Kronik Pankreatit

Kaplumbagalardaucar

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2018
456
511
Arkadaşlar merhaba, kronik pankreatit hastası olan var mı? Teşhis konulamıyor. ERCP önerdiler yararlı olur mu? Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ederim.

merhaba
6 yıl önce ege üniversitesinde pankreas ameliyatı oldum.psödopapiller tumor teshisi konuldu ve pankreasımın yarısını aldılar..buna baglı olarak kontrollu seker hastasıyım.ama hayatıma devam edebiliyorum.zor ve toparlaması zor olan bı ameliyat ve sureçti. suan sağlıklıyım heryıl kontrollerıme gıdıyorum

Merhaba bendede pankreatik safrada çamur iltihap pankreas başında ödem var dedi doktor sekiz kg verdim iştahsızlık bulantı yemek yiyememek halsizlik yorgunluk var beş aydır sizde bu şekilde belirtiler oldumu çok yıprandım inşallah cevap verirsiniz geçmiş olsun

Merhaba bende bu ay pankreatit atağı geçirdim 1 hafta önce taburcu oldum 10 gün yattım benimki trigliselin yükselmesine bağlı imiş eve geldiğimden beri 6 kilo verdim psikolojik olarak çöktüm korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum kafamda deli sorular var sürekli

İç hastalıkları sorununuz varsa biberiye çayı tüketin ayda 1 hafta boyunca günlük bir fincan bana dua edersiniz.

Bende sekiz kg verdim üç prafösör üç uzman gezdim pankreasta sorun yaşayan yüzde seksen kişide B12 ciddi düşüş oluyormuş benide enson dahiliye doktoru ayağa kaldırdı çok zor günler geçirdim altı ay mutlaka B12 ve demir tahlili yaptırin eğer düşükse bana doktor b 12 dodeks verdi iğne onlarla iyice düzelsin aukurler olsun

İç hastalıkları sorununuz varsa biberiye çayı tüketin ayda 1 hafta boyunca günlük bir fincan bana dua edersiniz.
Siz biberiye çayını ne için kullandıniz neye iyi geldi.Deneyimlerinizi paylaşırmısınız.Ve nerden öğrenip kullandınız, çevrenjzde kullamıp fayda gören oldumu ne için kullandılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…