Koterizasyon

zorgunlergecti

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2024
21
6
24
Merhabalar. Daha önce hpv tedavim ile ilgili bir yazı paylaşmıştım. Şimdi bu sürecin cerrahi ve en acılı kısmına geleceğim. Hpv tip 16 18 45 mevcuttu bende ne yazık ki. 2023 temmuz , Aralık 2024 temmuz yani 1 yılda üç kez koter oldum. Bu allahin cezası işlem hakkında size bilgi vermek istiyorum. Koter olduğunuz ilk günler gayet normal ağrı aci yok hatta diyorsunuz ki bu sigillerle gezene kadar daha önce yaptirsaydim keşke. Sonra 1. Hafta bitiyor sürdüğünüz kremler o sert yanık kabuğu yumusatarak kaldırıyor ve asıl süreç o zaman başlıyor. Arkadaşlar yok böyle bir acı. Tuvalete gidiyorsun bir damla idrar gelse resmen Alev almış gibi yanıyor kaka yapmak zaten bir ölüm resmen oradaki deri ayrılıyor. Yara bakımını çok iyi yapmak zorundasın yoksa enfeksiyon kaptirirsan bittin zaten. O ağrı o acı yemin ederim bu dünyada ödedim günahlarımın yarısını. Ben balık etli bir kızım kalçalarım toplu belki onun da etkisi vardır ya da her insanın yara iyileşme süreci farklıdır ama bu elektirik akimiyla vajinaninizin ve makatinizin yanması demek olduğu için minimum 2 hafta iptal. Yerimden kalkıp bir bardak su almaya gidemiyorum çok zor ve ağrılı acılı bir süreç. Bu dönemde cildiye hekiminin önerdiği kremleri de kullanıyorum kendim yoğun bakım hemşiresiyim yara bakımının nasıl olduğu zaten biliyorum steril bakıyorum ama bana mısın demiyor. Sevişmeyin bak yemin ediyorum yapmayın yalvarırım kızlar şuan zamanı geriye alabilsem gerçekten bunu değiştirmek isterdim hayatim bitti su 1 yilda çektiğim acıları 24 yıllık ömrümün tamamında çekmedim.

X