Aile Planlaması Korunma..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

LargeGemini

Ponçiğin Annesi
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2015
2.980
4.988
Umarim konuyu dogru yere açmisimdir..

Kizlar en iyi zararsiz dogum kontrol hapi hangisi kullananlar yardim edin ya esim korunuyodu ama bi sıkıntı başladı artik kullnmasini istemiyorum lutfen yardimci olursanız cok sevinirim

Not: spiral istemiyorm hem rahat edemem hem kanama ve yara olusma ihtimali var birde ozellerde baya pahalı...

Valla canım ben zamanında migraynon kullandim bir gün unuttum gebe kaldım aylik iğne vuruldum 1,5 yıl ve 3 aylik olanda vuruldum 1 sene kadar bütün bu ilaçlar rahmimde incelmeye yol açtı ve adetim ı bitirdi ve şimdi spiral taktırdım 10 gün olacak alışmaya çalışıyorum biraz akıntı yapti gibi ama en güvenilir yine buymuş gibi geliyor

Hadi ya ayy uzuldum simdi onca insan kullaniyo boyle incelme mi yapiyo ki acaba peki spiral kaca taktirdin takarken sikinti yasadin mi ?

Hadi ya ayy uzuldum simdi onca insan kullaniyo boyle incelme mi yapiyo ki acaba peki spiral kaca taktirdin takarken sikinti yasadin mi ?
Evet çoğu kişi kullanıyor fakat netden de bakabilirsin uzun süreli kullanımlarda rahimde incelme başlıyor ve bir çok yan etkisi var hormon sonuçta ben 3 yıla yakın iğneler ve haplarla korunmuştum sorunlarım başlayınca doktora gittim (kilo alma yüzde sivilcelenme karında şişlik adet kesilmesi)gibi doktorum spireil önerdi inşallah bundan memnun kalırım

Evet çoğu kişi kullanıyor fakat netden de bakabilirsin uzun süreli kullanımlarda rahimde incelme başlıyor ve bir çok yan etkisi var hormon sonuçta ben 3 yıla yakın iğneler ve haplarla korunmuştum sorunlarım başlayınca doktora gittim (kilo alma yüzde sivilcelenme karında şişlik adet kesilmesi)gibi doktorum spireil önerdi inşallah bundan memnun kalırım

Kusura bakmayın telden giriyorum hataları mazur görün 120 TL ye taktirdim özelde biraz ağrıdı ama dayanılmayacak kadar değil 10 dk sürüyor biraz başım döndü ayağa kalkarken o kadar

X