Kötü bir şey mi yapıyorum?

okyanusprensesi000

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
267
172
28
İyi akşamlar kızlar🌸 aylardır kötü giden ilişkim bitti onun kararıyla arkadaş kalmaya karar verdik…eskisi gibi olur muyuz beni yine eskisi gibi sever mi bilmiyorum..arada yazıyor ben de yazıyorum ama yok…eski sevdiğim adamdan eser yok…ilginç bir şey ki ondan ayrıldıktan sonra çevremdeki birkaç erkek arkadaşım bana yazmaya başladı..arkadaş olarak işten,tatilden,kitaplardan falan konuşuyoruz..yeni tanıdığım kişiler değil dediğim gibi önceden tanıdığım erkek arkadaşlarım..sadece ayrıldıktan sonra böyle bir ilgi beklemiyordum bu birkaç kişiden..arkadaşça konuşmam normal mi yoksa yanlış mu yapıyorum bu kişilerle konuşmakla..sevgilim çok aşırı kıskançtı tüm erkek arkadaşlarımla arama mesafe koymak zorunda kalmıştım…ne iyi ne doğru ayırt edemeyecek kadar bozdu psikolojimi..bir erkek arkadaşımla sohbet ettiğimi duysa engeller siler beni tamamen..halbuki onca çabama rağmen ayrılmak isteyen oydu..yazarken bile gözlerim doluyor iyi değilim

Niye üzülüyorsun ki ilişkin bitmiş gitmiş herkes yoluna bakıyor sonuçta ayrıca bilemeZsin belki de o başkasıyla konuşuyor ediyor olamaz mı ayrıca arkadaşların olabilir tabiki ne var bunda boşuna üzülüpte canını sıkma benide çıldırtma burda 🙄🙄

Bittiği iyi olmuş boşver bence. Diğerlerinin de niyetine göre davran.

Şöyle bir örnek vereyim benim yakın arkadaşım da çok değer verdiği işyerinden biriyle birlikte oldu ama adam onu canı cinsel ilişki çekince arayıp soruyordu ve sadece o günler için arkadaşımla görüşüyordu. Sonrasında ayrıldılar. Sanırım bu adam iş yerindeki diğer arkadaşlarına ve kuzenlerine kadar anlatmış arkadaşımla yaşadıklarını diğerleri ve adamın kuzenlerine kadar hepsi msj atıyordu.

Muhabbet etmeye çalışıyorlardı yakınlaşmaya çalışıyorlardı. Arkadaşımı kaç kere uyardım Allah'tan diğerleriyle görüşmedi. Bir an da diğerlerinin de msj atması falan bu arkadaşımla olan eski durumları aklıma geldi. Ama siz hepsi aynı zamanda msj atmaya başladı dediğiniz için yanlış anlamayın sakın 🤗

Ağlama üzülme ayrıca arkadaş da olma eski sevgilinle yoksa daha çok umut bağlayıp daha çok üzülürsün tekrar söylüyorum kimsenin seni üzmesine izin verme ( kendine gel delirtme beni )

X