Kredi kartı borcu ödenmezse

Danyx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2018
25
11
Kızlar merhaba ben 3 aydır ziraat genç kartımın kredi borcunu ödeyemiyorum temmuz ayında kartım limit artış ve nakit çekime kapatıldı 1 2 ay daha ödemeyip sonrasında asgarisini ödeyerek kapatsam bir sorun olur mu faiz gelir biliyorum ama haciz işlemi falan başlatılır mı

Biraz faize razıysanız toplam borcu taksitlendirin..72 aya kadar toplam borcu bölüyorlar.ama borcunuz azsa faize girmeyin boşuna.. asgari ödeyin.hacizden önce banka sizi arardı zaten..yada mail felan atardı.

90 veya 120gün geçerse kartınız perte çıkar (yani bir daha asla kullanılamaz ve kredi siciliniz fena olumsuz etkilenir) ve avukatla uğraşırsınız.mutlaka asgari yatırın hemen.bir yerlerden borç bulun ama yatırın.

90 gun olmus hic vakit kaybetmeden asgaride olsa yatirin derim eger 1_2 ay beklerseniz onuda yatiramayabilirsiniz borcunuz bitinceye kadar her ay düzenli yatirin,yoksa icra baslar,maasiniz var ise onun bir kismina konur,kredi notunuz duser belkide dusmeye başladı,kredi cekmek isteseniz cekemezsiniz,mal mulk var ise adiniza kayitli ustune haciz korlar,kara listeye girersen borcun bitsede 5 yil kredi,kredi kartı alamazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…