Köşkün bütçesine %100 zam

4 kişilik bi ailede
açlık sınırı 1190 TL
yoksulluk sınırı 3826 TL'dir
2 çocuğu olan ve eşi çalışmayan biri AGİ ile birlikte 931 TL aylık net maaş alır.
yani aç bir ülkeyiz. hükümetin 'aksaray'ına bakıp halk refah içinde yasıyor sanmayın

ben nankör değilim ama siz cahilsiniz bu çok açık.
bu ülkenin yarısı yoksulluk sınırının altında yaşıyor..yapılan yolu hava alanını kullanmak için cebinde para olması lazım..:KK48:

Sen akpli ve yurtdışındasın sus konuşma :KK70:
ama akpli olmayıpta yurdtdışındaysan konuşmaya hakkın var
eee onlarda vergi vermiyor o zaman mantığa bak ya!
burda Amerikalardan Almanyalardan konuşuyor millet
onlara laf yokmu
ah ikiyüzlülük ah.
Yurt disinda yasayipta haram olsun deseydim 100 begeni alirdim.

Sen akpli ve yurtdışındasın sus konuşma :KK70:
ama akpli olmayıpta yurdtdışındaysan konuşmaya hakkın var
eee onlarda vergi vermiyor o zaman mantığa bak ya!
burda Amerikalardan Almanyalardan konuşuyor millet
onlara laf yokmu
ah ikiyüzlülük ah.
siz kime ikiyüzlü diyorsunuz? hakkını helal etmesi için hakkı olması gerekiyo ondan bahsediyoruz anlamak bu kadar mı zor?

siz kime ikiyüzlü diyorsunuz? hakkını helal etmesi için hakkı olması gerekiyo ondan bahsediyoruz anlamak bu kadar mı zor?
sen cahil derken bişey olmuya ama hayırdır : )
ikiyüzlü demememe gelince açıklamasını yaptım
idrak edememişsiniz demek

cehaletime bir örnek lütfen ben üniversite mezunuyum okulumu bitirdiğim günden beri de aktif çalışma hayatındayım.
ekonomi mezunu olarak yorum yapabiliyorum siz kimsiniz?
nankörlüğe gelince atatürk'e saygısızlık ederek siz nankörlük timsali olduğunuzu gösteriyorsunuz zaten.
dininizi yasayabiliyorsanız Yüce Atatürk sayesinde bu kadarına idrak edin yeter!
cok komiksiniz, ben dinimi ataturk sayesinde yasamiyorum, ben dinimi HZ.MUHAMMED MUSTAFA S.A.V sayesinde yasiyorum,

hak helal etmek için hak geçmesi gerekir yeni islam ülkesi anlayışına göre zaten yok böyle şeyler:KK14:

cok komiksiniz, ben dinimi ataturk sayesinde yasamiyorum, ben dinimi HZ.MUHAMMED MUSTAFA S.A.V sayesinde yasiyorum,
siz akp'liler dönme konusunda ustasınız bu ülke M.K. Atatürk sayesinde dini islamdır diyorum HZ Muhammed'le ilgisi yok dediğimin. senin annen baban hristiyan olsaydı sen de o kültürle büyüyecektin.

arkadaşlar susun üniversite okumuş ekonomi okumuş
aktif çalışma hayatı varmış :KK70:
tamam bizler cahiliz
her üniversite okuyan aklı selim mi oluyormuş
bu nasıl örnek anlamadım gitti : )
hakaretler başlamış yine cahil,dönek
Atatürk konusu nerden açıldı şimdi
tartışmalar çıksın diyemi

dünyanın en pahalı benzinini kullanıyosun sağolsun rte sayesinde hem bu nasıl bi bakış açısı ya hu bulgaristan'ın belçika'nın yollarını da mı rte yaptırıyor:KK70:

Munenin uyarisi uzerine susuyorum, seni goz ardi edicem, seni gormek istemiyorum artik. Isin gucun bana satasmak. Kendin calip kendin oynarsin artik.

X