Ksa dnem Askerlik...

bebegım bız hep bırlıkte oldugumuz ıcın neye ıhtıyacı varsa onu aldım bı ara takım elbıse ıstıyordu onu aldım bır ara yenı cıkan tarz gonlekler vardı ondan aldım. bı ara mesela bıraz tarz degıstırsı ıstemıstım derı mont aldım kısa model cok guzel hala gıyıyor. baskada aklıma gelmıyo bız genelde pek hedıye almayız. cok nadırdır. hedıyelerımız bole sayılı yanı

napıyonuz kızlar güz internetim geldi az evvel msn de yazdım yoktun sonra yine bağlantım gitti yine geldi

wala bizde anlaşma yaptık bi evlilik yıldönümü bide doğum günleriniş hediyeli kutlıycaz dierlerinde öyle özel kutlama fln yapmıcaz yok sevgililer günüymüş yok kadınlar günü anneler günü babalar günü dünya barış günü bunlara gerek yok diye anlaşma yaptık

Ş:107
ula bu ne yaa harbi 8-18 açık dükkan gibi oldu ben açıyom ben kapatıyorum =))))

selaaamm günaydınnn güzellerrr:)

ben geeldimmm böğün burdayum agşama kadarr bol muhabbet sohbet bebekleeerrrr

çok özledim kızlar yaawww sizleri

iden bebem salı gelecektim aniden başka i ilçe çıktı oraya gittim dün anca bugün gelebildim gül reçelim...

yarın da burdayım inşallah:)))

ooh ohh ne güzel
sana yenidedikoduları aktarıym
Ş:107 benim 16 mayısta çıkılcak dedi aşkitom
ooopitipiti burcu vardı ya nişanlısından ayrıldı ((
ben geçen hafta kardan dolayı gidemedim aşkımın yanına ((
şimdilik bunlar geliyo aklıma :))

olsun sevgilim havalar düzelince biraz gidersin sakın gitme ben yarım saatlik ilçede 2.5 saat mahsur kaldım cuma günü dondurucu soğukta
hiç riske girmeye değmezbebeğimmm az özleşin boşver

ben de kaynanamın yanına gidecektim geçen hafta kardan ertelendi

bu hafta da gidemiyeceğim kardan erteleyeceğim çok soğuk bir de

önümüzdeki hafta inşallah bakalım

canım burcu nişanlısının ailesiyle anlaşamamış çocuk askerden gelir gelmez aklını çelmişler
bu yeni topikleri var ya orda konuşmuşlar ordan okudum
çok üzüldüm ya onca gün bekle say gelsin ayrılsın ((
allahım hayırlısını ver yarabbim

idencım sorma bende dun cok ıcerledım olaya cok acı gercekten

gunaydın gamıs

ilarzu hosgeldın canım. bızımde sama sorma soetedıgımız seyler varmıdı demı gamıscım.

sizlerde hoşgeldiniz şeker torbaları bugün tükkani idenle beraber açtık:)))

guz o son yazdığın cümleyi çözersem doktora okuyacam anam ne yazdın laa

gamiş öperim yanaktan bidenem hoşgeldin

kız opitititi ye çok üzüldüm bi bakayım hay allahım yaa çok üzüldüm insanlara emek veriyorsun sevgini veriyorsun sonra başka birisi ahanda böyle alıvermiş elinden git yol kadını şimdi işte

temem elvinim kız en son saydığımızda kaçtı 12o küsürlerdeydi yaw zaman ne çabuk geçiyor

yksa geçmiyor mu bu kadar zamanda o kadar çok iş yapmışım ki sanki 2 ay bitmiş gibi geldi

yok yok zaman geçmiyor anlaşılan bideneler ....

yaaww neyse 4 aydan az diyebilriiz dimi en azındannn

kızlar 23 şubatta mı ne ata demirerin filmi geliyor deemet akbağ ile çok komik yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…