Köşkün bütçesine %100 zam

Sana cahil diyeni ben de icat yapan, buluş bulan biri zannettim. O olmasa uzaya füzeler gönderilemeyecek zannettim.

siz akp'liler dönme konusunda ustasınız bu ülke M.K. Atatürk sayesinde dini islamdır diyorum HZ Muhammed'le ilgisi yok dediğimin. senin annen baban hristiyan olsaydı sen de o kültürle büyüyecektin.
Filistinliler gibi önce İngiliz mandasını kabul eder sonra İsrail liler ile kardeş kardeş yaşardık Atatürk ve milli mücadele kahramanları olmasaydı.

Sana cahil diyeni ben de icat yapan, buluş bulan biri zannettim. O olmasa uzaya füzeler gönderilemeyecek zannettim.

akasia değil ilk cahil diyen oydu,iyi okumadın sanırım
oda karşılığını verdi,hakarete nasıl karşılık verilir
hakaret ediyor dersiniz,ama siz hakaret edince hoşunuza gider birde beğeni yaparsınız
ne yaman çelişki
peki bu kişi yada kişiler cahil derken icat mı yapıyordu,buluşlarımı vardı,bilim adamımı?
sürekli İngiliz mandasına girmeyi istiyorlar deyip gerekli gereksiz konuşma
merak etme biz sizden daha fazla istemeyiz böyle şeyleri.

Türk Milleti hiçbir zaman verdiği vergilerin hakkını alamamıştır.
Ataturk te mi vermedi vergilerinizin karsiligini? Onun aldigi maas Recep Tayyip Erdoganin aldigi mass tan azmiydi?
Kim kime cahil demis?
Elbette Hz Muhammet SAV Allah'ın kulu ve resuludur.
Benim anlamadığım Atatürk neden bu kadar canınızı acıttı? İngiliz mandasını kabul etmediği için mi?
Simdi sana anlatsam nedenini anlamazsin, anlamak istemezsin, beni burda linc edersiniz. Kimi sevip kimi sevmeyecegime ben karar veririm.

Burda insallah, masallah, Allah, tovbe... vs diyen insanlar, yani muslumanlar, deden birisi ben Allah'a inanmiyorum dediginde ataturk konusunda cikistiginiz gibi cikismiyorsunuz. "Ben herkesin gorusune dinine saygi duyuyorum" diyip susuyorsunuz. O zaman benim goruslerimede saygi duyun ve susun.

Anlat neden anlamayım. Ben anlama özürlü bir insan değilim. Anlat anlayım. Sevilmemesi gereken bir durum varsa bende sevmeyim

Anlat neden anlamayım. Ben anlama özürlü bir insan değilim. Anlat anlayım. Sevilmemesi gereken bir durum varsa bende sevmeyim

Ben anlatayım sana.
Laik olmamız ve Cumhuriyetle yönetilmemiz.
Ezanın türkçe okutulması.
Kılık kıyafet kanunlarımız.
Kadına dünyada ilk defa seçme ve seçilme hakkı tanınması.
Vatanımızı düşmanlardan kurtarması.
Babamızın kim olduğunun bilinmesi.
Vs vs vs gibi yani..

Bunlardan dolayı sevmiyor bence...

Diiiiiiiiiiiit
yanlis

Allah'a küfür eden bi çocuğun haberi vardı,ne var sinirle söylemiş dedilerdi
Müslümanım diyen bunu nasıl der,önce insan kendini ölçüp tartmalıki başkasına çamur atsın
Allah Atatürk kadar olamadı,böyle söyleyince düşman bellerler
eğer atatürke küfür etmiş olsaydı savaş ilan edilirdi
Allah bu Allah lami cimi yok,kula küfür etmeye benzemez!
kime ne bırakında herkes kimi sevmek isterse onu sevsin,zorla güzellik olmaz

Türkçe ezan nedir ya,bunumu savunuyorsunuz?

mevlana'nın şu sözüyle noktamı koyuyorum;
Cahille girme münakaşaya; Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına
ben bu sözü uygulamaya karar verdim sana da tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…