kreş parası

melek elif

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
170
13
42
arkadaşlar çok bir olanak. kreş parası. benim kızıma annem bakıyodu. böyle bir şey olursa vallahi çok iyi olacak. acaba nasıl olacak.nerden alınacak acaba.bize mi direk verirler.

uygulama başlamadı henüz sanırım. İnşallah yürürlüğe girer, çok büyük destek olur aile bütçesine

canımcım devlet çalışan ve çocuğu kreşe giden memur annelerine 300ytl kreş parası verecekmiş...bana kalırsa iyi bir uygulama gibi gözükmüyor çünkü bizim milletimiz onunda suyunu çıkarır...

Neden memurlara veriyorlar sadece?.:kızgın:
Vereceklerse her çalışana versinler. Alalalah,CADIARZU neyse bari memurlar faydalansın ne diyelim.fisfisfis

Neden memurlara veriyorlar sadece?.:kızgın:
Vereceklerse her çalışana versinler. Alalalah,CADIARZU neyse bari memurlar faydalansın ne diyelim.fisfisfis

memurlara değil sadece denizciim,sigortalı tüm bayan çalışanlara geliyor bu hak.iş kanununa eklendi yanılmıyorsam...

Yok arkadaslar daha sadece söylenti daha mecliste bile konuşulmamış Kadın kollarının isteği bu daha mecliste konuşulcakta teklıfe açılcak ondan sonra kabul edilirse edilecek biraz uzun vadeli bir iş gibi geliyor bana...

Biz yine avucumuzu yalamaya devam edelim en iyisi, her zamanki gibi.
300 YTL'ymiş. Pehhh, duyda inanma. Hangi polyanna attı bunu ortaya allah aşkına.Yapılan aylık çocuk yardımı 20 YTL, 6 yaşından sonra ise 10 YTL'ye düşecek. Sanki 6 yaşından sonra masraf azalıyor, istemiyorum kardeşim 10 YTL^'lik yardımınızı, sadaka verir gibi. Komik yaa, küfreder gibi.:kızgın:

BİRDE KREŞLERİN TARİFELERİ BELLİ....:kızgın:BU KONUDA BAŞKA DURUMLARDA VAR ARKADAŞLAR...TAM ANIMSAYAMADIĞIM İÇİN ANLATAMIYORUM AMA 1,500 YTL ÜZERİ MAAŞ ALANA FARKLI BİR MİKTAR ÖDENECEKMİŞ FALAN...HABERLERDE HALKIN YORUMLARIDA HEMEN HEMEN BİZİMKİ GİBİ....:çok üzgünüm:

bende dün sabah haberlerde duydum bu kreş parasından sonra bıde yeni doğum yapmış annlere ayda 200 ytl süt(emzirme) parası vereceklermiş.
300 kreş+200 süt parası walla hıc fena degıl arkadaşlar ınsallah yıne balon hbr olmaz.:icecream:

memurlara değil sadece denizciim,sigortalı tüm bayan çalışanlara geliyor bu hak.iş kanununa eklendi yanılmıyorsam...

ne eklenmesi len,
ne zaman 1 ayda verilen vaadler kanunlara pat die ekleniyo
daa bu nun meclise vs. sunumu var
ayrıca yaşlılar için yapılıcak bi düzenleme var,anasına babasına bakana asgari tutarda maaş bağlanıcak
ama biz görürmüyüz hiç umudum yok,

Gerçekten mi? Vay canına, bizim de anaokulunda son senemiz neyse.benneyaptımki..Çok iyi olur bence de..

olsun denizciim dertmi yanii:1closedeyes:hemen bi tane daha çocuk yapmak için çalışmalara başlarsan kanuna yetişirsin sanırsam:roflol::roflol:

Bende böyle bir paranın verileceğine inanmıyorum.
Yem atıyorlar işte her zamanki gibi..
Ama netleşirse çok iyi olur..Çok da büyük bir destek olur..
Gerçi biz çok fakir bir milletiz 300 YTL yardım etmez bu devlet bize ben diyim..
Etseler de zamlarla bir şekilde geri alırlar..Aman gerek yok..:1closedeyes:

ben sadece memurlar diye duydum biliyorsunuz ki bu devlet özel sektörde çalışan işöçisine hiçbir zaman iyi olanak sağlamadı ne yaptılarsa memuruna yapıyor.memura tabiki yapsın ben memurum ama memur işçi ayrımı yapmaksızın yapacaksa ki hiiiiiçççç inanmıyorum yapsın ama %2 lik maaş zammı verenler 300 ytl kreş yardımı verirlerse bunun altında başka şeyler vardır diye düşünüyorum...

X