Kpss sonrası bosluk

Bu şekilde mi cevap veriliyor umarım doğru yapmışımdır. Bence şuan bir sınava hazırlanmamalıyız 1 sene ciddi manada çalıştık. Tekrar bir ders çalışma sürecini kaldırabileceğimi düşünmüyorum ben şahsen. Sen kendinde o gücü bulabiliyorsan ona bir şey diyemem tabi. Şu an okuduğum kitap Orhan Pamuk-kafamda bir tuhaflık. Önceden alıp okumaya fırsatım olmamıştı. Güzel gidiyor akıcı bir roman. Sertifika işine yarın bakacağım dediğim gibi, ona bakarken diğer kurslara da baktım seramik var mesela eğlenceli olur gibi. O da dolmuş maalesef. Biraz da mutfakta kendimi geliştirmek istiyorum aslında farklı tarifler denemek falan 😄
evet doğru yaptın dhshshs orhan pamuk ben de masumiyet müzesi kitabını okumak istiyorum, aşçılık kursuna mı gitsek dhjshs seramik olsa burda ona giderdim ben bence çok güzel kafa dağıtır, sınav sürecini hep şöyle düşünüyorum yks için mezuna kalmıştım ben yine istediğim sıralamayı yapamamıştım hiç aklımda yoktu öğretmenlik yani bi türlü alışamadım aklımdaki bölüm için çalışmalı mıyım evdeki süreçte yani ya bu sene çalışıcam ya hiç öyle bi düşündüm ama tabi imkanlar el verecek mi büyüj bir karar tekrar üniversite okumak hazır elimde mesleğim varken yani zor kararlar içimde kalır mı diye düşünüyorum da sadece düşüncede kalır muhtemelen zaten kontenjanda değilsem tekrar öabt calısma gücünü bulamam derece yapmıstım ben de o iş yaş olur artık ne değişik döneme denk geldik ya

evet doğru yaptın dhshshs orhan pamuk ben de masumiyet müzesi kitabını okumak istiyorum, aşçılık kursuna mı gitsek dhjshs seramik olsa burda ona giderdim ben bence çok güzel kafa dağıtır, sınav sürecini hep şöyle düşünüyorum yks için mezuna kalmıştım ben yine istediğim sıralamayı yapamamıştım hiç aklımda yoktu öğretmenlik yani bi türlü alışamadım aklımdaki bölüm için çalışmalı mıyım evdeki süreçte yani ya bu sene çalışıcam ya hiç öyle bi düşündüm ama tabi imkanlar el verecek mi büyüj bir karar tekrar üniversite okumak hazır elimde mesleğim varken yani zor kararlar içimde kalır mı diye düşünüyorum da sadece düşüncede kalır muhtemelen zaten kontenjanda değilsem tekrar öabt calısma gücünü bulamam derece yapmıstım ben de o iş yaş olur artık ne değişik döneme denk geldik ya
Kesinlikle en kötü döneme geldik daha kötüsü nasıl olur bilmiyorum 1,5 sene atama bekleme mi olur. 23lüler önümüzden bir çekilse bir nebze de olsa rahat ederiz belki. Ve ilk matçı olup çalışmanı tebrik ederim ben o kontenjandan sonra bırakırdım büyük ihtimal. İyiki bırakmamışsın. Aslında şuan hayalini kurduğumuz şeyi yaşıyoruz bir derece yapsam rahat rahat beklesem diye düşündüm ben hep. Ama şimdi kendimizle daha çok baş başa kaldığımız için overthink yapıyoruz bence. Eğer gerçekten hayalinde belli bir bölüm meslek varsa geleceği de varsa, sınava çalışmayı göze alıyorsan şu an güzel bir zaman

ben de aynı durumdaydım sonra bir yerden çağrıldım ve 1 dönemlik girdim. sanırım diğer dönem devam etmem çünkü kontenjanlar belli değil ne olur ne olmaz çalışırım galiba. ilkmat öğretmeniymişsin özel ders imkanı var belki bunları değerlendirebilirsin bir nakit akışı olur en azından. bu arada ben işe girene kadar sürekli dizi film izledim, kitaplar okudum, cilt bakımıma ve spora yoğunlaştım yani sınav süresinde içimde kalanları yapmaya çalıştım. evet insan kendini boşta gibi hissediyor ama iyi değerlendirirsen çok güzel bir yatırım olur.

X