Kruger testi hakkında

yirmibesekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
2.539
1.256
Kızlar merhaba sperm testi yaptırdık varikosel çıktı ama ayriyeten morfoloji falan bakılmadı Kruger testi yapmadılar özellikle söylemek mi gerekiyordu acaba biz bilemedik bir de devlet Hastanesi'nde yada özel hastanede yapılıyor mu bu test bilen varmı

Özel hastaneye yaptıracaksanız ayrıca sormanız lazım kruger morfoloji bakılıyor mu diye cunku bazı özeller sadece who bakıyor.
Tüp bebek merkezlerinde yaptırabilirsiniz yada özel lablar var onlarda da bakılıyor. Bazı lablarda kruger morfoloji için ayrıyeten ücret alınıyor bilginiz olsun en başta fiyat alın.
Spermiyogram +kruger morfoloji testi yaptırmak istiyoruz seklinde soyleyebilirsiniz

Özel hastaneye yaptıracaksanız ayrıca sormanız lazım kruger morfoloji bakılıyor mu diye cunku bazı özeller sadece who bakıyor.
Tüp bebek merkezlerinde yaptırabilirsiniz yada özel lablar var onlarda da bakılıyor. Bazı lablarda kruger morfoloji için ayrıyeten ücret alınıyor bilginiz olsun en başta fiyat alın.
Spermiyogram +kruger morfoloji testi yaptırmak istiyoruz seklinde soyleyebilirsiniz
Sormayı unuttum geçen yaptırdık ama tekrardan yaptırmamız gerekiyor nerede yapılır bilmiyorum ya özel hastaneye bir sorayım önce çok teşekkür ederim 🌺

Bende kocaelindeyim Kartepe de nerede yaptırmıştınız acaba
Adını unuttum laboratuvarın sabah teste bakıp atarım size İzmit'te bir yerdeydi marmara hastanesinden doktor yönlendirmesiyle gittik Kruger testi yaptırmak istiyoruz dediğinizde yaparlar

Adını unuttum laboratuvarın sabah teste bakıp atarım size İzmit'te bir yerdeydi marmara hastanesinden doktor yönlendirmesiyle gittik Kruger testi yaptırmak istiyoruz dediğinizde yaparlar
Ben yarın labaratuvarları arayayım ozaman tek tek ☺️ çok teşekkür ederim 🌺

Ben yarın labaratuvarları arayayım ozaman tek tek ☺️ çok teşekkür ederim 🌺
Ben sabah atıcaktım unuttum ya sistem laboratuvar mış 2 kere yaptırdık biz orda doğru sonuç veriyor öneririm

Eklentiler

• 1704483078199.jpg
    1704483078199.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20240105_223041_437.jpg
    IMG_20240105_223041_437.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 39
Ben sabah atıcaktım unuttum ya sistem laboratuvar mış 2 kere yaptırdık biz orda doğru sonuç veriyor öneririm
Çok teşekkür ederim arayıp sordum randevu aldım fiyatı da çok uygun geldi özelde normal sperm testini daha pahalıya yaptırdık peki gün içinde sonuç çıkıyor mu

X