Koşu Bandı İle Zayıflayanlar Var Mı?

ilk aldığımızda bir heves kullanıp birkaç ay askı yapmıştığım var kabul.
Ama şimdi düzenli kullanıyorum ve gerçekten spor insanı sıkılaştırıyor ve kbandı kullanınca enerjik oluyorum o gün. Daha aldığım kiloların çoğunu vermedim ama sıkılaşmış olsam gerek ki eski kıyafetlerime yeniden merhaba demeye başladım:KK76:

ideal kılom 52 doğumlardan sonra 62de takıldım kaldım.
yürüyüş bandı aldık 15 gün önce.
henüz düzenli kullanamıyorum. çocuklar uyuduktan sonra
spor yapmaya çalışıyorum.
45 dk tamamlayamadan küçüğün ağlama sesini duyuyorum
henüz çok gelişme yok ama sıkılaşacağıma ve kılo vereceğime inanıyorum
kış ayları kılo vermek için değil kıloyu korumak için uygun
bunu da hatırdan çıkarmayalım.
herkese sağlıklı zayıf günler.
bence alınması gereken bir alet yürüyüş bandı.

ben ilk aldığımızda düzenli yaparak 69 dan 63 dütüm 1 ayda şuan haftada 3 gün yapıyorum ideal kilom olan 60 ı koruyoum...

bir bucuk ay içinde spor salonuna giderek ve birazda diyetle destekleyerek bu arada spor salonunda sadece kostum ve 10 kilo verdim 65 ten 55 e düştüm. suan 57 kiloyum. ve uzun zamandır 58 in üstüne cıkmıyorum maksimum 58 oluyorum. ben evede almayı düşünüyorum eşimle . spor salonuna o parayı vereceğime her ay taksitine yatırırım daha iyi . üstelik hamilelikten sonrada lazım olacak hamilelik boyuncada.

kim demiş koşu bandı ile zayıflanmaz diye.beş ayda 17 kilo verdim.hergün en az yarım saat koşarak.yürüyüş pek yapmadım dışarda yürüdüm daha çok ama eminim ki 1 saat yürüyüşü de çok işe yarayacaktır.. koşu bandın varsa başka bi spor aletine ihtiyacın yoktur.çok spor denedim plates de dahil. dans etmek ve de koşmak(jog yada hızlı farketmez) kadar etki edeni yok... başarılar dilerim :)

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Koşu bandı aldım bir iki defa yapıp bıraktım sebebi ise tartıda hiç eksilmemiş olmam. Sizce hata mı yapıyorum ? Ertesi günü tartıda azalmasını beklemek çok mu saçma :/ ne kadar sürede zayıflatır? 25 kilo fazlam var 😥

koşu bandıyla zayıflayanlar hikayelerinizi paylaşn
arkadaşlar ben koşu bandı aldım bir gün yürüyüp ertesi gün tartıda azalmadığı için bir daha yapmadım :KK43: 25 kilo vermem gerek çok ümitsizim. daha önce 25 kilo dışarda yürüyerek vermiştim ama geri aldım hepsini. psikolojik olarak koşu bandı işe yaramaz gibi düşünüyorum ve yapmıyırym. ne yapmalıyım :KK43:(((

Koşu bandının çekip altını silerek zayıflayabilirsin yürüyerek asla:KK43: almayın eğer düşünüyosanız heves geçince çamaşırlık olarak kalıyor ne yazık ki...alanlar hep aynı yorumu yapacak emin olun yok kullandım zayıfladım diyen varsa maşallah helal olsun derim
Sizin var öı peki şu an da

X