem kulakluk kulağımda sibel can oyunbaz şarkısı çıktı ne alaka

ben bi ösle bi ağla bi ağla sabahın 9 u yaa otobüste insanlar var bakıyor peçeteye gözümün yaşını siliyrum bi yandan bi yandan börek yiyyorum sonra aynı peçeteye ağzımı siliyorum:))))

güler misin ağlar mısın işte:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…